Що таке Aliexpress?

Я впевнений, що ви чули про eBay і Amazon, і ви, напевно, чули про Alibaba, але що таке Aliexpress?

Завдяки стійкій ролі Китаю як «світової фабрики», сайт Алиэкспресс допомагає споживачам купувати товари безпосередньо з джерел за дуже привабливими цінами.

Історія

Алиэкспресс була запущена Alibaba Group в 2010році як платформа B2C для компаній з Китаю для продажу іноземцям.

Що таке Aliexpress?

Alibaba Group, розташована в Ханчжоу, є великою китайською компанією електронної комерції, яка домінує на своєму внутрішньому ринку B2C, пропонуючи такі продукти, як Taobao і Tmall . Вже відома своєю міжнародної B2B-платформою Alibaba.com вона нарешті завоювала всесвітнє визнання, коли у вересні 2014 року була проведена найбільша в історії IPO в Нью-Йорку. Зараз існує каталог Алиэкспресс російською, англійською , португальською та іспанською мовами.

Як це працює?

Aliexpress — це платформа електронної комерції B2C, завдяки яким приватні особи і компанії з Китаю продаватимуть свою продукцію безпосередньо іноземним споживачам.

Аналогічно eBay, продавцями на Aliexpress можуть бути як компанії, так і приватні особи. Алиэкспресс відрізняється від Амазон, тому що він діє тільки як платформа електронної комерції і не продає товари безпосередньо споживачам.

До речі, цікаві новини про Алиэкспресс. Даний сервіс не дозволяє споживачам в материковому Китаї здійснювати покупки з платформи і не дозволяє не китайським приватним особам і компаніям відкривати магазини.

Хто продає і як?

Всі продавці на Алиэкспресс знаходяться в Китаї, і кожному з них видається унікальний номер магазину на Алиэкспресс.

На відміну від сайту B2B Alibaba.com інформація про магазини та способи їх перевірки дуже обмежена .

Обслуговування клієнтів — це не фокус на Aliexpress, і споживачам, які звикли до відшкодування без всяких питань і скромним вибачень, можливо, доведеться скоригувати свої очікування. Це дуже великий випадок, коли покупець остерігається.

Алиэкспресс закликає своїх клієнтів здійснювати платежі продавцям тільки через їхню платформу, щоб вони могли запропонувати певну ступінь захисту клієнтів . Хоча повернення може бути застосований, процес дуже вдарив або пропустив. Алиэкспресс пропонує поради по запобіганню шахрайства на їх сайті тут .

Що купити?

Одяг, аксесуари і електроніка зазвичай є найбільш продаваними предметами.
З такою кількістю продуктів, вироблених в Китаї, вибір продуктів практично безмежний. Як і слід було очікувати на платформі B2C, споживчі товари складають основну частину товарів.

Де популярний Aliexpress?

В даний час Aliexpress доступний англійською , португальською , іспанською та російською мовами .

Як це вказувало б, Aliexpress дуже популярний в Бразилії і Росії. Дані, переглянуті на Alexa.com, показали, що в грудні 2014 року Aliexpress був 10-м найпопулярнішим веб-сайтом в Бразилії, і на частку Бразилії доводилося більше трафіку, ніж в будь-якій іншій країні.

Згідно з даними за липень 2014 року , Aliexpress вже є провідним російським сайтом електронної торгівлі по трафіку і є десятим за популярністю сайтом країни в цілому.

Моя довідка - Корисні поради