Що написати хлопцеві якщо він не пише, щоб його зацікавити: приклади листування

Закохана дівчина ігнорує правило – перший крок повинен робити чоловік. Почуття відключають розум, доводиться шукати варіанти, що написати хлопцеві і не здатися нав’язливою.

Багато хлопці можуть мовчати від невпевненості в матчі симпатії, в такому випадку дівчині слід «розпалити» інтригу.

Що написати хлопцеві, якщо він не пише першим?

Що написати хлопцеві якщо він не пише, щоб його зацікавити: приклади листуванняЧоловіки, на відміну від жіночої статі, не дзвонять часто

Причин, за якими хлопці не пишуть першими, багато. Можливо, людина зайнята роботою, навчанням, виконанням важливої справи. Чоловіки, на відміну від жіночої статі, не часто телефонують. Вони не бачать у цьому сенсу, адже попереднє спілкування було недавно.

Якщо тільки познайомилися

Можливо, людина просто не любить віртуальне спілкування, воліючи «живу» розмову. Потрібно розповісти партнерові про переживання, важливості повідомлення, дзвінка.

Причиною мовчання може стати втрата номера телефону, записаного на папері. Дійсно цікавою особи кавалер подзвонить, знайде спосіб зустрічі. Буває, чоловіки навмисно ігнорують партнерку після знайомства, а з настирливою дамою припиняють спілкування.

Висновок: щоб не зіпсувати перше враження, не можна телефонувати, писати СМС після першого побачення. Якщо дівчина не може контролювати емоції, написати краще банальну фразу «Як пройшов день?» Не треба засмучуватися, якщо співрозмовник відповідає коротко: чоловіки небагатослівні.

Якщо хлопець давно знайомий

У ситуації зі знайомим хлопцем дівчина починає підозрювати обранця в зраді, відсутність любові.

Причини мовчання знайомого хлопця можуть бути:

 • появі дівчини;
 • сталася неприємності;
 • ображені.

Якщо коханий засмучений, писати першою потрібно обов’язково, налагодити стосунки допоможуть вибачення, визнання провини. Проявляти напір не можна, повідомлення на телефон або в соц. мережах достатньо.

Що написати хлопцеві, з якими давно не спілкувалася, як почати?

Дівчина повинна продумати зміст листування. Мета визначає розвиток розмови.

Що написати хлопцеві якщо він не пише, щоб його зацікавити: приклади листуванняЯкщо коханий засмучений, писати першою потрібно обов’язково, налагодити стосунки допоможуть вибачення, визнання вини

Якщо жінка просто бажає запитати, як хлопець проводив час, краще так і написати:

 • «Привіт! Як справи?»
 • «Чим займався?»
 • «Що довго не писав?»

Якщо дівчина хоче зустрітися, до теми потрібно прийти поступово. Не треба казати: «Давай зустрінемося», «Я хочу зустрітися», фрази можуть відлякати партнерів. Краще написати: «Я сьогодні збираюся у фітнес-клуб, приєднаєшся?» Так дівчина позбудеться незручності у разі відмови партнера.

Готові фрази, щоб його зачепило і зацікавило

Проявивши почуття гумору, написавши комплімент в листуванні, співрозмовниця зацікавить більше.

Оживити партнера допоможуть фрази:

 • «У моєму рейтингу красенів перше місце все ще пусте».
 • «Твої очі дуже гарні. Твоя черга писати комплімент».

Краще не копіювати слова з інтернету, можливо чоловікові це писали, краще придумати неповторні фрази.

Заінтригувати партнера можна, написавши:

 • «Я вже вирішила, з ким йти на побачення».
 • «Встановила на заставку фото красеня, хочеш подивитися?».
 • «Дізналася про тебе правду, яка мене заводить».
 • «Цілий день думаю про одне…».
 • «Давно хотіла сказати…ой, пробач, зараз телефон вимкнеться».
 • «Думаю, моя пропозиція тобі сподобається».

Якщо з партнером вже був секс, підійде інтимна тема листування, без вульгарних СМС. Додати до листа можна фото красивого білизни, поцілунок. Оголені кадри не потрібні.

Що написати хлопця, який подобається: приклади листування

Зацікавити співрозмовника легко діалогом, наповненим змістом. Фрази повинні мати недомовленість, змушуючи партнера додумувати, розпитувати.

Що написати хлопцеві якщо він не пише, щоб його зацікавити: приклади листуванняЗацікавити співрозмовника легко діалогом, наповненим змістом

Не рекомендовано писати довгі пропозиції, манера спілкування залежить від мети, поставленої ініціатором листування:

 • Розташувати співрозмовника легко компліментом. Фраза: «Хочу переконатися, що гарні хлопці — цікаві співрозмовники. Допоможеш?» не залишить чоловіка байдужим. Щоб довести правоту слів, хлопець буде говірким.
 • Хочеться познайомитися, але співрозмовник нетовариський? Потрібно спілкуватися на цікаві для нього теми. Для цього потрібно вивчити його сторінку в соцмережі, список підписок на групи, їх тематику, музику, останні пости. Приблизний список краще заздалегідь написати на аркуші. Наприклад: «Група «…» нещодавно випустила новий альбом. Як тобі?».
 • Заявити про себе, але надати ініціативу знайомства хлопцеві можна цікавою фразою: «Не міг би ти мені подзвонити? Не можу знайти мобільний».

Що написати чоловікові, щоб він думав тільки про мене: приклади

Змусити людину думати про себе настирливістю можна тільки в негативному ключі.

Щоб крутитися в голові коханого, потрібно проявити оригінальність:

 • Якщо вихідні пройшли без обранця, достатньо написати про чудово проведений час. Думка, де і з ким була дівчина, точно не дасть спокою.
 • СМС для колишнього хлопця, що викликає ревнощі: «Я перебирала гардероб і знайшла футболку, забереш?» До листування варто прикріпити фото чужої речі.
 • Якщо хлопець не взяв трубку, не треба відповідати на вхідні дзвінки цілий день. Придумати банальну причину поведінки, наприклад, мобільний був без звуку. Часто варіантом користуватися не рекомендується: молодий чоловік почне ревнувати, образиться

Що можна написати хлопцеві, а що не слід?

Послання повинні бути цікавими, викликають бажання відповісти. В основному протилежну стать цікавить інтимний флірт, гумор, ну або щось важливе. Інші речі краще розповісти при зустрічі.

У листуванні не можна:

 • нав’язуватися;
 • грубо висловлюватися;
 • обзивати співрозмовника;
 • критикувати спільних знайомих;
 • писати загрозливі або шантажирующие фрази.
 • довго ігнорувати.

Чоловіки не люблять постійно скаржаться жінок, і не оцінять, якщо ця звичка перейде в СМС. Не варто зізнаватися в любові, розривати зв’язок в електронному вигляді або по телефону: це нешанобливо.

Що сказати хлопцеві, щоб він захотів зустрітися?

Є цікавий спосіб запропонувати хлопцеві зустрінеться.

Що написати хлопцеві якщо він не пише, щоб його зацікавити: приклади листуванняДівчина повинна написати на електронну пошту лист з місцем і часом побачення

Дівчина повинна написати на електронну пошту лист з місцем і часом побачення. Коли чоловік здивовано запитає, хто пише, треба відповісти, щоб не прикидався. Якщо зустріч відбудеться, треба зробити вигляд, що переплутано адресу електронної пошти.

Чоловікам важко відмовити, якщо жінка просить про допомогу. Можна попросити обранця полагодити зламану річ, допомогти з вибором покупки, навчити кататися на ковзанах. Приводів для зустрічі багато, на зустріч хлопці погоджуються швидко, особливо якщо кличе симпатична дівчина.

Секрети правильного розвитку діалогу по СМС, в соц. мережах і наживо

Ведення бесіди з протилежною статтю потрібно вчитися, допоможе цьому практика.

Дієві секрети спілкування полягають у наступному:

 • Зацікавленість. Діалог неможливо побудувати у відсутності взаємного інтересу людей. Холодність партнера викличе невдоволення співрозмовника.
 • Спостережливість. Початок розмови пройде легше, якщо мати мінімальне уявлення про людину, краще вивчити сторінку партнера перед зустріччю.
 • Прояв емоцій. Співрозмовник стає цікавіше, якщо спілкується емоційно.
 • Пошук спільного. Діалог вийде на новий рівень, якщо люди почнуть впізнавати інтереси один одного, знайдуть однакову захоплення.
 • Правильні питання. Не треба питати те, на що людина дасть однотипні відповіді. Партнера потрібно втягувати в розмову, щоб людина мала можливість відповідати розгорнуто.

Висновок

Психологи не радять захоплюватися віртуальним спілкуванням: згодом люди починають відчувати проблеми в живій бесіді. Не варто відтягувати момент зустрічі, знайомлячись в інтернеті.

Людині властиво домислювати образ співрозмовника, стане шкода витраченого часу, якщо партнери в житті не сподобаються один одному.

Моя довідка - Корисні поради