Значення імені Єгор, його доля і характер для хлопчика, дитини

Ім’я Єгор наділяє його носія такими важливими рисами характеру, як доброта, чесність, захопленість, стриманість, акуратність.

Дорослим подібна інформація дає ключ до кращого розуміння своєї дитини і всіх Єгоров в оточенні.

Походження і значення імені

Ім’я походить від грецького імені Георгіос, що в перекладі означає «землероб, хлібороб».

Це ім’я було складним для вимови, і тому воно поступово трансформувалося з Георгія в простого для російської мови Егорія, а потім Єгора. Цей варіант використовували прості люди, селяни.

Дворянство воліла називати своїх дітей Юриями.

Значення імені Єгор, його доля і характер для хлопчика, дитиниУ імені сильна енергетика

У імені сильна енергетика. Грецьке походження імені наділяє власників яскравими характерами, цілісними, багатогранними. На них впливає не тільки етимологія слова, але і егрегор (енергетичне інформаційне поле країни, звідки воно прийшло.

Греція – це контрасти, тому чоловіки з іменами такого походження схильні до крайнощів, постійно знаходяться в пошуку балансу.

Грецький егрегор наділяє Єгоров жвавістю розуму, швидкість реакції, вміння знаходити точки дотику, налагоджувати контакти.

З негативних впливів варто відзначити схильність видавати за свої розробки чужу працю, пристосуванство, завзятість, бажання легкої наживи, чітке позначення особистих інтересів.

Скорочене ім’я, зменшувально пестливе

Синонімами імені Єгор будуть Юрій, Георгій, Єгорій.

Зменшувально-пестливі та скорочені варіанти імені:

 • Гоша;
 • Егоня;
 • Егуша;
 • Горик;
 • Горя (Гора);
 • Жора;
 • Егорушка;
 • Гуня;
 • Гога;
 • Єгорка.
 • Ега.

На основі чоловічого варіанту був створений жіночий – Егорія.

Статистика показує, що популярність імені зростає рік від року, починаючи з 90-х років минулого століття. Воно стабільно займає місце в першій десятці найпоширеніших чоловічих імен по країні.

По батькові від імені: Єгорович, Єгорівна.

Риси характеру і доля по імені

Всі Егоры, зрозуміло, не є абсолютно однаковими, але у них простежується багато спільних рис, так як ім’я впливає на характер, стиль мислення, спосіб вирішення різних життєвих ситуацій.

Раннє дитинство і підлітковий вік

Свій характер Єгор починає проявляти з раннього віку. Хлопчаки непосидючі, мають безліч інтересів, для них самих таємниця, що займе їх розум завтра. Не завжди доводять до фіналу розпочате, але якщо щось зачепило їх душу, можуть годинами займатися улюбленою справою.

В колективі охоче беруть на себе роль лідера, навіть не тому, що їм подобається командувати, хоча це вони люблять і вміють. Така позиція дозволяє Єгору зайняти злегка відчужену роль і не вступати в конфлікт.

Задиристі, характер у них непростий, що вимагає індивідуального підходу. Якщо стосунки з педагогом не склалися, безглуздо чекати поки сама ситуація налагодиться, простіше перевести Єгора в інший клас.

Люблять спорт, рухливі ігри. Участі їм мало, вони прагнуть до перемог. Такий підхід може провокувати втрату віри в себе, якщо в обраній ніші не відразу вдається реалізувати свій потенціал. Потрібно вчити Єгора планомірно рухатися до мети.

Всередині хлопчик часто напружений, хоча це непомітно: свої тривоги, побоювання він приховує під удаваною безтурботністю, бравадою. Якщо син занадто збуджений, це може говорити про наявність проблеми, яку він ретельно намагається ігнорувати.

У Єгора загострене почуття справедливості, він не стане брехати, хитрувати, щоб уникнути заслуженої кари. Якщо хлопчика покарати, не розібравшись у ситуації, він може втратити довіру, відсторонитися.

Значення імені Єгор, його доля і характер для хлопчика, дитиниСвій характер Єгор починає проявляти з раннього віку

На відновлення відносин піде багато часу. Егоры акуратні, люблять порядок, цінують свої речі, діляться ними неохоче. Їм не шкода, але поняття особистого і почуття огиди в них дуже сильно.

Єгор володіє хорошою пам’яттю, надає значення дрібницям, з-за цього може здаватися нудним. Зі здоров’ям проблем зазвичай не має, схильний до зайвої ваги, часто має щільним статурою.

Єгора складно назвати красенем, але з ранніх років він користується симпатією завдяки своїм прямим характером і харизмі, в ньому відчувається стрижень.

Дитинство і отроцтво Єгоров не доставляють батькам сильних клопоту, підлітковий вік проходить спокійно.

Вплив імені на здоров’я і психіку

У дитинстві хлопчики Егоры примхливі, хороший апетит змінюється повною його відсутністю. Часто застуджуються, хвороби переносять легко, постільний режим не люблять. Потрібно стежити, щоб не виникали ускладнення.

Особливо вразливі у Єгора бронхи, очі, хребет (дитині потрібно виробляти правильну поставу). Показано проводити літо близько моря, на природі, позитивні емоції дарує стихія землі (прогулянки, походи).

Значення імені Єгор, його доля і характер для хлопчика, дитиниУ дитинстві хлопчики Егоры примхливі

Зовні Єгор справляє враження дитини психічно сталого, але всередині його переповнюють протиріччя, емоції, які він воліє приховувати, вважаючи слабкістю. На ґрунті цього втрачає енергію, здоров’я, схильний до раннього пристрасті до алкоголю, сигарет. Так він намагається розслабитися, влитися в навколишній недосконалість.

Зимовим Егорам потрібно побоюватися бронхітів, астми, геморою. Останній має психосоматичне походження з-за «непереварювання» ситуації, неможливість попрощатися з нею, відпустити.

У дорослому віці слід побоюватися виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, уникати стресів, шкідливих звичок.

Сумісність з жінками, шлюб, сімейні відносини

Єгор цінує в жінках зовнішність і зміст.

Він з ранніх років дуже серйозно ставиться до вибору обраниці, вона повинна бути втіленням класичної ідеальної жінки: розумна, красива, володіти гарними манерами, широким кругозором, приймати його таким, який він є.

В шлюб вступати не поспішає. Йому потрібен час, щоб переконатися, що вона і є «та сама».

Для нього дружина — друг і тил, тому Егоры цінують моральні якості: доброту, вірність, спокій, духовну сумісність. Істеричну жінку або легковажну ляльку поруч він не потерпить, робить вибір самостійно.

Має патріархальні погляди на шлюб, чоловік у його представленні – капітан сімейного корабля, але при цьому недеспотичен, готовий віддати дружині кермо правління, якщо формально дотримується його статус.

Почуття проявляє рідко, скупуватий на ніжність, ласкаві слова. Вірний, не має схильностей до інтрижок або романів на стороні, але якщо відчуває, що вдома його не розуміють або не цінують, може знайти віддушину в іншій жінці.

Не любить сварок, конфліктів, буває впертим. Якщо знати підхід, завжди можна ненав’язливо допомогти йому змінити точку зору.

Дітей любить, в силу зайнятості може приділяти їм мало часу, але, викроївши хвилинку, проведе її з максимальною самовіддачею.

Суворий, справедливий. Завищених вимог не пред’являє, але халтури не терпить, ні в навчанні, ні в сім’ї. Доньці дозволяє вити із себе вірьовки, балує її, більше, ніж сина. Сім’я і робота для нього однаково важливі.

Вплив імені на сексуальність

Цінує сталість тривалих відносин, коли партнери розуміють потреби один одного і вміють їх задовольняти.

Єгор знає толк у любовних утіхах, це його пунктик – доставити партнерці задоволення.

Значення імені Єгор, його доля і характер для хлопчика, дитиниДля нього дружина — друг і тил, тому Егоры цінують моральні якості

Любить компліменти, але гостро відчуває, коли вони скочуються в лестощі. У Єгора активний темперамент, жінка, яка не любить секс, не поділяє його потреб, не протримається поруч довго. Віддає перевагу класичний секс.

Бізнес і кар’єра, захоплення та хобі

В силу особливостей характеру часто займає керівні посади. Підлеглі його побоюються, поважають за неупереджене ставлення.

Може довго відчитувати недбайливого співробітника, але до хамства не опускається. Скорочення штатів дається йому важко з-за відповідальності.

Професія Єгором вибирається грунтовно, рідко він змінює її протягом життя.

Намагається знайти баланс між покликанням і вигодами, ґвалтувати себе чужої йому діяльністю не буде і в голодні художники не рветься. З Єгоров виходять справжні професіонали, вони не лінуються все життя рости, розвиватися в обраній галузі.

Професії, в яких буде успішний Єгор:

 • Підприємець.
 • Керівник середньої та вищої ланки.
 • Тренер.
 • Лікар.
 • Фермер.
 • Інженер, конструктор, архітектор.
 • Музикант.

Значення імені Єгор, його доля і характер для хлопчика, дитиниПрофесія Єгором вибирається грунтовно

Хобі Єгора:

 • Полювання.
 • Рибалка.
 • Вирощування рослин.
 • Розведення тварин.
 • Нумізматика.
 • Туризм.
 • Шахи.
 • Спорт, особливо біг, скелелазіння, катання на лижах, велосипеді.

Чоловіка з цим ім’ям наповнює силою все, що дає виплеснути накопичилася роздратування у вигляді активної дії, а також монотонна, спокійна діяльність, під час якої Єгор йде в себе і приводить в порядок емоції, думки.

Таємниця імені: повір’я, прикмети

У день пам’яті святого молоді дівчата можуть просити Святого Георгія допомогти зі створенням сім’ї, пошуком пари. Щоб не втратити милості свого християнського покровителя, благоволящего не тільки ратним людям, але і пастухів,

Егорам не можна ображати тварин, особливо корів, овець, кіз.

Давно примечено, що чоловіки з цим ім’ям досягають успіху у всьому, що пов’язано з обробкою землі (обробіток саду, городу) і сільським господарством, фермерством.

Талісмани

Значення імені Єгор, його доля і характер для хлопчика, дитиниДавно примечено, що чоловіки з цим ім’ям досягають успіху у всьому

Для всіх носять ім’я Єгор існують свої талісмани:

 • Планети – Сатурн, Юпітер.
 • Пора року – осінь. В цей період відбувається більшість доленосних поворотів у житті Єгора.
 • День тижня – середа.
 • Знак зодіаку – Стрілець, Скорпіон.
 • Кольори – блакитний, коричневий, синій.
 • Тотемна тварина – білий бик. Уособлення сили і чесноти, сексуальної сили.
 • Рослини – тополя (втілення довгої молодості, фізичної краси, тяги до самоти), конвалія сріблястий.
 • Камені й мінерали – синій сапфір (буде стимулювати його до справедливості, витримці, допоможе кар’єрних досягненнях), хризоліт (допоможе стримувати імпульсивність, врівноважити почуття і розум).

Використовуючи вплив талісманів імені, Єгор може активувати свої бажані риси характеру і згладити ті, які йому здаються незручними в процесі життя.

Розшифровка ім’я по буквах

Чотири літери, з яких складено ім’я, вказують на чоловіка практичного, схильного до аналізу, він вміє виділяти головне, ставити цілі, вибирати найкоротші шляхи їх досягнення. Розшифровка показує основні риси, закладені з народження.

Характеристика кожної літери:

 • Буква «Е» – незалежність від людей, схильність до самозаглиблення, часом товариськість до нав’язливості. Такі люди схожі на дітей, вміють бачити складне просто, вычленяя головне.
 • Буква «Р» – жага знань, цілеспрямованість, педантизм і перфекціонізм. Зворотна сторона – гидливість, небажання ставити себе на місце інших людей, нетерпимість до чужих слабостей.
 • Буква «О» – ширина і замкнутість особистісного світу, розум, обережність з людьми, магія розвиненою інтуїції.
 • Буква «Р» – приземленість, любов і майстерність до ручної праці, толерантність, гнучкість в рамках ними встановленої норми.

Єгор – консерватор, докладно зважуючий будь-яке питання, ситуацію.

Якщо потрібно, відсіче будь-яке почуття для кращого розуміння проблеми.

Традиції для нього – набір століттями вивірених рішень. Значення імені підкреслює прагматичність і працьовитість.

Іменини і святі покровителі

Святці не містять імені Єгор, іменини святкують в день пам’яті Святого Георгія. В році налічується більше двох десятків днів, присвячених святим з цим ім’ям.

Значення імені Єгор, його доля і характер для хлопчика, дитинигір – консерватор, докладно зважуючий будь-яке питання, ситуацію

Слід з них вибрати той, який найбільш близький до дня появи Єгора на світло. В цей день християнину православ’я рекомендує відвідати храм з іконою покровителя, попросити захисту і напоумлення.

Всі інші дні з списку називаються малими іменинами і святкувань не припускають.

Відомі люди

Багато Єгоров свій слід в історії, серцях і умах людей.

Це — військові, вчені, представники творчих професій, борців за справедливість, поширення релігії:

 • Золотарьов Єгор Іванович. Вчений-математик, народився і жив в Росії, автор теорії подільності цілих алгебраїчних чисел.
 • Климанов Єгор Панасович. Брав участь у зародження соціал-демократії в Росії.
 • Мінаков Єгор Іванович. Революціонер, активний член гуртків, розстріляний за політичну діяльність.
 • Вагнер Єгор Єгорович. Вчений, зробив ряд відкриттів в органічній хімії.
 • Томко Єгор Андрійович. Віце-адмірал часів ВВВ.

Висновок

Докладне тлумачення імені показує, що Єгор – чоловік гідний, надійний. Він не такий простий, як здається спочатку, має тонку душу, але поспішає відкривати її. Зате якщо цей чоловік взяв когось у своє життя, то це назавжди.

Моя довідка - Корисні поради