Був недавно в Telegram: значення та налаштування статусу

Для тих, хто відповідально підходить до питання власної анонімності, Телеграм надає багато можливостей. Однією з них є тонка настройка статусу, який бачить співрозмовник під вашим іменем у вікні чату.

Цей статус, наприклад «нещодавно», показує, коли ви останній раз заходили в Телеграм.

Види статусів останнього онлайну

Варіанти статусу останнього відвідування додатка:

  1. «Для всіх». Якщо ви встановите цей варіант, будь-який користувач у вікні чату буде бачити, як давно ви заходили в Телеграм.
  2. «Мої контакти». Вибравши цей пункт, ваш статус буде видно тільки вашим контактам.
  3. «Ніхто». У цьому випадку замість часової позначки в статусі Телеграм будуть відображатися написи «був(а) в мережі нещодавно», «на цьому тижні, в цьому місяці», «давно» — приблизне значення дати останнього онлайну.

Налаштовуємо статус і вибираємо виключення

Для кожного з трьох варіантів можна налаштувати виключення. Визначте конкретних людей зі списку контактів, які будуть бачити завжди , або не будуть бачити ніколи ваш статус!

Отже, де знайти налаштування видимості і винятків:

У Telegram для Android: У Telegram для iOS: У Telegram десктоп:
Основне меню ? розділ «Конфіденційність і безпека» ? пункт «Остання активність» Основне меню ? розділ «Конфіденційність» ? пункт «Остання активність» Основне меню ? підрозділ «Конфіденційність і безпека» ? пункт «Хто бачить час останнього входу»
Був недавно в Telegram: значення та налаштування статусу Був недавно в Telegram: значення та налаштування статусу Був недавно в Telegram: значення та налаштування статусу

Був недавно в Telegram: значення та налаштування статусуФішка від Телегіда: Зміна видимості статусу працює в обидві сторони. Якщо ви приховали статус від конкретного користувача, ви не побачите час його останнього відвідування Телеграм. Те ж саме, якщо приховати статус від усіх — ви не дізнаєтеся нічию дату останнього онлайну.

Як працює статус при блокуванні користувача

Це питання часто виникає, тому ми винесли його окремо: навіть якщо у вас в Телеграме відкрита видимість статусу для всіх, заблокований користувач буде бачити під вашим іменем «був у мережі дуже давно».

Тому якщо ви раптом побачите такий статус людини, з якою ви нещодавно спілкувалися, це може означати, що він з якоїсь причини вас заблокував.

» Телегід рекомендує: Як зрозуміти, що тебе заблокували в Телеграме: інструкція та поради

До речі, якщо вам першим написав чоловік, якого немає у списку контактів, поряд з його ніком буде кнопка «Спам».

Акаунти, що отримали скарги за спам, не зможуть надсилати повідомлення людям зі списку контактів.

Бан може тривати від тижня до безкінечності, в залежності від того, наскільки часто надходили скарги на аккаунт.

Тому, маючи все це на увазі, варто добре подумати, перш ніж писати незнайомій людині.

Був недавно в Telegram: значення та налаштування статусуЯкщо користувач вас заблокує, ви не побачите точний час його останнього онлайну

Невелика хитрість: визначаємо активність користувача з вимкненими відмітками про час відвідування

Визначити це можна, але приблизно:

? Якщо ви бачите статус «Був в мережі нещодавно», це дійсно означає, що користувач був у Telegram не так давно — протягом місяця.

? А ось «Був в мережі давно» говорить про те, що користувач не заходив в Телеграм більше одного місяця. Також такий статус буде показуватися, якщо аккаунт був заблокований адміністрацією месенджера.

? Ще один варіант — цілодобово сидіти в Телеграм і дивитися на вікно чату, щоб побачити напис «онлайн». Вона відображається кілька секунд навіть при встановлених параметрах «не показувати нікому».

Як ми бачимо, якщо користувач відключив відображення точних часових відміток, його активність можна визначити лише приблизно. Ця функція дає певну приватність, але тільки на неї покладатися не варто.

Моя довідка - Корисні поради