Вікторія: значення імені, характер і доля дівчаток, історія походження

Ім’я Вікторія несе сильну енергетику. Воно наділяє маленьку дівчинку відповідальністю, мудрістю, цілеспрямованістю.

Правда, є і негативний вплив на долю власниці. Вікторії схильні до депресій, часто їм властива занижена самооцінка.

Походження і значення імені

Ім’я Вікторія походить від латинського «victoria», що означає «перемога».

Вікторія: значення імені, характер і доля дівчаток, історія походженняІм’я Вікторія означає «перемога»

Саме так звали римську богиню перемоги. Переклад імені допомагає зрозуміти характеристику його власниці: цілеспрямована, вольова, успішна.

Скорочене ім’я, зменшувально пестливе

Скорочено Вікторію називають Вікою.

Зменшувально-пестливі варіанти імені:

 • Віктоша,
 • Викуша,
 • Вітуся,
 • Витуша,
 • Вітюша,
 • Витяня,
 • Виктуся,
 • Вікта,
 • Торію,
 • Тора,
 • Тоша,
 • Туся,
 • Торуючи,
 • Віта,
 • Вітя,
 • Торка,
 • Вікі,
 • Викторка.

Риси характеру і доля по імені

Вже з етимології зрозуміло: характер у дитини досить сильний і твердий. Це той рідкісний випадок, коли ім’я найбільш явно впливає на характер і долю дівчинки.

Вікторії не чужа доброта і нерішучість. Вона насилу зможе відмовити в проханні, що призводить до перевтоми.

Вікторія: значення імені, характер і доля дівчаток, історія походженняХарактер у Вікі досить сильний і твердий

Їй необхідно самій зрозуміти, що вона повинна в свій вільний час займатися вирішенням чужих проблем.

Риси характеру Вікторії залежать від часу року народження дівчинки:

Час року Притаманні якості
Зима Амбітність, пихатість
Весна Загадковість, підступність, старанність
Літо Непередбачуваність, влюбливість, романтичність
Осінь Зібраність, практичність, далекоглядність

Вікторії володіють зовнішньою красою, привабливістю, що з раннього віку забезпечує їх шанувальниками і захопленими поглядами.

Віка здатна відстояти особисту думку і захистити свої інтереси дипломатично, але безапеляційно. Враховуючи, що Вікторія має непростий характер, вона однозначно доб’ється мети і не зійде з наміченого шляху.

Цікаво! Дівчатка-Вікі майже завжди схожі на пап. Причому не тільки зовні: вони копіюють їх поведінку, переймають звички.

Не варто виховувати Вікторію в жорстких рамках: подібне ставлення дівчинка терпіти не стане, почне протестувати в досить жорсткій формі.

Раннє дитинство і підлітковий вік

З досить раннього віку Вікочка радує сім’ю розважливістю і кмітливістю. Дівчинка з легкістю визначає свої бажання, висловлює їх, не боячись критики.

Уразливість в окремих випадках може мешать при досягненні цілей. Втім, тільки близькі люди зможуть дізнатися про внутрішні переживання: ще з раннього віку Віка навчиться приховувати біль від оточуючих.

Важливо! Апетит у дівчинки поганий, Віка ніколи не з’їсть рішення, які не сподобались їй страву.

У підлітковому віці Вікторія стане дуже товариською, в оточенні буде багато людей, проте в кращих друзях у неї лише одиниці.

Для того щоб приховати внутрішню сором’язливість, дівчина почне зухвало одягатися і наносити яскравий макіяж. У підлітковому віці дуже важливо почати займатися спортом, щоб дисциплінувати характер.

Вплив імені на здоров’я і психіку

У дитинстві Вікторії часто хворіють, батькам доведеться зміцнювати імунітет, а допоможуть у цьому прогулянки на свіжому повітрі. У шкільний період необхідно віддати дівчинку в спортивну секцію: це дозволить їй стати більш витривалою.

Для Вікі підійдуть командні види спорту. Таким чином вона відчує впевненість і вкладе максимальну кількість зусиль для досягнення спільної мети – перемоги.

Вікторія: значення імені, характер і доля дівчаток, історія походженняУ дитинстві Вікторії часто хворіють

Батькам слід враховувати психосоматичні причини деяких хвороб. Часто з-за властивим Викториям внутрішнім переживанням можуть з’являтися висипання на шкірі, нервові тики.

Позбутися захворювань вийде, тільки якщо з’ясувати і усунути першопричину.

Емоційно Вікі нестійкі. Якщо зараз дівчина заливисто сміється, це не означає, що через мить вона не розридається: стримувати емоції у неї не виходить.

Це відомо лише обраному колу людей, тим, кому Вікторія довіряє.

Важливо! Власниці цього імені запальні, але досить швидко відхідливі.

Сумісність з чоловіками, шлюб, сімейні відносини

Віка не зробить необдуманий вибір: спонтанний шлюб – не її вчинок. Вона не стане розмінюватися на дрібниці, а підійде до вибору обранця ретельно.

Заміжжя у дівчини може відбутися ближче до 30 років. Чоловік, що знаходиться поряд з Вікою, повинен бути інтелектуально розвиненою, забезпеченим.

Коли Вікторія виходить заміж, вона стає великою власницею і ревнивицей. Вона не пробачить зраду, сприйнявши це як глибоке зрада.

Коли дівчина зрозуміє, що поруч з нею саме чоловік, який їй необхідний, вона буде намагатися відповідати всім його вимогам.

У власниць імені Вікторія буде не одна дитина: у продовженні роду вона бачить призначення. Вікторія буде прекрасною мамою, при цьому не залишить без уваги роль дружини.

Хороша сумісність у Вікторії з чоловіками по імені: Олексій, Артем, Валерій, Кирило, Максим, Михайло, Павло, Сергій.

Вплив імені на сексуальність

Вікторія виділяє жіночу сексуальність, протягом життя її оточує натовп шанувальників. Однак довіритися може обраному людині.

Власниці такого імені привабливі, їм подобається увагу протилежної статі, вони купаються в симпатії чоловіків.

Вікторії – сексуальні жінки. У ліжку вони пристрасні, емоційні та чуттєві партнерки. Хоча деколи секс не настільки важливий, як стан закоханості, романтика.

Вікторія: значення імені, характер і доля дівчаток, історія походженняВікторії – сексуальні жінки

Бізнес і кар’єра, захоплення та хобі

По натурі Вікторії – творчі люди. У декількох видах мистецтва дівчата мають успіх. Власниці цього імені можуть стати відомими співачками.

Їх захоплення змінюються швидко, але майже завжди Вікторії обирають творчі професії:

 • музикант,
 • дизайнер,
 • співачка, актриса,
 • письменниця,
 • організатор заходів.

Найбільш часто Вікторії працюють до першої вагітності, а потім опиняються в тривалому декретній відпустці і нескоро виходять на роботу. Начальство співробітницею завжди досить за старанність і пунктуальність.

Добре Вікторія будує власну справу, добре відчуваючи партнерів, їх задуми. Її інтуїція сприяє укладенню вигідних операцій, допомагає у налагодженні контактів з потрібними людьми.

Таємниця імені: повір’я, прикмети

Не варто називати доньку Вікторією в честь померлого родича: вважається, що таким чином може передатися доля людини, якого немає в живих. Особливо це стосується нещодавно залишили світ близьких.

З великою обережністю доведеться ставитися до бажання назвати дитину на честь потопельника: згідно з повір’ям, донька може потонути в дитинстві.

Вважається доброю прикметою називати Вікторію в честь живий родички. Однак дві тезки не зможуть ужитися в одному будинку: ділити одного ангела-зберігача на двох не вийде. Одна з двох родичок може померти.

Талісмани

Вікторія: значення імені, характер і доля дівчаток, історія походженняНайбільш часто Вікторії працюють до першої вагітності

Талісмани і покровителі імені:

 • Стихія — Повітря.
 • Планета — Уран.
 • Знак зодіаку — Водолій.
 • Рослина – кедр, мімоза і тирлич.
 • Камінь – лазурит, бурштин.
 • Метал – мідь.
 • День тижня – п’ятниця.
 • Тварина-тотем – жаба.
 • Колір – фіолетовий і жовтий.

Розшифровка ім’я по буквах

Кожна літера в імені має значення:

В – уособлює здатність відчувати оточуючих людей. Якщо в імені присутня літера «В», то його власник має розвинену фантазію. Це пристрасні, але романтичні натури. Людина свідомо не зможе піти на зраду. Наявність літери «В» на початку імені символізує перемогу.

І практичність, живий розум. Така особистість володіє надзвичайною уважністю до дрібниць і сильної проникливістю. При наявності «І» в ім’я людина хоче оточити себе гармонією і спокоєм. «І» позначає прекрасне почуття гумору, достатню м’якість і доброту.

К – символізує твердість і наполегливість. Така людина вміє зберігати секрети, тактовний з оточуючими, може знайти компроміс.

Т – сострадательность, чутливість, любов, сексуальність і пристрасність. Людина з літерою «Т» в імені вимогливий і до себе, і до оточення. Він лідер за натурою, любить керувати людьми, підпорядковувати оточуючих.

Про – впертість, бажання пізнати світ, проникливість. Володаря такої букви в імені «люблять» гроші. Ця людина, що володіє добротою, чуйністю.

Р – оптимізм, ризик і сміливість. Людина, в імені якого є буква «Р», ніколи не здасться і не буде сумувати по дрібницях.

Я – самодостатність, активність, організованість і відповідальність. По натурі така людина однозначний лідер, йому немає рівних в умінні «завести» натовп.

Іменини і святі покровителі

До 2011 року в святцях не було великомучениці з таким ім’ям. Тому в православ’ї Віку хрестили під ім’ям «Ніка».

Вікторія: значення імені, характер і доля дівчаток, історія походженняУ кожної дівчини, що носить ім’я Вікторія, своя доля і характер

А в 2011 році Московською патріархією був відредагований офіційний православний календар і в ньому з’явилося ім’я святої мучениці Вікторії Кордубской. Іменини Вікторії – 30 листопада.

Відомі люди

Знамениті жінки по імені Вікторія:

Особистість Інформація
Королева Вікторія Правила Великобританією з 1837 по 1901 рік.
Вікторія Боня Російська телеведуча, модель, кіноактриса
Вікторія Пратт Канадська актриса, фотомодель
Вікторія Бекхем Англійка. Солістка групи Spice Girls, дизайнер модного одягу

Висновок

У кожної дівчини, що носить ім’я Вікторія, своя доля і характер.

Ім’я передбачає загальні закономірності життєвого шляху, можливі проблеми, способи їх вирішення, риси особистості. Дізнавшись таємницю імені Вікторія, вийде передбачити її поведінку в різних ситуаціях.

Моя довідка - Корисні поради