Все про професії дієтолога

Робота в області харчування пропонує безліч корисних способів поліпшити життя людей за допомогою їжі. Це означає, що ви можете насолоджуватися почуттями гордості і задоволення, які ви отримуєте, допомагаючи людям процвітати. А існуючі різноманітні типи дієтології означають, що вам, ймовірно, ніколи не буде нудно.

Робочі місця, що пов’язані з харчуванням і диетологией, існують у величезній кількості секторів зайнятості: від охорони здоров’я і освіти до громадського харчування і виробництва. Ви можете працювати в лікарнях, школах, оздоровчих центрах, корпоративних кафе, дослідних лабораторіях і в багатьох інших місцях. З кар’єрою їжі і харчування, є багато можливостей для вивчення і безліч способів змінити ситуацію. До речі, якщо ви прийшли трохи дізнатися про професії дитячого дієтолога, то краще зайти сюди.

Все про професії дієтолога

Врешті-решт, лише з точки зору громадського здоров’я в цій галузі ще належить проробити величезну роботу. Наприклад, згідно з урядовими даними, більше 75 відсотків росіян не отримують рекомендована кількість фруктів і овочів у своєму раціоні. Близько 70 відсотків споживають занадто багато насичених жирів і цукру. І більше двох третин дорослих в цій країні страждають від надмірної ваги або ожиріння. Очевидно, що робота в області харчування та дієтології необхідна, відповідає нашому часу і навряд чи піде найближчим часом.

Дієтологи і нутриціології грають подібні ролі, але між ними є деякі важливі відмінності. Для простоти, список професій в області харчування в цій статті розділений на роботу дієтолога та інші роботи, пов’язані з харчуванням.

Наступні розділи допоможуть вам зрозуміти спектр доступних можливостей, навчання, який вам знадобиться для різних видів роботи, пов’язаної з харчуванням, і діапазон зарплат, які ви можете очікувати в цій області. Так що читайте далі і отримуйте натхнення!

Хто такий дієтолог?

Простіше кажучи, кар’єра дієтолога зосереджена на зв’язку між їжею і здоров’ям. Бути дієтологом означає розуміти фізіологічне відношення людського організму до їжі і ту роль, яку поживні речовини грають в лікуванні і профілактиці захворювань.

Фахівці в цій області розповідають людям про поживну цінність різних продуктів і дають поради про те, які продукти вони можуть вживати для підтримки здорового способу життя. Деякі роботи дієтологів включають складання дієтичних планів для управління медичними станами або досягнення конкретних цілей у галузі охорони здоров’я.

Отже, де працюють дієтологи? Можливості в достатку, в залежності від їх конкретної кваліфікації. Робочі місця для дієтологів можна знайти в:

  • Лікарні, клініки та інші заклади охорони здоров’я
  • Тренажерні зали та фітнес-центри
  • Харчові компанії
  • Академічні установи
  • Громадські організації охорони здоров’я
  • Державні органи
  • Громадські центри
  • Ринки здорової їжі
  • Оздоровчі центри

Багато дієтологів також займаються приватною практикою та пропонують свої послуги в якості консультантів.

Які вимоги до освіти?

Тип навчання правильного харчування залежить від того, яку роботу ви хочете виконувати. Є багато варіантів, доступних для основного живлення. Робочі місця, такі як спеціаліст з дієтології або помічник по харчуванню, можуть мати дворічну ступінь бакалавра, в той час як у бакалавра з харчування робочі місця включають посади дієтолога і менеджера громадського харчування. Майте на увазі, що багато дієтологів і дієтологи мають вчені ступені. (Маючи ступінь магістра в галузі харчування, робочі місця у багатьох секторах стають більш доступними для вас.)

Подумайте про своїх кар’єрних цілях. У дієтологів є певний освітній маршрут, але якщо ви хочете стати дієтологом, який працює за межами дієтології, ваші варіанти навчання можуть бути більш різноманітними.

Моя довідка - Корисні поради