Як розвести на гроші чоловіка: 5 важливих правил, жіночі хитрощі

У відносинах з чоловіками одні жінки мають дорогі подарунки і гроші на особисті потреби, а інші – нічого. Чому так відбувається?

Перша категорія жінок знає, як розвести на гроші чоловіка, правильно звернутися до нього з натяком або прямим текстом, щоб не отримати відмову.

Варто просити грошей у чоловіка?

Будь-який чоловік, незалежно від статусу – хлопець, коханець, чоловік – повинен забезпечувати улюблену всім необхідним. Отримувати від мужика гроші або подарунки цілком природно.

Як розвести на гроші чоловіка: 5 важливих правил, жіночі хитрощіДуже важливо вибрати момент, коли ви вирішите просити гроші

Не кожен чоловік буде часто дарувати дорогі речі або давати готівку за своєю ініціативою. Жінці важливо вміти правильно розкручувати його на гроші: натяками, хитрістю, прямими проханнями. Як – читайте далі.

Як розкрутити чоловіка на гроші: поради психолога

Дуже важливо вибрати момент, коли ви вирішите просити гроші.

Кавалер повинен бути:

 • в гарному настрої;
 • спокійний;
 • ситий;
 • розслаблений;
 • подумки «відключений» від робочих питань.

Жінці легко допомогти залицяльникові знайти цей стан. Приміром, після робочого дня чекати його з смачною вечерею. Під час трапези важливо дати чоловікові виговоритися. Для цього варто запитати, як пройшов його день.

Увечері можна зробити йому невеликий масаж. Як емоції будуть виплеснуті, слід переходити до прохання.

Спосіб розкрутки чоловіки 1: Натякни

Для початку можна спробувати просто натякнути чоловікові про те, що вам потрібно.

Як розвести на гроші чоловіка: 5 важливих правил, жіночі хитрощіДля початку можна спробувати просто натякнути чоловікові про те, що вам потрібно

Це можна робити фактично без слів. Існує кілька способів:

 • У соціальній мережі скиньте посилання на вподобану вам річ. Напишіть, що хочете її придбати і чекаєте його ради. Нормальний мужик або сам замовить річ, або дасть гроші на її покупку.
 • Напишіть на аркуші паперу список тих речей, які ви б хотіли отримати до певної дати. Випадково залиште листок на видному місці. Якщо залицяльник не помітив папірець відразу, запитайте його про неї під приводом того, що ви не можете її знайти. Коли він її знайде, вільно чи мимоволі прочет. Як мінімум, він купить що-то одне, як максимум – дасть гроші для покупки всіх речей.
 • Мрійливо розкажіть про бажане: «Дорогий, як би я хотіла новий телефон! Бачила в магазині цікаву модель. Ми б могли робити спільні фотографії в чудовій якості!» Головне вказати, що покупка буде і корисною. Якщо чоловік не відреагував, повторіть сказане кілька днів потому.
 • Спосіб розкрутки чоловіки 2: Натисни на заздрість

  Діліться з кавалером своїми враженнями за день. Обов’язково розкажіть, що зустріли подругу на вулиці. Вона йшла в салон краси. Гроші їй на процедури подарував чоловік (коханець).

  Ненароком упустіть фразу: «Хоч її чоловік/хлопець і не начальник відділу/директор компанії (тут підберіть те, ким працює ваш чоловік), але їй абонемент на манікюр купив».

  Нормального мужика обов’язково зачепить це зауваження і він, не бажаючи здатися гірше, дасть грошей.

  Спосіб розкрутки чоловіка 3: Використовуй сльози

  Такий спосіб краще використовувати в разі крайньої необхідності. Представники сильної статі не виносять жіночих сліз. Вони віддадуть перевагу швидше «відкупитися» від заплаканої жінки.

  Як розвести на гроші чоловіка: 5 важливих правил, жіночі хитрощіСпосіб розкрутки чоловіки: Використовуй сльози

  Використовуючи сльози, можна говорити прямо парубкові про своє бажання або тиснути на заздрість.

  Варіанти:

 • «Дорогий, скоро весілля у друзів, а мені не в чому піти! Я не можу в 10-й раз одягати одне і те ж плаття! Вже всі друзі обговорюють нас, кажуть, що ми бідні. Я більше так не можу».
 • «Сьогодні зустріла Маринку. Вона стала хвалитися новими італійськими чобітьми. Запитала, що у мене нового. А мені навіть відповісти їй було нічого. Чоботи ношу вже третій сезон, і каблук ободрался…».
 • Важливо! Цей спосіб ні в якому разі не можна використовувати часто. Мужик не зазнає регулярних істерик.

  Спосіб розкрутки чоловіки 4: Лови на обіцянки!

  Зазвичай багато обіцянок представники сильної статі не дають. Щоб отримати бажане, потрібно підвести до цього. Ходіть зі своїм кавалером по магазинах. Не соромтеся приміряти речі, які вам сподобалися.

  Обов’язково покрутіться перед ним. Скажіть: «Дорогий, якби ти знав, що я стану найщасливішою, коли у мене з’явиться це плаття (шуба, туфлі, золотий браслет)! Ти б мені його купив?»

  Як розвести на гроші чоловіка: 5 важливих правил, жіночі хитрощіНе соромтеся приміряти речі, які вам сподобалися

  Зазвичай у представників сильної статі викликає посмішку жіноча легковажність. Стандартно мужики відповідають: «Купив би!». У цей момент варто проговорити: «Зроби мене щасливою! Купи!».

  Спосіб розкрутки чоловіки 5: Скажи йому прямо

  Починати розмову можна, коли обранець спокійний. Ваш голос звучить ніжно: «Любий, мені потрібна твоя допомога!» Залицяльник повинен включитися в діалог. І тільки після його питання, про яку допомогу йде мова, варто продовжувати прохання.

  Говоріть короткими чіткими пропозиціями. «Я проходила повз взуттєвого магазину. Зайшла і побачила дуже гарні туфлі. Я їх поміряла. Вони виявилися дуже зручними. А як прекрасно виглядають на моїх ногах! І до сумочки дуже підходять! Ти ж пам’ятаєш, що скоро у нас важливий захід? Я шалено хочу на ньому бути саме в цих туфлях! Купи мені, будь ласка!»

  Як розвести на гроші хлопця?

  Якщо відносини тільки зароджуються, то з молодою людиною вести себе потрібно досить обережно.

  Ні в якому разі він не повинен відчувати, що з нього «тягнуть» гроші. З допомогою невеликих хитрощів підведіть молодої людини до тієї думки, що витрачати на вас фінанси – його особиста ініціатива.

  Дотримуйтеся певних правил:

 • Молодий чоловік захоче неабияк витрачатися на дівчину, якщо вона не буде легко доступною. Адже чоловік – мисливець, а жінка — видобуток. Домагатися її уваги він з допомогою квітів, подарунків, компліментів і приємного проведення часу. Важливо не забувати продовжити фліртувати з ним. Обов’язково дякуйте за подарунки.
 • Якщо молода людина пропонує вам матеріальну підтримку, то приймайте її не завжди. Така поведінка змусить його умовляти вас взяти гроші.
 • Беріть молодої людини з собою в похід за покупками. Бажано попередньо самостійно пройти за цим же магазинах. Ви повинні точно знати, чого вам хочеться. При ньому важливо спонтанно показати захоплення річчю. Ця хитрість робиться для того, щоб чоловік не втомився від тривалого походу по магазинах. Обов’язково приміряйте при ньому вподобану річ. З прикрістю скажіть, що грошей не вистачає на здійснення покупки. Швидше за все, він допоможе.
 • Після отримання перших подарунків не варто відразу дякувати хлопця з допомогою сексу. Потрібно витримати час.
 • Як розвести чоловіка на подарунки: поради психолога

  Як розвести на гроші чоловіка: 5 важливих правил, жіночі хитрощіБеріть молодої людини з собою в похід за покупками

  Щоб чоловік із задоволенням вручав вам подарунки і охоче дарував гроші, необхідно дотримуватися деяких правил розлучення:

 • Зробіть невеликий, але приємний подарунок йому самі. Наприклад, зав’яжіть шарф. Аргументуйте подарунок проявом турботи про чоловіка. Після такого вчинку він обов’язково захоче віддячити вас.
 • Обов’язково гуляйте з хлопцем повз вітрин магазинів перед святами: днем народження, 8 Березня, Новим роком, Днем всіх закоханих або річницею відносин. Натякайте йому на подарунки, які ви хочете від неї отримати.
 • Кличте чоловіка на прогулянку за покупками чи в ресторан на день його зарплати.
 • У свій день народження промовляйте, які ще подарунки бажаєте отримати додатково.
 • Завжди з гордістю говорите третім особам про подарунки чоловіка в його присутності. Він повинен чути ваші слова і реакцію інших людей.
 • Захоплюйтеся успіхами чоловіки, робіть йому маленькі сюрпризи. У відповідь він теж захоче подарувати що-небудь.
 • Чому чоловік не дарує подарунки своїй коханій?

  Існує категорія чоловіків, які абсолютно не дарують подарунків коханій жінці або дарують, але по великих святах.

  Існують різні причини такої поведінки:

  • особливості виховання (в його родині батько дарує матері подарунки);
  • жадібність;
  • відсутність впевненості в майбутньому відносин;
  • гіркий досвід (якщо чоловік багато коштів і енергії витрачав на попередню пасію, а вона його використала, а потім кинула);
  • удар по самолюбству (якщо раніше він подарував щось, що викликало подив, розчарування або сміх);
  • незнання того, що подарувати жінці, боязнь помилитися;
  • погана пам’ять на дати і значущі події.

  Важливо! Щедрий, правильно вихований чоловік завжди буде робити невеликі подарунки і сюрпризи.

  Як розкрутити коханця на гроші?

  Зазвичай одружені коханці найщедріші на гроші і подарунки. Подібна зв’язок передбачає взаємну вигоду. Не варто соромитися просити у коханця гроші на потреби.

  Існує декілька хитрощів:

 • Розкрутити легко за допомогою дзвінка або смс, написаного за день до призначеної зустрічі: «Дорогий, ти можеш скинути гроші на салон краси (фітнес, нове плаття)?». Важливо вести діалог не з вимогою, а проханням. Вкажіть, куди витратите кошти.
 • Напишіть йому повідомлення з текстом: «Хочеш сьогодні побачити мене в новому красивому білизна/еротичному костюмі?». Природно, він відповість «так». У другому повідомленні попросіть грошей на покупку.
 • Одягайтеся на побачення дорого. Вибирайте для зустрічей пристойні ресторани. Не переживайте за великий рахунок. Замовляйте вподобані страви. Коханець повинен розуміти, що ви гідні дорогих подарунків.
 • Не забувайте йому робити приємні сюрпризи. Чоловіки теж люблять отримувати подарунки.
 • Як просити гроші у чоловіка, хлопця?

  Щоб попросити гроші, потрібні особливі прийоми:

 • Важливо створити особливий настрій перед проханням, щоб кавалер був готовий вас вислухати і зрозуміти. Прохання «в лоб» не буде мати ефекту.
 • Починайте просити невеликі суми грошей, щоб відразу не відлякати залицяльника. Таким чином ви також перевірити його на жадібність. Щедрий кавалер вас обов’язково підтримає і дасть більш значну суму.
 • Дайте чоловікові час прийняти рішення. Не тисніть на нього.
 • Реально оцінюйте можливості хлопця. Не вимагайте від нього неможливого.
 • Обов’язково подякуйте чоловіка за отримані гроші.
 • Які помилки не можна допускати?

  Як розвести на гроші чоловіка: 5 важливих правил, жіночі хитрощіЗазвичай одружені коханці найщедріші на гроші та подарунки

  Щоб успішно розвести чоловіка на гроші, категорично не можна:

  • підвищувати голос;
  • ставити ультиматум;
  • шантажувати;
  • принижувати його гідність;
  • входити в образ жертви, якої необхідні засоби для існування (викликати жалість);
  • зловживати проханнями;
  • забувати дякувати за будь-який подарунок.

  Чому чоловік відмовляє?

  Жінка попросила фінансової підтримки, але чоловік не відкрив гаманець? Необхідно зрозуміти, у чому причина відмови.

  Їх може бути кілька:

  • обраний невідповідний момент для прохання;
  • була озвучена занадто велика сума грошей;
  • обрана неправильна інтонація або формулювання;
  • мужик втомився від постійних прохань;
  • на даний момент є невідкладні витрати, які він вважає першочерговими;
  • не було чітко озвучено, куди будуть витрачені гроші;
  • чоловік в принципі не збирався витрачати на жінку свої фінанси.

  Потрібно обов’язково зрозуміти, в чому проблема, і спробувати попросити гроші або подарунок ще раз.

  Перевірте ці прийоми на собі і побачите результат. Якщо дотримані всі правила, а чоловік весь час відмовляє або ігнорує прохання, то задумайтеся про сенс подальших взаємин з ним.

  Моя довідка - Корисні поради