Що це за “Live” у логіні Скайпу?

Ставите питанням, що це за логін Live в Скайпі і хочете прибрати зайве слово? Докладно поговоримо, звідки взялося доповнення і спробуємо позбутися самостійно. Читайте огляд, зберігайте в закладки – буде цікаво!

Як прибрати логін Live в Скайпі

Спочатку спробуємо зрозуміти, що означає Live логін Скайпа. Все досить просто, хоча недосвідчений користувач може заплутатися.

 • При реєстрації користувач обов’язково вказує адресу електронної пошти;
 • Саме поштову скриньку стає ідентифікатором і виноситься у відповідне поле – дані пошти та логіна збігаються (за винятком домену і символу @).

Звідки береться приставка на англійській мові? Вона з’являється при реєстрації з використанням облікового запису Microsoft – саме їм належить месенджер.

Що це за Live у логіні Скайпу?

Невдача! Відмовитися від створення облікового запису Microsoft не можна – якщо не захочете робити профіль, не зможете приступити до реєстрації в месенджері. Тому змінити логін в Skype з Live на звичайний не вийде!

Що робити? Не звертайте уваги – невелика приставка Live в Скайпі є у всіх користувачів, не відіграє значної ролі в спілкуванні і не фігурує при пошуку людей в месенджері. Закріпимо результат – інших шляхів реєстрації в месенджері не існує, в будь-якому випадку отримаєте ім’я з приставкою «Лайв».

Величезна кількість людей розмірковує, як змінити логін в Скайп з Live на свій. На жаль, такої опції в додатку немає – детальну інформацію можна знайти на відповідній сторінці служби підтримки.

Чому не можна? Логін – унікальний ідентифікатор, до якого прив’язується обліковий запис. Якщо користувачі почнуть щодня змінювати значення – виникне плутанина. Зміни недоступні.

Як змінити відображуване ім’я

Альтернатива є – можна змінити відображуване ім’я, яке видно іншим абонентам! Покрокова інструкція нижче:

 • Відкрийте месенджер;
 • Клікніть на аватар в верхньому лівому куті;
 • Перейдіть до розділу «Управління», натисніть на кнопку «Профіль»;

Що це за Live у логіні Скайпу?

 • Клікніть по імені в першому рядку;

Що це за Live у логіні Скайпу?

 • Введіть нове значення імені;
 • Клацніть на галочку, щоб зберегти внесені зміни.

Що це за Live у логіні Скайпу?

Іноді процес оновлення даних займає кілька хвилин – доведеться почекати.

Ще раз, відповідь на питання, як в Скайпі поміняти логін Live негативний – це неможливо. Це технічний код, який використовується компаніями Скайп і Microsoft для внутрішніх цілей. Саме таку відповідь на запитання дасть служба підтримки месенджера. Шляхів реєстрації без слова «Лайв» не існує!

Якщо у вас виникають проблеми з пошуком – ваш аккаунт втрачається, не виходить знайти, можна прийняти такі заходи:

 • Додайте в особисту інформацію номер телефону;
 • Прикріпіть до профілю поштову скриньку;
 • Поставте з двох сторін від імені символи @ або ^.

Ми розповіли, як змінити логін в Скайпі Live – нехай це неможливо, завжди є альтернативний варіант! Тепер ви розумієте, звідки береться англійське позначення і зможете закрити очі на невелику приставку перед ім’ям – вона не заважає при спілкуванні.

 

 

 

 

Моя довідка - Корисні поради