ERR-статистика: аналізуємо тренди та інтереси Telegram-спільноти

Один з найбільш животрепетних питань серед адміністраторів Telegram-каналів — який показник ERR можна вважати хорошим.

На нього вичерпно відповіла статистика TGStat.ru, зібрана на підставі даних російськомовних каналів з кількістю передплатників від 100 осіб.

Ця інформація корисна не тільки безпосередньо адмінам — вона дозволяє визначати реальні інтереси Telegram-спільноти, тренди і найбільш «живі» категорії.

По суті, ERR — показник зацікавленості: чим більше передплатників певного каналу читають його пости, тим вище цей рівень. Формула розрахунку: середній охоплення 1-го поста / кількість передплатників * 100.

Отже, лідирує «Політика»: понад 45% каналів у цієї категорії мають показником ERR >100%.

ERR статистика: аналізуємо тренди та інтереси Telegram спільноти

Якщо значення ERR перевищує 100%, це означає, що пости дивиться аудиторія більша, ніж безпосередньо передплатники каналу. У свою чергу, це свідчить про те, що в цілому в цьому сегменті пости часто отримують хороший відгук і ними активно діляться.

На умовному другому місці вмістилися відразу чотири категорії: «Ігри», «Telegram», «Рукоділля» і «Блоги» — кількість каналів з ERR понад 100% у них коливається в межах від 33% до 35,2%.

Тобто, приблизно кожен третій пост в рамках цих категорій отримує кількість переглядів, перевищує число передплатників каналу, на якому він був випущений.

Абсолютним антилідером стали «Кріптовалюти». Кожен четвертий канал (25,7%) отримує менше 20% охоплення від числа своєї аудиторії, ще чверть (25,3%) каналів переглядають 20-40% передплатників.

Враховуючи величезну кількість спільнот з криптотематикой, а також обтяжуючі показники ERR, можна прийти до висновку, що саме в цій категорії є найбільша кількість низькоякісних і накручених каналів.

Читайте також:
8 основних чат-ботів Telegram
Моя довідка - Корисні поради