Як в Скайпі виділити текст жирним: використовуємо форматування

Знаєте, як зробити текст жирним у Скайпі чи не пробували скористатися вбудованою фішкою месенджера? Ми розповімо, про що ви не знали – після прочитання огляду ваше спілкування заграє новими фарбами!

Варіанти форматування

Іноді внести зміни в повідомлення просто необхідно – звичайного шрифту не вистачає, він занадто формальний і тривіальний? Ми знаємо, як змінити шрифт в Skype і поспішаємо на допомогу! У розпорядженні користувачів чотири варіанти, про кожному розповімо докладніше.

Жирний текст

Спочатку поговоримо про те, як зробити жирний шрифт в Скайпі. Ця опція використовується для виділення конкретних важливих слів, посилення ефекту і залучення уваги.

  • Знайдіть в текстовому полі слово, яке хочете виділити жирним;
  • Поставте з двох сторін символ *.

Приклад: Це дуже *дорога* купівля.

Результат ви побачите, коли відправите повідомлення – впевніться, що змогли зробити текст жирним в Скайпі!Як в Скайпі виділити текст жирним: використовуємо форматуванняЯк в Скайпі виділити текст жирним: використовуємо форматування

Курсив

Переходимо до наступного варіанту зміни шрифту в Скайпі? На черзі улюблений багатьма курсив – літери стануть тонкими, збільшиться кут нахилу.

  • У поле для введення тексту шукаємо потрібне слово або словосполучення;
  • З двох сторін ставимо значки _ (без пробілів).

Приклад: Це моє _личное_ думку.

Вийшло красиво? Можна виділити фрагмент або повідомлення цілком, але не так різко, як жирним.Як в Скайпі виділити текст жирним: використовуємо форматуванняЯк в Скайпі виділити текст жирним: використовуємо форматування

Закреслений

Третій варіант – закреслений текст Skype. Можна висловити протест, підкреслити зміна думки або планів. Чудова опція!

  • У полі введення повідомлення знаходимо потрібний фрагмент;
  • З обох сторін розміщуємо іконки ~.

Приклад: Зустріч відбудеться ~завтра~ у вівторок.

Як в Скайпі виділити текст жирним: використовуємо форматуванняЯк в Скайпі виділити текст жирним: використовуємо форматування

Як закреслити текст в Скайпі розібралися – головне, знайти на клавіатурі потрібний значок! Перейдемо до останнього способу зміни шрифту.

Моноширинний текст

Ви можете зробити моноширинний текст – всі літери в ньому мають однакову ширину, ніби віддруковані машинкою. Дуже цікава можливість!

  • Зайдіть в полі введення повідомлення та виберіть шматочок листування;
  • Поставте з обох сторін значок «`. Пробіли не використовуємо!

Приклад: Спробуйте «`цей шрифт «`!

Як в Скайпі виділити текст жирним: використовуємо форматуванняЯк в Скайпі виділити текст жирним: використовуємо форматування

Як це працює? Будь-які зміни повідомлення будуються на мові розмітки – ця частина зазвичай прихована від очей користувача Скайп. Тому досить виділити фрагмент повідомлення у символи, використовувані розміткою, щоб отримати несподіваний ефект. Наприклад, зробити його жирним або курсивом.

Форматування тексту – це не складно! Впорається будь, просто запам’ятайте, які іконки знадобляться. Додайте пару значків і отримаєте унікальний текст жирним або курсивом, моноширинним або закресленим – листування стане куди різноманітніше.

 

 

 

Моя довідка - Корисні поради