Східний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку

Зовсім скоро настане Новий рік. І багатьом людям дуже цікаво дізнатися, що їх чекає в майбутньому. Згідно зі східним гороскопом це буде рік Пацюка. Ця тварина відрізняється розумом, розсудливістю, практичністю і впевненістю в собі. Саме таким людям буде особливо везти в найближчі 12 місяців. Проявивши наполегливість і працьовитість можна багато чого домогтися. Яким буде 2020 рік для всіх знаків 12-річного циклу, постараємося розібратися в цій статті.

Загальні характеристики 2020 року

Рік Пацюка, які до нього ставляться? Це перший в 12-річному місячному циклі китайського зодіаку. До цього знаку належать наступні роки– 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 і 2020. В роки Пацюка народилося багато знаменитостей, серед яких такі відомі особистості, як Ендрю Ллойд Веббер, Марлон Брандо, Джордж Буш, Джиммі Принц Чарльз, Х’ю Грант, Вольфганг Амадей Моцарт, Шон Пенн, Еміль Золя, Ів Сен Лоран, королева Єлизавета, Папа Іван Павло Другий, Вільям Шекспір, Лев Толстой, Принц Ендрю, Луї Армстронг.

2020 рік якої тварини за східним гороскопом тепер ясно. У цьому році очікується багато позитивних моментів, цікавих зустрічей і продуктивної роботи. Це додасть впевненості в завтрашньому дні. Практично всі будуть відчувати ентузіазм, енергетичний підйом і самовпевненість. В особистому житті багатьох чекають несподіванки та сюрпризи. У самотніх людей буде шанс зустріти свою долю і знайти сімейне щастя. У вже сформованих спілках буде панувати гармонія і романтика. З’явиться можливість поліпшити своє матеріальне становище та налагодити перспективні зв’язки.

Рішення всіх проблем буде залежати від уважності і мудрого підходу. Це допоможе швидко знайти вірне рішення. Влітку настає найбільш плідний період, коли можна буде насолоджуватися результатами своїх зусиль. Серпень – час для планування, обмірковування плану дій на залишок року.

Вересень сприятливий для налагодження фінансової ситуації. Щур, будучи грошовим талісманом, допоможе в цьому, підкинувши ідеї для додаткового заробітку. Тому можна очікувати, що рік не принесе проблем з фінансами. Головне уникати невиправданих ризиків і авантюр. Необхідно обдумувати кожен свій крок і раціонально витрачати сили.

Настає більш стабільний і сприятливий період. У 2020 році знизиться ризик різних негативних явищ, таких як епідемії, катастрофи та інфекційні захворювання, а також політичні кризи. Конфлікти будуть легко вирішуватися за допомогою компромісів.

Який рік за гороскопом 2020 буде? Це рік білої металевої Щури. Ця тварина відрізняється високим зарозумілістю. Щур непослідовна і амбітна. Тому у всіх сферах в майбутньому році потрібна обережність. Наслідки помилок можуть бути серйозними. Необхідно чітко контролювати свої емоції. Саме їх напруження може стати причиною скандалів і розлучень. Обережність, організованість, уважність також є девізами цього року.

Щур – дуже хитра тварина. Перехитрити її не вийде і не потрібно намагатися. У роботі потрібно бути професіоналом, діяти неспішно і виважено. Необхідно проявляти ініціативу і намагатися не втратити надані шанси.

Прогноз для Щура

2020 рік Металевої Щури буде особливо продуктивним для тих, хто народився в рік господині року. Доля особливо прихильна до них. Представники цього знаку можуть розраховувати на покращення свого фінансового стану та кар’єрне зростання. Їм варто зробити акцент саме на ділову сферу життя.

Сміливість і розкутість допоможе Щурам завоювати безліч шанувальників і налагодити особисте життя. Зараз настає вдалий час для створення спілок і нових відносин. Тому вони не залишаться самотніми.

В цьому році Щурам потрібно приділити увагу своєму здоров’ю. Господиню року чекає безліч сюрпризів і приємних несподіванок. Щурам потрібно тримати свої емоції під контролем. Це єдине, що може їх підвести.

Прогноз для Бика

Щур надихне Биків на звершення подвигів в 2020 році, зарядивши їх енергією для втілення самих складних планів і ідей. Навесні в них прокинеться творчий потенціал, який буде вимагати негайної реалізації. Бики зможуть по-справжньому здивувати оточуючих. Єдине, чого варто остерігатися представникам цього знака в рік Пацюка – це обману.

У любові Бикам пощастить за умови, що вони навчаться любити себе і не будуть надто довірливими. Це допоможе їм уникнути розчарування восени. Почуття власної гідності викличе відповідне повагу у партнера Бика.

Перша половина року обіцяє Бикам труднощі в роботі, які успішно вирішуватися вже до середини літа. До кінця року можна чекати підвищення по службі. Не рекомендується пробувати відкрити свій бізнес в цьому році, або міняти місце роботи.

Зі здоров’ям у Биків буде все в порядку. Але треба бути розсудливим і помірним з алкоголем.

Прогноз для Тигра

Для досягнення своєї мети в 2020 році Тиграм доведеться проявити всю свою винахідливість та кмітливість. Активні, спритні та завзяті представники цього знаку зможуть домогтися багато чого, схопивши удачу за хвіст. Головне досягнення Тигрів чекає у фінансовій сфері. Чи це буде нове джерело доходу, або виграш.

В особистому житті найбільше пощастить тим, хто готовий до серйозних стосунків. Щоб не втратити потенційного партнера Тиграм потрібно стримати свою агресивність і напористість, стати м’якше і романтичніше.

Вже на початку року Тигру представитися безліч можливостей для самореалізації через роботу. Активність та ініціативність допоможе їм вибитися і отримати більш високу посаду. Є шанс навіть зайняти керівну посаду. При цьому в цьому році ризик буде абсолютно виправданий. Він допоможе Тиграм в рази поліпшити своє матеріальне становище.

Прогноз для Кролика (Кота)

У 2020 році вже з перших днів Котів чекає безліч приємних сюрпризів. Але для того, щоб досягти успіху по максимуму, необхідно бути активним і готовим до ризику. Такі люди зможуть домогтися всього в цьому році. Цей період сприятливий для набуття впевненості в собі і самоствердження. Тільки не варто робити це за рахунок інших людей, зокрема близьких.

На початку року можливий розрив старих відносин. Але вже влітку Кролики будуть мати шанс знайти своє щастя. Однак не варто поспішати узаконювати стосунки. Тільки в кінці року стане ясно, чи підходить новий партнер для сімейного життя.

Старанна праця і робота у вихідні дні допоможуть представникам цього знаку заслужити похвалу керівництва і довгоочікуване визнання своїх заслуг. На початку осені вони отримають винагороду за свої труди.

Прогноз для Дракона

Східний гороскоп 2020 для Дракона обіцяє спокій і умиротворення. Рік варто присвятити домашнім справам, відпочинку, налагодженню контактів з близькими та родичами, будівництва та облаштування власного житла. Активність у діловій сфері потрібно знизити.

На початку року обстановка на особистому фронті може загостритися із-за появи нового захоплення. Але не варто поспішати розривати колишні стосунки і тим більше йти з сім’ї. Найкраще відкласти прийняття рішення до кінця літа. Одиноким Драконам в цьому році краще не поспішати зв’язувати себе узами шлюбу. Союз, швидше за все, буде безперспективним.

У професійному плані краще нічого не міняти, залишаючись на колишньому місці. Спроби змінити місце роботи або почати свій бізнес, швидше за все, розчарують. Безробітним Драконам варто підшукати роботу, що вимагає руху, поїздок. В цілому з фінансами у предстателей цього знаку все буде в порядку.

Прогноз для Змії

Китайський гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку і року народження пророкує Зміям подолання безлічі перешкод на своєму шляху. Але це лише загартує їх, зробивши сильніше. Досягти мети, незважаючи на труднощі, Зміям допоможе оптимізм та енергійність, якими їх наділить Щур.

Зміям потрібен серйозний і надійний партнер. Тому не варто починати нові стосунки на початку року, цей партнер буде далекий від ідеалу. Сімейним Зміям необхідно більше уваги приділяти близьким. Можливо, доведеться навіть трохи пожертвувати професійною діяльністю.

На роботі представники цього знака будуть відчувати себе впевнено і доб’ються успіху. Їх чекає підвищення окладу або нова посада. Важливо підтримувати дружні відносини в колективі і постійно шукати нові корисні зв’язки.

Прогноз для Коня

Характеристика наступного року для Коней в цілому позитивна. Але вже на початку року їх потягне на серйозні зміни, як в професійному плані, так і в особистому. Коні будуть прагнути здобути свободу, звільнившись від усього, що їх не влаштовує. Будь то позбавлені робота, або відносини, що не приносять радості.

Сімейні представники знаку візьмуть на себе ініціативу, вирішивши проявити свою незалежність і верховенство в парі. При цьому половинка, швидше за все, піде на поступки, не бажаючи втрачати коханого. Самотні Коні не будуть прагнути створити сім’ю. Їх більше будуть залучати вільні стосунки.

Багато Коні в 2020 році захочуть змінити рід діяльності, спробувати себе в чомусь новому. Найбільш креативні та цікаві ідеї їм будуть приходити в липні.

Прогноз для Вівці (Кози)

Представникам цього знака в 2020 році слід проявити терпіння і витримку. У цьому випадку вони отримають гідну винагороду вже в кінці року. Терпіння Кіз в цьому році будуть відчувати усе. Їм доведеться витримати пресинг, як на роботі, так і вдома. Необхідно зберігати спокійний і лояльне ставлення до оточуючих, намагаючись не зіпсувати відносини з ними.

Багато Вівці зважаться на серйозний крок в особистому житті. Але перед цим вирішать випробувати свого обранця, щоб не помилитися. Однак робити цього не варто. Адже, дізнавшись про перевірку, партнер може просто не витримати і втекти.

У професійному плані рік для Кіз буде вдалим. У них розкриється творче начало. Завдяки своїм здібностям вони привернуть до себе увагу оточуючих. В кінці зими старання Овець будуть оцінені по достоїнству. Їм можуть запропонувати нову, цікаву роботу або додатковий заробіток.

Прогноз для Мавпи

Розглядаючи знаки китайського зодіаку в 2020 році треба виділити тих, хто народився у рік Мавпи. Це справжні щасливчики. Чим би вони не зайнялися в майбутньому році, їм буде супроводжувати удача. Звідусіль буде приходити допомогу. Рік ідеальний для нових знайомств, пошуків цікавого хобі і просто насолоди життям.

Мавпи не будуть обділені увагою протилежної статі. Ті з них, хто вирішить створити союз, отримають згоду свого партнера. Хто може стати батьками в цьому році.

Професійна діяльність буде легкою і успішною. Зусиль прикладати майже не доведеться. Зараз саме час почати свою справу.

Прогноз для Півня

Гороскоп за східним гороскопом по роках віщує Півневі непростий період. За щастя і успіх їм доведеться поборотися. Але Півні з честю пройдуть через всі випробування. Завдяки своїй завзятості, цілеспрямованості та лідерським якостям вони зможуть досягти успіху до середини року.

Сімейні представники знаку ризикують цьогоріч залишитися на самоті. Але багатьом з них це навпаки буде на благо. Вільні Півні стануть магнітом для протилежної статі.

Вже на початку року у Півнів з’явиться можливість для самореалізації. Завдяки самостійності та вміння керувати людьми вони зможуть просунутися по кар’єрних сходах. Але зарозумілість і незговірливий характер можуть підвести Півнів. Тому їм варто задуматися про власний бізнес.

Прогноз для Собаки

Враховуючи те, що 2020, який рік за східним календарем, гороскоп для Собаки стане переломним. Він буде наповнений відкриттями і нововведеннями. Ще з початку року представники цього знака буде чимось сильно захоплені. Вони проявлять цілеспрямованість, що допоможе їм досягти своєї мети.

У любовних справах Собакам необхідно дотримуватися обережності. Їх може підвести постійний партнер і новому безоглядно довіряти не варто.

У березні-квітні може надійти пропозиція нової керівної посади. Але не варто поспішати приймати його. Собакам більше буде везти у творчості. Особливо вдалими будуть проекти другої половини року.

Прогноз для Кабана (Свині)

Щур подарує Кабану тягу до свободи та такої невластивої їм безбашеності. Тому до осені багато з них захочуть кардинально змінити обстановку, виїхавши з країни на час або назавжди.

2019 рік був занадто напруженим, тому Свиням захочеться відпочити вже на початку року. Саме час відправитися в заслужену відпустку в теплі краї з коханою людиною. Самотні представники знаку будуть привертати увагу протилежної статі. Але серйозних стосунків їм зараз не хочеться.

На початку року не варто міняти роботу або намагатися просунутися по службі. Навесні у Кабана може з’явитися впливовий покровитель, якого не можна упустити. Спільний проект з ним допоможе багато досягти в професійному плані до кінця року.

Чий рік за східним гороскопом ми вже з’ясували. Залишається лише прислухатися до рекомендацій астрологів для кожного знака. Тоді рік буде успішним і принесе очікувані плоди.

Моя довідка - Корисні поради