8 основних чат-ботів Telegram

Про існування ботів знають, мабуть, абсолютно всі користувачі Telegram. Щоб скористатися ними, зазвичай необхідно знайти їх через пошук, а потім почати окремий чат і вибирати опції, слідуючи вказівкам. Однак є боти, скористатися якими можна в будь-якому чаті, не роблячи ніяких додаткових дій — виключно «викликавши» бота по імені в діалоговому вікні. Саме про них сьогодні і піде мова.

@pic

Цей бот дозволяє здійснювати пошук зображень. Алгоритм його роботи аналогічний іншим ботам, про які ми поговоримо нижче: після імені бота (в даному випадку — @pic) в полі введення повідомлення необхідно написати запит.

Небайдужий до єнотів Телегід ввів після імені бота «raccoon» і отримала релевантні результати. У даному разі пошук можна здійснювати і російською мовою.

8 основних чат ботів Telegramбот @pic

@gif

Про це боте ми розповідали в нашому докладному матеріалі про GIF-анімація. Якщо ви не читали цю статтю, радимо це зробити. Функціонально бот схожий на попередній, головне очевидне відмінність — пошук здійснюється по gif-зображень. Різниця з @pic також полягає в тому, що пошук анімацій доступний лише англійською мовою.

8 основних чат ботів Telegramбот @gif

@bold

Бот для форматування тексту. Надрукуйте після імені бота будь текст і виберіть один із трьох варіантів — написання жирним, курсивом або моноширинним шрифтом Fixedsys. Після кліка на тип форматування текст автоматично відправиться.

8 основних чат ботів Telegramбот @bold

@imdb

Корисний бот, який здійснює пошук фільмів, серіалів, ТВ-шоу і відеоігор по базі IMDB. Цікавою особливістю є те, що пошук можна здійснювати російською мовою: він буде автоматично переведений на англійську, і з’являться релевантні результати.

8 основних чат ботів Telegramбот @imdb

@vid

Бот дозволяє здійснювати пошук з відеороликів на Youtube. Російська мова підтримується.

8 основних чат ботів Telegramбот @vid

@youtube

Ще один бот для пошуку відео, але вже з розширеною функціональністю. Доступна основна інформація: скільки переглядів у відео, лайків, дизлайків і як давно воно викладено.

8 основних чат ботів Telegramбот @youtube

Але найбільш цікава можливість — прив’язка до персонального Youtube-аккаунту. Після прив’язки ви зможете прямо в месенджері переглядати тренди, рекомендовані відео і останні сподобалися. Однак для цього доведеться почати чат з ботом: введіть стандартну команду «/start» і приєднайте до боту свій аккаунт.

8 основних чат ботів Telegram

@wiki

У швидкому пошуку статті на Вікіпедії допоможе бот @wiki. Введіть вас зацікавив термін — і бот продемонструє відповідні результати. Російська мова повноцінно не підтримується, тільки в окремих випадках транслітерації.

8 основних чат ботів Telegramбот @wiki

@music

Наступний бот дозволяє знаходити, завантажувати і слухати класичну музику. Максимально зручний бот: для пошуку досить ввести назву пісні та ім’я виконавця. У даному разі пошук російською мовою не підтримується.

8 основних чат ботів Telegramбот @music

Тепер ви знаєте, якими ботами можна користуватися з будь-якого чату — без необхідності окремо їх шукати і вникати в особливості функціонування.

Моя довідка - Корисні поради