Бот Філантроп Телеграм: відгуки користувачів

Є відгуки на бот Філантроп Телеграм, можна заробити, виконуючи завдання? Розберемося в тонкощах роботи каналу разом: розповімо, чому не можна вірити барвистим обіцянкам і пояснимо, чому!

Як працює

Ви знаєте, хто такий філантроп? Цим визначенням прийнято позначати людини, безкорисливо допомагає тим, хто потребує матеріальних благах для підтримки життя. Очевидно, творці бота Філантроп в Телеграмі намагалися закласти подібний сенс – вони дають звичайним людям можливість отримати гроші практично просто так!

Не чекаючи запитань, скажімо – перед вами шахраї, про що сигналізує безліч користувальницьких відгуків. Ніхто не буде пропонувати високий заробіток без вкладення сил і часу, будьте уважні! Вас має насторожити словосполучення «легкі гроші». Пора звільнитися від наївності і спраги швидко розбагатіти.

Трохи про те, що це за бот Філантроп Телеграм – користувачі повинні почати роботу і виконувати нескладні завдання. Серед них:

 • Перегляд запису;
 • Запрошення одного;
 • Підписка на канал.

Ці дії оплачуються – від 100 до 300 рублів надходить на віртуальний інтерфейс рахунок, який потім можна спустошити! Про виведення заробітків поговоримо окремо.

Зараз звертаємо вашу увагу: Філантроп бот в Телеграм існує в множині. Якщо ви введете назву робота в пошуковий рядок, побачите кілька однакових результатів видачі. Відрізняються один від одного вони останньою цифрою в назві.

Чому бот розмножують? Відповідь проста:

 • З-за великого числа скарг і негативних відгуків робот швидко отримує позначку СКАМ;
 • Ця мітка сигналізує про те, що всередині вас чекають шахрайські дії.

Одного цього факту має бути достатньо, щоб відвернути від бажання використовувати бот Філантроп у Телеграмі для заробітку. Недостатньо аргументів? Прямуємо далі.

Коли ви почнете підписатися на канали і дивитися записи, побачите – це сумнівна інформація:

 • Реклама та відгуки про легких способів заробітку;
 • Розкриття шахрайських схем;
 • Запрошення взяти участь в простих розіграшах.

Велика кількість спам-контенту натякає: перед вами грубий розлучення. Шахраї не зупиняються: користувачі запрошують друзів, дають відгуки та створюють величезну активність, тому чат-бот продовжує жити в Телеграмі.

Бот Філантроп Телеграм: відгуки користувачів

Чому це розлучення

Головне питання учасників – як вивести гроші з бота Філантроп? Відповідь одна: це неможливо. Наше завдання – не розчарувати, а застерегти, тому відповідально заявляємо про неможливість досягнення подібного результату.

 • Для виводу на рахунку повинно бути не менше трьох тисяч рублів;
 • Користувач повинен вказати електронний гаманець або дані карти, щоб вивести кошти.

Будьте уважні! Ніколи нікому не повідомляйте платіжну інформацію, ви ризикуєте втратити всі гроші, що лежать на рахунку. Пригадайте правила безпечної поведінки в мережі.

Ви вже зрозуміли, розлучення чи ні бот Філантроп в Телеграмі? Останнім залізний доказ – для отримання накопичених грошей вам потрібно заплатити. Ви не помилилися, система запитує додаткову суму від вас.

 • Кілька сотень за верифікацію;
 • Близько 600 рублів за відхід від оподаткування;
 • Близько 300 рублів за конвертацію.

Задумайтеся – якби подібні послуги дійсно існували, їх вартість можна вирахувати із лежить на рахунку суми.

Будьте реалістами: будь-фрілансер призведе кілька тисяч передплатників за пару сотень рублів. Немає сенсу платити 200-300 рублів за одну людину. Повірте відгуків про боте Філантроп в Телеграмі, негатив повністю виправданий.

Якщо ви вивчіть майданчики каперів Телеграма в інтернеті, побачите – позитивних відгуків про програмі не існує. Користувачі пишуть про розлучення, втрачений час і гроші. Прислухайтеся і збережіть власні кошти!

Моя довідка - Корисні поради