Як включити Скайп на комп’ютері і як налаштувати автозапуск

Цей месенджер вже давно не той неповороткий монстр, з яким доводилося битися років так 10 тому. Сьогодні включити встановлений Скайп або навіть завантажити його знову можна за пару хвилин. Налаштувати програму також не складе труднощів — наприклад, ви можете включити або відключити в ній режим автоматичного завантаження.

Що потрібно, щоб включити мессенджер

Тут всього два обов’язкових “учасника”: комп’ютер і встановлене на нього додаток. Якщо ви не бачите на робочому столі ярлика Скайп і взагалі не знаєте, встановлений месенджер на цей ПК, скористайтеся системою пошуку:

 1. На панелі завдань є кнопка “Лупа” (поруч з “Win”). Натисніть на неї.
 2. У рядку пошуку введіть “Skype”.Як включити Скайп на компютері і як налаштувати автозапуск
 3. Система зробить швидкий пошук і, якщо такий додаток встановлено, воно з’явиться у вікні у вигляді стандартного ярлика. Натисніть на нього, щоб включити Skype.

Якщо нічого не знайшлося, щоб включити Скайп на ноутбуці безкоштовно, доведеться спочатку його встановити. Отже, щоб встановити Скайп, потрібно:

 1. Зайти на оф. сайт месенджера, натиснути “Скачати” (панель у верхній частині вікна).
 2. У блоці “Скайп для комп’ютера” натиснути “Скачати Скайп для …(вибрати потрібний варіант ОС”).Як включити Скайп на компютері і як налаштувати автозапуск
 3. В наступному вікні вибираємо місце для завантаження і тиснемо на “Зберегти”.
 4. По закінченню скачування запускаємо інсталяційний файл — з місця, яке ми вказали для збереження файлу, або з панелі завантаження в браузері.
 5. Дозвольте додатком вносити зміни в ОС комп’ютера (відповідний запит з’явиться на екрані).
 6. Натисніть на “Встановити”, а у віконці “Ласкаво просимо” — на “Поїхали!”.
 7. Тепер, щоб включити Скайп в комп’ютері, натискаємо на кнопку “Увійти або створити”.
 8. Якщо у вас вже є зареєстрований профіль в цьому месенджері, вводимо свій логін, тиснемо “Далі” і потім вказуємо пароль. Якщо профілю немає, то під рядком авторизації, поруч з “Немає облікового запису?”, натисніть на “Створіть його!” і далі слідуйте вказівкам системи.
Читайте також:
Що таке Скайп Онлайн? Розповімо детальніше про сервіс

Далі система запропонує внести зміни в свій профіль і налаштування програми Скайп. Зробіть те, що потрібно або просто пропускайте етапи натисканням на кнопку “Продовжити”.

Запуск програми

Включається Скайп, як будь-яка інша програма, за допомогою ярлика на робочому столі. Проте цей варіант не завжди зручний, наприклад, якщо ви працюєте в браузері, вікно якого розгорнуто на весь екран. Щоб включити месенджер, доведеться спочатку згорнути браузер, а після розгорнути.

Але все стане простіше, якщо закріпити значок Скайпу на панелі завдань — вона ніколи не перекривається вікнами браузерів і інших програм. А ще всі іконки з панелі запускаються не подвійним, а подвійним кліком.

Що потрібно зробити:

 1. Включити Скайп на ноутбуці / комп’ютері через ярлик.
 2. Клацнути правою кнопкою миші по значку месенджера на панелі завдань.
 3. Вибрати “Закріпити на панелі завдань”.Як включити Скайп на компютері і як налаштувати автозапуск

Тепер значок месенджера буде завжди на виду і не зникне, навіть якщо ви закриєте програму. Основний ярлик при цьому можна видалити, якщо робочий стіл перевантажений іншими значками.

Налаштування автозапуску при включенні комп’ютера

Перший варіант налаштування автоматичного запуску з меню самого месенджера. Як включити автозапуск Скайп на комп’ютері:

 1. Запустіть месенджер.
 2. Натисніть на кнопку з трьома крапками. Вона знаходиться в самому верху, над списком контактів, праворуч від вашого імені.Як включити Скайп на компютері і як налаштувати автозапуск
 3. У випадаючому меню виберіть “Налаштування”, а потім “Загальні”.
 4. У меню праворуч ви побачите рядок “Запускати Скайп автоматично”. Пересуньте повзунок поруч з нею в положення “Вкл”. Далі ви можете повернутися до основного екрану месенджера і продовжити його використання.Як включити Скайп на компютері і як налаштувати автозапуск

Зверніть увагу: якщо рядки з п. 4 немає, значить у програмі стався збій оновлень. Це можна виправити через додаток Microsoft Store — потрібний функціонал знаходиться в розділі “Завантаження і відновлення”. Тут потрібно натиснути на “Отримати оновлення” і подивитися, чи є нове ПО для Скайпу. Якщо ні, то радимо перевстановити додаток — на комп’ютер завантажиться остання версія.

Другий варіант, як включити для Скайп автоматичний запуск — через налаштування комп’ютера. Що потрібно робити:

 1. Тиснемо на “Win”, а потім на “Параметри”.
 2. Ви знаходитесь в розділі “Параметри Windows”. Знайдіть тут кнопку “Додатки” і натисніть на неї.
 3. Переходимо на вкладку “Автозавантаження”.
 4. Тут у списку програм шукаємо вкладку “Skype” і повзунок навпроти нього переводимо в положення “Вкл”.Як включити Скайп на компютері і як налаштувати автозапуск
Читайте також:
Як користуватися Скайпом: нова версія

Щоб прибрати автозавантаження Скайп, потрібно зробити аналогічні дії.

Автозапуск у фоновому режимі

За замовчуванням, після виконання описаних вище дій, месенджер відразу після запуску буде розвертати вікно на робочий стіл. Якщо ви цього не хочете, переведіть його на роботу у фоновому режимі.

Як включити автозавантаження Скайп на ноутбуці в фоновому режимі:

 1. Повторіть пункти 1-4 інструкції вище.
 2. Повзунок поряд з рядком “Запускати у фоновому режимі” переведіть в положення “Вкл”.

Готове. При наступному включенні комп’ютера запуститься включиться, але залишиться при цьому в згорнутому вигляді.

Моя довідка - Корисні поради