Вибір імені за датою народження: як вибрати ім'я дитині

Народження дитини – важлива подія для всіх батьків. Ви, замислювалися про те, як назвати своє чадо? Підбір імені – процес, в якому необхідно враховувати кілька факторів. Отже, далі поговоримо про вибір імені за датою народження і його вплив на характер дитини.

Вибір імені за датою народження: як вибрати ім'я дитині

Вплив імені на долю дитини

Чому так важливо мати то ім'я, яке вам підходить? Яким чином це на нас впливає?

Ім'я людини – носій особистої інформації. Воно може дати відповіді на різні питання. В якій професії в майбутньому дитина реалізується? Якими будуть відносини в його родині? Якими позитивними і негативними рисами характеру він буде володіти? Існують навіть статистичні дані, які підтверджують схожість способу життя людей з однаковими іменами.

З давніх часів ім'я людини визначало його майбутнє. Наприклад, в ісламі гріх було не назвати дитину ім'ям Бога (існувало близько 99 епітетів Бога). Християнство також принесло нам список імен, якими люди користуються і зараз. Біблія дала нам не тільки варіанти назв, але і характеристики людей. Наприклад, Марія – «возвеличення», «піднесена», «повна благодаті».

Кожне ім'я має свій образ, який склався в ході розвитку історії людства. Недарма, представники королівських династій століттями носили імена своїх попередників. Розглянемо кілька прикладів з історії, які яскраво демонструють вплив імені на долю.

  • Ярослав Мудрий – великий князь Ростовський, Новгородський і Київський. За часів його правління Київська Русь процвітала, зводилися нові храми, розвивалася наука. Значення імені – «сильний», «славний».
  • Марк – римський імператор-узурпатор. Ім'я позначає «молоток», що цілком сходиться з долею цього знаменитого людини.
  • Людовик XIV де Бурбон. Його ім'я означає «прославлений в боях». Дійсно, правління цього воїна відомо в історії як «Великий століття».

Вибір імені за датою народження і місяця

Яке ім'я дати дитині? Зіткнувшись з цією проблемою, батьки часто слідують тенденціям, або називають своє чадо в честь когось із родичів. Пропонуємо вам вибрати ім'я дитини за датою його народження.

Жіночі імена

Є варіанти підбору за деякими критеріями:

  1. Знак зодіаку. Кожен з 12 знаків має свій набір імен, який однозначно підійде маленькій дівчинці.
  2. За святцями. Для цього використовуємо православний календар. Дивимося імена святих, яких згадують у день народження вашого малюка. Якщо серед них немає жіночих, дивимося на кілька днів вперед.
  3. Нумерологічний розрахунки. Це спосіб допомагає нам вибрати ім'я по дню, місяцю і року народження. Використовуємо наступну схему. Необхідно взяти 2 дати народження: дитину і матері. Розкладаємо ці числа на окремі цифри, після підсумовуємо. Вийде два значення, з першого віднімаємо друге. Маємо двозначним числом, яке перетворюємо в однозначне, шляхом додавання цифр.

Наприклад: 23.06.1989 та 20.06.2019

2 + 3 + 0 + 6 + 1 + 9 + 8 + 9 = 38

2 + 0 + 0 + 6 + 2 + 0 + 1 + 9 = 20.

38-20 = 18

1 + 8 = 9.

Нумерологическое число імені – 9. Кожному з таких чисел притаманний певний набір імен, якостей і характеристик людини, від яких і відштовхуємося.

чоловічі імена

  1. Вибір по місяцю народження. Як і у випадку з зодіаком, щомісяця описує імена, які підходять хлопчикові.
  2. По сезону. Вважається, що сезон також надає людині характер, впливає на особисті якості. Наприклад, осінні діти можуть бути плаксивими і часто змінювати поведінку. Щоб пом'якшити цю поведінку, виберіть для хлопчика ім'я з більш жорстким значенням.

Отже, ми відповіли на питання: «Як вибрати ім'я дитині за датою?». Тепер ви зможете зробити це онлайн, з урахуванням всіх наших рекомендацій.

Підбір з урахуванням прізвища та по батькові

У цьому допоможе нумерологія. Ця стародавня наука розглядає числа як механізми управління долею людини. Всесвіт побудована таким чином, що всюди присутні числові значення, які впливають на наше життя.

Відомо, що кожній з 9 цифр відповідає своя буква алфавіту. Визначаємо нумерологическое число дитини за допомогою дати народження, а також повного імені. Нам допоможе таблиця співвідношення букв цифр.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Д Е Е Ж З
І Й До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ
ред И Ь Е Ю Я

Розглянемо конкретний приклад. Припустимо, передбачуване повне ім'я Петрова Марина Петрівна, дата народження – 01.10.2019.

Крок 1. За допомогою таблиці підраховуємо нумерологическое значення повного імені: 8 + 6 + 2 + 9 + 7 + 3 + 1 + 5 + 1 + 9 + 1 + 6 + 1 + 8 + 6 + 2 + 9 + 7 + 3 + 6 + 1 = 101.

Крок 2. Складаємо цифри дати народження:

0 + 1 + 1 + 0 + 2 + 0 + 1 + 9 = 14.

Крок 3. Зводимо отримані числа до однозначного:

1 + 0 + 1 + 1 + 4 = 7.

Крок 4. Визначте долю дитини за допомогою значень кожного числа. Інформація буде представлена нижче. Якщо відповідь не влаштовує, підберіть інше ім'я. Робіть це до того моменту, поки не зрозумієте, що саме це ім'я йде вашому малюкові.

Набір якостей кожного числа імені

Один. Великий набір лідерських якостей, цілеспрямованість і амбітність. Такі люди мають твердість характеру, творче мислення і винахідливість. Можуть проявлятися впертість і зарозумілість.

Два. Розвинуте логічне мислення, дружелюбність, дипломатичність. Щирі і тактовні. При цьому присутні сором'язливість і невпевненість в собі.

Три. Трійки оптимістичні, веселі, люблять життя, мають багато талантів і яскрава уява. Одночасно, вони егоїстичні, уразливі і марнотратні

Чотири. Негативні риси – дріб'язковість, заздрісність, надмірна серйозність. Плюси таких людей – життєва практичність і методичний підхід, чуйний характер і високі моральні принципи.

П'ять. Ці люди допитливі, кмітливі і енергійні. Вони також непередбачувані в своїй імпульсивності і запальності.

Шість. Шістки чесні, безкорисливі, на них можна покластися. Це відмінні сім'янини. Негативна сторона – егоїзм і бажання у всьому командувати.

Сім. В нумерології імен число 7 означає проникливий і винахідливий характер, вміння оцінювати, аналізувати. Мінуси – надмірна стриманість і замкнутість.

Вісім. Успішність, цілеспрямованість і організованість – такими діти стануть в майбутньому. Також вони можуть бути цинічними і занадто самокритичними.

Дев'ять. Це мрійливі і романтичні натури з доброю вдачею. Може проявлятися і негатив у вигляді мінливості і егоїстичного характеру.

Моя довідка - Корисні поради