Геолокація в Telegram: приховані можливості

В оновленні 4.4 Телеграм з’явилася функція Live Location, що дозволяє відправляти геолокацію (або хтось говорить геопозиция) в Телеграм і включати трансляцію розташування в реальному часі.

Геолокація може стати в нагоді в ряді ситуацій, коли потрібно швидко визначити поточні координати. Дуже зручно скористатися геопозицией у разі масового заходу: замість довгих пояснень і відповідей на питання а-ля «ти де?» досить чекнуть з допомогою Телеграм розташування і відправити його співрозмовника.

Геолокація в Телеграм запускається в 3 кліка:

  1. Відкриваємо месенджер і вибираємо того, з ким хочемо поділитися своїми координатами. Прочитай статтю, якщо не виходить зайти в Телеграм.
  2. Натискаємо на значок скріпки і знаходимо іконку «Геопозиция».
  3. Залишилося відправити дані про місцезнаходження, які сформував Телеграм.

Геолокація в Telegram: приховані можливостіДля того щоб відправити геолокацію в Телеграм, натискаємо на скріпку, вибираємо однойменної пункт і тапа на відправку

Топ-3 булочок геолокаціі в Телеграм

1. Самостійний вибір місця для відправки

Ви можете самі визначити точку на карті, яка буде відправлена. Для цього досить просто перенести червону мітку в потрібне місце.

Якщо ж ви передумали, і хочете відправити точну геопозицию кому-небудь в Телеграм, ви можете швидко повернутися до своєї дислокації. Для цього натисніть на гурток, зазначений на скріншоті нижче — і червона «голка» повернеться у вихідну точку.

Геолокація в Telegram: приховані можливостіНатисніть на цю кнопку, щоб Телеграм знову повернувся в точку, в якій знаходитесь на даний момент

2. Транслювання геолокаціі

Live Location дозволяє не тільки одноразово відправити свою геопозицию, але і при бажанні включити її транслювання в заданому часовому проміжку — ваш співрозмовник буде стежити за вашим пересуванням протягом 15 хвилин, одного або восьми годин прямо в Telegram.

Визначити цей період можна відразу після натискання на пункт «Транслювати мою геопозицию».

Геолокація в Telegram: приховані можливостіОберіть період, протягом якого співрозмовник зможе бачити ваше розташування в Telegram

3. Вибір з готового списку

Якщо натиснути на напис внизу екрану «Потягніть, щоб вибрати місце», відкриється список з різноманітних локацій поблизу. Дані підтягуються з Foursquare.

Геолокація в Telegram: приховані можливостіУ Телеграм запровадили цікаву можливість відправки локації з готового списку — просто потягніть вгору, щоб відкрити його

Налаштування та видалення геолокаціі

Отримані дані про геолокації можна переглядати на карті, з супутника або в гібридному режимі. Щоб переключити варіацію відображення, натисніть на три точки у верхній правій частині екрану.

Геолокація в Telegram: приховані можливостіТапніте на «меню трьох точок» зверху в правому куті Telegram, щоб вибрати підходящий варіант відображення карти

До речі, якщо ви почнете транслювати відразу в кілька чатів, вгорі загального переліку діалогів з’явиться про це повідомлення. Тапніте на нього, щоб переглянути чати, які ви відправляєте геолокацію в режимі реального часу.

Геолокація в Telegram: приховані можливостіУправляйте трансляціями, натиснувши на верхню сходинку в загальному списку чатів

Видалення геопозиции ідентично видалення звичайного повідомлення у Телеграм: тапніте на область поряд з відправлене розташування та виберіть пункт «Видалити».

Моя довідка - Корисні поради