ЯК НАКОПИЧИТИ ГРОШІ при маленькій зарплаті: проста фінансова гра допоможе накопичити на відпустку | Сім’я і мама

ЯК НАКОПИЧИТИ ГРОШІ при маленькій зарплаті: проста фінансова гра допоможе накопичити на відпустку | Сімя і мамаОтримуєте зарплату, витрачаєте всі, і в кінці місяця вважаєте копійки на бензин і дешеву їжу? Може бути, ви навіть пару статей в пабликах прочитали про те, що саме так сучасна держава робить нас рабами, і змушує працювати за копійки на низькооплачуваних роботах. Насправді, причиною наших фінансових проблем є банальна неграмотність. Ми завжди зможемо назбирати на будь-які потреби, якщо будемо використовувати прості інструменти. Представляємо вашій увазі гру «2 бакса» або «сто рублів», з допомогою якої ви знайдете відповідь на питання про те, як накопичити грошей на відпустку, машину, квартиру та інші потреби.

Як накопичити гроші при маленькій зарплаті: правила фінансової ігри

Ну а тепер приступимо до правил гри, за допомогою якої можна накопичити гроші навіть при маленькій зарплаті. Кожен день ви берете з гаманця 100-рублеву купюру і откидываете її в конверт. Наприкінці тижня ви йдете в банкомат, і кладете цю суму на карту, а потім — переводите на депозитний рахунок з відсотками і можливістю зняття. Як варіант, можна використовувати будь поповнюваний депозит, навіть без можливості зняття.

Якщо у вас трапилося непередбачене поповнення бюджету, наприклад, подарували гроші родичі, або ви продали щось з домашнього ужитку, або знайшли підробіток, дійте так:

  • 10% відкладіть на щось приємне для себе, будь то біжутерія, або чашка кави в модному місці;
  • 10% переведіть на ваш накопичувальний депозит;
  • інші витрачайте гроші на особисті і побутові потреби

Плюси фінансової гри «100 карбованців»

Стільки грошей є у кожної людини, яка працює. Нехай ви і не відкладаєте величезні суми, але і різниця у витратах з цією грою не буде відчутною. Багато воліють підключати на свою дебетову карту послугу «скарбничка», щоб гроші переводилися на рахунок в автоматичному режимі. Або ви можете відкладати вручну за 100 рублів. Від цього суть не змінюється.

Істотний плюс — доступність. І так ви зможете накопичити на відпустку, перекваліфікацію, або новий смартфон.

Мінуси фінансової гри «100 карбованців»

Не для всіх людей, сума накопичень буде мотивуючої і значною. Хтось звик до «п’яти зірок» для відпочинку і самим топовим смартфонам. А комусь просто не з руки чекати рік, щоб оновити телефон або відправитися у відпустку. Якщо це ваша проблема, просто збільшіть суму щомісячних відрахувань, щоб вам дійсно хотілося накопичити.

Може бути, хтось здивується, але багато людей не можуть собі дозволити відкладати 100 рублів в день зі своїх доходів. Мова йде про пенсіонерів, працівників бюджетної сфери, молодих спеціалістах. Таким можна порадити тільки знайти підробіток, або зменшити суму накопичень.

Спробуйте відкладати всього 100 рублів в день, і ваша ситуація зміниться на краще. Ви обов’язково навчитеся збирати і інвестувати, і зможете пройти шлях від бідності до достатку.

Як економити гроші: відео


Виявилася корисною стаття «як накопичити гроші при маленькій зарплаті на відпустку, машину, квартиру»? Діліться з друзями за допомогою кнопочок соціальних мереж. Додавайте статтю в закладки, щоб не втратити.

Моя довідка - Корисні поради