ТОП-8: чим відмити монтажну піну з рук, ніж відтерти монтажну піну з рук

Нерідко при будівництві можна забруднити руки монтажною піною. Не завжди вдається уникнути цього, навіть якщо ви використовуєте спеціальний захисний одяг. Чим відмити монтажну піну з рук? Розберемося на прикладі застосування народних засобів.

ТОП 8: чим відмити монтажну піну з рук, ніж відтерти монтажну піну з рук

Чого не варто робити

Існує варіант, де пропонується змастити руки жирним рослинним маслом або вазеліном, щоб будівельна піна не чіплялася до шкіри. Це не завжди зручно, так як ви можете забруднити жиром знаходяться поруч з вами предмети. Крім цього жирними руками абсолютно неможливо працювати і брати які-небудь інструменти. Також не варто чекати, поки піна застигне. По можливості очистіть руки як можна швидше.

Як видалити рідку масу

Якщо піна ще не застигла, то видалити її буде простіше всього. Скористайтеся вологою серветкою, м’якою губкою, ганчірочкою з мікрофібри або будь-яким доступним вам шматком тканини, змоченим водою. Акуратно періть герметик, починаючи з країв, наближаючись до центру. Будьте обережні, щоб не розмазати існуюче пляма. Після того як рідка маса була вилучена, вимийте руки теплою водою з милом.

Застигла піна

Як швидко відмити руки від монтажної піни, якщо вона вже застигла? Не турбуйтеся, якщо не вдалося відтерти піну, поки вона була свіжою. Існує безліч способів вивести монтажну піну в твердому вигляді.

Спеціальний розчинник

У будівельному магазині продаються спеціальні розчинники-аерозолі. Бажано, вибрати товар того ж бренду, що і ваш герметик. Розпиліть розчинник по поверхні руки. Почекайте трохи і спробуйте прибрати піну руками або ж з допомогою жорсткої губки. Вимийте руки з використанням зволожуючого рідкого мила.

ТОП 8: чим відмити монтажну піну з рук, ніж відтерти монтажну піну з рук

Гас

Гас – чудовий розчинник. Він легко впорається з монтажним матеріалом. Нанесіть рідину на руку, гарненько розітріть і змийте водою. Єдиний мінус даного засобу – різкий неприємний запах гасу. Але якщо інших засобів під рукою не виявилося, такий спосіб теж підійде.

Ацетон

Звичайний ацетон, як і спеціальний розчинник легко впорається з застиглими слідами герметика. Змочіть ацетоном ватний диск або хустку, протріть забруднену поверхню руки. Змийте залишки піни і ацетону водою з милом. За таким же принципом працює рідина для зняття лаку. Використовуйте наведену вище інструкцію, якщо у вас під рукою виявилася саме вона. До цієї ж категорії відноситься очищення уайт-спиртом.

Кухонна сіль

Кухонна сіль непогано справляється із застиглою піною. Як швидко і ефективно прибрати монтажну піну з рук за допомогою солі? Посипаємо сіллю забруднену поверхню руки, після чого трьом протягом декількох хвилин. Очищаємо до тих пір, поки повністю не позбудемося пристывшей піни. Змиваємо залишки теплою водою.

ТОП 8: чим відмити монтажну піну з рук, ніж відтерти монтажну піну з рук

Рослинна олія

Непоганим варіантом для очищення рук від герметика є рослинна олія. Щоб воно краще впорався зі своїм завданням, підігрійте його. Потім змочіть непотрібну ганчірку в розігрітому маслі, замотайте їй руку на пів години. Зітріть промасленою ганчіркою залишки, добре промийте руки.

Господарське мило

Господарське мило не надто ефективно в боротьбі з застиглої матеріалом, але все ж варто спробувати. Гарненько намильте забруднену поверхню і починайте затирати піну твердою щіткою. Залишки змити водою.

Розпарювання шкіри

Розпарювання шкіри служить скоріше попереднім етапом очищення, ніж повноцінним способом. Потримайте руки над парою, можна додати у воду ефірні масла, щоб процес здався більш приємним. Після приступайте до очищення будь-яким з представлених методів.

Демексид

Лікарський препарат «Демексид» також позиціонується як засіб очищення від монтажу.

Дійсно, він відмінно справляється з застиглим будівельним матеріалом, але використовувати його на шкірі не можна, так як він має ряд побічних коштів. Для застосування необхідна консультація з лікарем.

ТОП 8: чим відмити монтажну піну з рук, ніж відтерти монтажну піну з рук

Підготовка до роботи з будівельною піною

Щоб не задаватися питанням: «Чим ефективніше всього відтерти монтажну піну з рук?». Необхідно заздалегідь підготуватися до роботи з герметиком.

  • Перед початком роботи надіньте захисні окуляри і спеціальні рукавички.
  • Використовуйте головний убір, щоб захистити волосся, так як очистити їх від герметика вкрай проблематично.
  • Надіньте стару робочу одяг, яку в разі чого можна буде викинути без жалю.
  • Закрийте меблі і підлогу спеціальною захисною плівкою.
  • Заздалегідь подбайте про те, щоб у вас під рукою були всі необхідні засоби.
  • Працюйте з напарником або з бригадою. У компанії зручніше стежити за тим, щоб нічого випадково не забруднити.

Корисні поради та рекомендації

Якщо вам не вдалося очистити монтажну піну ні одним з представлених способів, не впадайте у відчай, так як залишки герметика рано чи пізно відпадуть самі по собі.

У боротьбі з очищенням від бруду шкіри рук ні в якому разі не використовуйте засоби, що містять луги або кислоти. Наприклад, засоби для очищення унітазу або ванною, оцтову кислоту. Вони можуть залишити опіки на шкірі.

Багато процедури зі списку можуть травмувати ніжну шкіру рук. Тому після застосування кожного з них не забудьте змастити шкіру жирним зволожуючим кремом або рослинним маслом.

У будь-якому випадку, варто з обережністю користуватися будівельними матеріалами, щоб не довелося справлятися з появою незручностями.Моя довідка - Корисні поради