Як почистити хутро песця домашніх умовах, як відбілити хутро песця від жовтизни

Як почистити хутро песця, повинен знати кожен його власник. Не завжди є можливість віддати шубу в хімчистку – цього може заважати вартість цієї послуги, а також відсутність хорошої клінінгової служби поруч з будинком, а тому догляд за хутряним виробом здійснюється в домашніх умовах.

Як почистити хутро песця домашніх умовах, як відбілити хутро песця від жовтизни

Способи очищення білого песця

Білий колір виглядає дорого і красиво при покупці одягу, але згодом він починає змінювати колір. Пожовклий хутро виглядає не так красиво як раніше, а тому варто задуматися над тим, як почистити хутро песця в домашніх умовах.

Такі вироби користуються попитом як серед молоді, так і жінок похилого віку. Вони буквально кричать про те, що людина живе в розкоші і ні в чому собі не відмовляє. Відбілити хутро песця від жовтизни можна такими засобами, як пшеничне борошно.

Для цього продукт просіюється і підігрівається. Борошно розсипають на песцовое виріб, щоб вона могла увібрати в себе забруднення і пил. Після проведення процедури шубі або коміру з песця повертається колишня слава – вони знову стають білосніжними.

Бензин також допоможе позбутися від жовтизни. Для цих цілей потрібно брати очищену рідину, яку найчастіше використовують для заправки запальничок. Губкою, змоченої в цьому розчині, протирають хутряний виріб. Коли бензин випаровується з його поверхні, в ворс потрібно втерти картопляний крохмаль і залишити в такому положенні на чверть години.

Щоб цей предмет гардероба можна було носити, очищення завершується обробкою пилососом шуби, щоб прибрати зайве кулінарне засіб. При цьому потрібно дотримуватись заходів обережності, щоб не пошкодити річ, потрібно включати мінімальну потужність техніки.

Читайте також:
Знайомство з батьками хлопця: що дарувати, як вести себе і сподобатися

Щоб уникнути пожовтіння хутра потрібно обробляти песцовое виріб перекисом водню за допомогою розпилення з пульверизатора. Дати висохнути шубі або іншого виробу і розчесати за допомогою спеціального гребеня.

Як почистити хутро песця домашніх умовах, як відбілити хутро песця від жовтизни

Інші способи видалення забруднень

Забруднення з хутра песця з довгим ворсом можна видалити з допомогою природних абсорбентів. Найчастіше такі можна знайти на кухні в будь-якої господарки. Ними можуть виступати манка або крохмаль. В якості альтернативи може бути використаний тальк. Вони не завдають шкоди для хутра, при цьому видалити забруднення виходить відмінно.

Обраним засобом посипається виріб з песця, зволожується пульверизатором, але не сильно. Після того, як одяг висохне, вимагає вичесати всі кулінарні компоненти з хутра за допомогою спеціальної щітки. Спроби скинути не увінчаються успіхом.

Плями жиру можна видалити за допомогою нашатирного спирту. Розчин виготовляється наступним чином: у каструлю наливається пів-літра теплої води, додається пара чайних ложок повареної солі і чайна ложка головного діючої речовини. За допомогою щітки, змоченої в отриманому розчині, протираються жирні плями. Після повного висихання виріб потрібно розчесати.

Пшеничні, житні або лляні висівки також висмокчуть всі забруднення з хутра песця, дозволивши тим самим оновити виріб. Для цього засіб необхідно нагріти і відразу нанести на шубу. Потерти виріб можна руками або спеціальною щіткою. З допомогою пилососа прибрати забруднення не складе праці.

Як почистити песець, якщо не шампунем для тварин? Хутро в будь-якому випадку буде виглядати свіжіше, незалежно від того, миють шампунем жива істота або тільки предмет гардеробу.

Не варто сильно змочувати одяг, так як це шкодить її станом.

Шампунь слід розбавити водою і збити високу піну. Для цього дотримується пропорція 1:1. І тільки піну нанесіть на хутро тварини, так як цього буде достатньо. Обробляти виріб потрібно тільки по ворсу, щоб не шкодити його структурі. Сушиться річ на плічках, а потім розчісується щіткою.

Читайте також:
Календар посадок весни 2020 місячний посадки, дні навесні, весняна таблиця з посадками, терміни, дати

Як почистити хутро песця домашніх умовах, як відбілити хутро песця від жовтизни

Підтримати колір можна і за допомогою оцтової кислоти 9%, яка розводиться у воді в пропорції 1:3. За допомогою пульверизатора потрібно пройтися по виробу, а потім відправитися сушитися на плічках.

Запобіжні заходи

Потрібно з особливою обережністю ставитися до своїх речей, щоб вони прослужили довго, а володарка була щаслива їх одягати. Але для цього потрібно дотримуватися запобіжних заходів з очищення хутряного виробу.

  1. Не слід плутати оцтову есенцію і оцтову кислоту. Концентрація першого у багато разів перевищує концентрацію другого. Потрібно використовувати столовий оцет, розведений водою.
  2. Не варто сушити шубу поблизу від радіаторних приладів, так як вони сприяють пожовтіння хутра, від чого намагаються позбутися усі господині.
  3. Не рекомендується сушити виріб з песця за допомогою фенів і інших нагрівальних приладів, так як воно втрачає привабливий вигляд. Сушитися шуба повинна на плічках на свіжому повітрі, але далеко від ультрафіолетового випромінювання.
  4. Не можна допускати потрапляння на хутряний виріб парфумів, лаків для волосся та інших подібних засобів, так як вони склеюють волоски, що ведуть до їх сухості, з-за чого вони деформуються згодом.
  5. Забороняється прати виріб з песця в машинці-автомат, так як варто дотримуватися не тільки температурний режим, але і ступінь зволоження. У машинці шуба буде повністю намочена, що допускати не рекомендується навіть при очищенні вироби в домашніх умовах.

Правильний догляд залежить тільки від цілеспрямованості та охайності власниці песцового предмета гардероба. Усунути забруднення можна за допомогою підручних засобів, які зустрічаються в кожному будинку. При правильному їх застосуванні перехожим буде здаватися, що шуба нова.


Моя довідка - Корисні поради