ПРОСТІ ВОРОЖІННЯ на Різдво в домашніх умовах. Різдвяні ворожіння для дорослих і дітей | Сім’я і мама

ПРОСТІ ВОРОЖІННЯ на Різдво в домашніх умовах. Різдвяні ворожіння для дорослих і дітей | Сімя і мамаНаближається Новий рік і довгі вихідні, тому пропоную до них підготуватися заздалегідь і сьогодні торкнуся не зовсім звичайну тему для мого сайту — як можна поворожити на різдвяні свята. У статті розповім кілька простих способів ворожіння на Різдво на майбутнє в ніч з 6 на 7 січня 2019. Так само в кінці опублікую цікаві способи різдвяних ворожінь для дітей, які підійдуть для домашніх умов. Якщо вам це цікаво, то читайте далі.

Незважаючи на заборону ворожби на Русі споконвіку жінки гадали, щоб наперед дізнатися свою долю, і найбільш достовірними вважалися святочні та різдвяні ворожіння на майбутнє. Прагнення заглянути в прийдешнє так природно для людини, життя якої обмежена часовими рамками, тому і в наші дні проводяться прості ворожіння на Різдво, в домашніх умовах зробити це легко і безпечно, якщо дотримуватися давно встановлені правила.

Ворожіння на Різдво 2019 – види прогнозів, які можна отримати в різдвяні дні

Відсунути завісу майбутніх подій слід з обережністю, адже святочні дні, самі по собі, таємничі і сповнені магії, а на землі перебувають не тільки світлі ангели, але і темні, нечисті духи, здатні налякати і нашкодити гадающему.

Крім того, ворожба ще може і не вдасться, якщо не виконати всі умови такого обряду. Тому постараємося ознайомитися з головними вимогами ритуальних дій і дізнаємося, на що і як можна поворожити на різдвяні свята.

статті по темі:

Різдвяні вірші для дітей

Новорічні трафарети для прикраси вікон

Що подарувати на Новий рік дитині

Проводити містичну церемонію потрібно під покровом ночі, у переддень Різдва, а, починаючи з цього часу ще 10 днів під час святок, аж до 18 січня.

Способів ворожіння, досить багато, і все залежить від того, що хвилює гадальщицу. При правильно проведених діях, можна дізнатися багато цікавого.

Різдвяні ритуали, проведені у вечірній час, підкажуть:

 • які приємні і сумні події принесе новий рік;
 • чи збудуться мрії про зустріч свого жениха (нареченого), і де це відбудеться;
 • гарним чоловіком стане коханий;
 • чи вдасться зіграти весілля в найближчі дванадцять місяців;
 • скільки в сім’ї дітей і якої статі;
 • вдалим чи стане заміжжя.

Крім цього, можна запитати про те, що чекає друзів і домочадців, наскільки успішно складеться їхня доля.

ПРОСТІ ВОРОЖІННЯ на Різдво в домашніх умовах. Різдвяні ворожіння для дорослих і дітей | Сімя і мама

Обряди, виконані опівночі, передбачать:

 • чи вийде дівчина заміж чи ні;
 • хто з подружок першої стане біля вівтаря з нареченим;
 • ім’я майбутнього нареченого і його вік;
 • яким буде зовнішній вигляд чоловіка – риси його обличчя і колір волосся;
 • бідність чи багатство чекає в майбутньому;
 • чи чекати щастя від шлюбних уз.

Можна поворожити і, безпосередньо, перед тим, як вкладатися спати на Різдво христове. Таємнича церемонія дозволить подивитися на судженого долею людини в сновидінні, з’ясувати, яка його зовнішність і вдача.

ПРОСТІ ВОРОЖІННЯ на Різдво в домашніх умовах. Різдвяні ворожіння для дорослих і дітей | Сімя і мама

Так само під час різдвяних ворожінь дівчата використовують різні супутні атрибути, ворожать в різних місцях і на різних речах – під вікном, з черевиком, з кільцем, по голосам, по коліну, над ополонкою, під подушкою, з гребінцем, з собакою та кішкою, по книзі, по колоску, по сходах, з курочками, з пряжі, по волоссю, зі свічкою, голками, списками, на яйцях, свинці, у церкві, по аркушу паперу, по вікнах, горіховій шкаралупі, воску, на кавовій гущі, а картах звичайних і Таро, на бобах і солі, на дзеркалі.

Це лише ті прогнози, які легко згадати, але існує ще безліч різних видів і способів ворожінь на Різдво в ніч з 6 на 7 січня 2019 року. Нижче в статті ми опишемо лише самі перевірені і точні святочні та Різдвяні ворожіння, які підходять для домашніх умов.

Святочні та Різдвяні ворожіння на майбутнє (майбутній рік)

Шалено привабливо заздалегідь отримати уявлення про те, що чекає попереду, особливо якщо це щось, здатне принести радість і, можливо, змінити долю в кращу сторону. Для цього і існує ворожіння на Різдво – в домашніх умовах, на щастя, знайдеться все, що потрібно для нескладних ритуальних дій.

Що ж, озброїмося терпінням, і спробуємо випитати секрети майбутнього, виконавши такі обряди:

 • Ворожіння на папері на майбутнє – доступний і, надзвичайно, розповсюджений спосіб. Береться лист паперу, який збивають у грудку, кладуть на скляне або глиняне блюдо і підпалюють. Як правило, він не згоряє повністю, і тоді освітивши його полум’ям свічки в темній кімнаті, і спроектувавши обриси на стіну, по них можна побачити цікаві деталі, особи, які підкажуть найближчі події.
 • По книзі теж можна питати відповіді на хвилюючі питання, але розумніше брати видання з релігійним і філософським змістом. Повторіть питання тричі про себе, намагаючись повністю відключитися від реальності навколишнього світу. Потім довільно назвіть сторінку і рядок (знизу або зверху). Залишилося відкрити книжку і поглянути, що там написано. Найчастіше, прочитаний уривок, так чи інакше, стосується життя гадающего.
 • По воску дівчата ворожили в незапам’ятні часи, але такий спосіб залишається популярним і донині. Необхідно налити в миску молока і встановити її поруч з порогом вхідних дверей. Після цього закликають будинкового, промовляючи такі слова « Господар-домовик, прийди під поріг поїсти воску, попити молочка». Сказавши, завчасно, розтоплений віск поволі ллють молоко. Судити, яку відповідь дала сутність, можна по малюнку, утвореному застывающим воском:
  • якщо на поверхні страви сформувалися смужки, вас чекає далека дорога, а може бути, і переїзд на інше місце проживання;
  • хрест – не надто приємний знак, що вказує на захворювання;
  • фігурка тварини може означати появу в житті ворога;
  • зірочки – це завжди добре, значить, вас чекають успіхи в навчанні або кар’єрне зростання на роботі;
  • фігурка, що нагадує людини – знаходження вірного друга і соратника;
  • гарний квітка – зустріч з коханою, можливо, заміжжя.

  ПРОСТІ ВОРОЖІННЯ на Різдво в домашніх умовах. Різдвяні ворожіння для дорослих і дітей | Сімя і мама

 • Поворожити на майбутнє, на майбутній рік можна, наклеївши на різні сторони невеликого тазика папірці зі словами: подорож, любов, нова робота, печаль, несподівана радість або щось в цьому роді. Ємність наполовину необхідно заповнити водою, зробити маленький човник з горіхової шкаралупи і вставивши в неї тоненьку церковну свічку, спустити на воду. Неважко здогадатися, що відповіддю буде той бережок і то назва, до якого приб’є ваш доленосний кораблик. За ним варто поспостерігати довше – іноді він може і змінити свій напрямок. Іноді трапляється, що приклеєна папірець загоряється від свічки при зіткненні з нею – це знак благословення, означає виконання заповітної мрії.
 • На бажання можна поворожити за власним волоссям. Опівночі треба зрізати пасмо волосся і піднести до полум’я. Виходячи з того, як вони будуть горіти, можна зробити висновок, які наслідки очікують гадающего в результаті виконання його мрії:
  • символом схвалення вашого прагнення стане довгий, рівне і яскраве горіння, до того ж це вказує на великі придбання;
  • зажевріли моментально і одночасно волоски натякають на позитивні зміни і успіх у задуманій справі;
  • на зміни в житті, пов’язані не тільки з гарними, але й поганими подіями, вкаже дим при горінні;
  • якщо волосся не загоряються, а тліють, то, швидше за все, вас чекає невдача, можливо, хвороби, неприємні обставини.

  Спроба дізнатися, яка доля очікує в майбутньому часі, передбачає найпростіші ворожіння на Різдво в домашніх умовах, але, звичайно, в першу чергу жіноче серце хвилює проблема взаємної і всепоглинаючої любові.

  Ворожіння під Новий рік 2019 і Різдво на картах Таро

  Нижче пропоную вам подивитися відео, в якому наочно показано, як можна поворожити на різдвяні свята на картах Таро:

  Ворожіння на Різдво Христове 2019 на любов

  Для вільних панянок питання заміжжя стоїть особливо гостро, і їм важливо не тільки дізнатися, весілля чи ні, але і реально побачити обличчя майбутнього чоловіка, з’ясувати його ім’я. Правда, як ворожити на різдво на судженого (нареченого), знають не всі.

  Такі ритуали, для точності передбачення, доцільніше проводити, конкретно напередодні різдвяного свята – тоді можна не сумніватися в тому, що Всесвіт відповість правдиво.

  Оптимальний час для здійснення церемонії – в ніч з 6 на 7 січня 2019. Постарайтеся не упустити цей момент, а то доведеться чекати ще рік.

  Обряди, які допомагають отримати любовні передбачення:

  Ворожіння на судженого уві сні. Дівчині доведеться запозичити обручку у своїх рідних або подруги (тільки в осіб жіночої статі). Взявши чорну нитку, її пропускають в кільце і занурюють його в гранований стакан. Кільце може зачіпати межі ємності по праву сторону від яка розмірковує, і тоді заміжжя відбудеться. Дотики до лівій стороні вказують, що про весілля думати рано. Панночка може вийняти прикраса зі склянки, а на ніч надіти собі на палець. В цьому випадку у неї є можливість побачити віщий сон про свого судженого.

  ПРОСТІ ВОРОЖІННЯ на Різдво в домашніх умовах. Різдвяні ворожіння для дорослих і дітей | Сімя і мама

  Ще один вид ворожіння на любов, за допомогою достовірного сну. До такого ритуалу потрібно приготуватися – покласти поруч з ліжком ручку і папір, винести церковні ікони та начиння, зняти з себе всі коштовності і пояс, розпустити зачіску. На постіль лягають навпаки – ногами туди, де голова, переклавши туди ж і подушку. Крім того, сказавши слова заклинання, ворожка вже не повинна ні з ким розмовляти.

  Ворожіння на судженого під подушку має кілька варіантів:

 • З гілочок будується місток, і його кладуть на ліжко за подушку. Промовивши « Суджений, з’явися до мене, переведи мене через місток», дівчина може спокійно засинати. В різдвяну ніч вона побачить свого майбутнього обранця.
 • Якщо хочеться уві сні зустріти «лицаря на білому коні», доведеться покласти в узголів’я прут з ще не опробованного віника і підкову (її можна змайструвати з паперу або клаптика картону). Наречений у сновидінні з’явиться в образі вершника.
 • Можна спорудити колодязь із сірників і також розмістити під головою, тільки тепер потрібно сказати інші слова « Суджений-ряджений, приходь випити водиці».
 • Якщо поставити на туалетний столик поруч з ліжком банку з солодким повидлом або джемом, то дівчина зможе побачити кавалера, вже нудиться від любові до неї.
 • Для таїнства підійдуть і три листочка благородного лавра, важливо, щоб молода гадальщица вимовила “Суджений мій, ряджений” і покликала його до себе в сновидіння.
 • Крайній інтерес представляють обряди з використанням людських волосся, адже відомо, якою силою, енергією і інформативністю вони володіють. Важливо, щоб ритуал був проведений при повній готовності лягти в ліжко. Після його проведення дівчина повинна мовчати, хто б з нею не заговорив, тим більше, не дозволяється вставати і робити якісь справи до самого ранку.

  ПРОСТІ ВОРОЖІННЯ на Різдво в домашніх умовах. Різдвяні ворожіння для дорослих і дітей | Сімя і мама

  Потрібно придбати новий гребінець, на ніч запалити свічку червоного воску і довго зачісуватися, подумки представляючи хлопця, за якого бажала б вийти заміж. Потім треба покласти під подушку гребінець, погасити свічку, не задуваючи, а пальцями, і лежачи проговорити: «Суджений, прийди в мій сон, знайди мене по гребеню, моя краса, твоя любов, зустрінемося з тобою уві сні».

  Вважається, що якщо уві сні з’явиться чоловік, який буде розчісувати волосся собі або дівчині, то вона точно не тільки зустріне свою любов, але і вийде заміж протягом року.

  Найефективніше проводити обряди опівночі під час святочної тижня, дівчатам бажано це робити в жіночі дні тижня – у середу, п’ятницю і суботу.

  Як ворожити на Різдво Христове у домашніх умовах: основні правила

  Щоб убезпечити себе від злих сутностей, і домогтися правдивих відповідей при ворожіннях, необхідно дотримуватися деяких умовностей, добре відомих справжнім чаклунів і ворожок:

 • Ставитися до ритуалу необхідно з усією серйозністю, інакше марно чекати значущого результату, тому навіть якщо ворожіння проводять кілька людей, в кімнаті повинно бути тихо. Краще всього, гадати, будучи на самоті.
 • Доведеться постаратися позитивно налаштуватися на обряд і заручитися допомогою Світлих Сил – прочитайте «Отче наш» або будь-яку іншу молитву.
 • Навіть при поганих провісників не здумайте засмучуватися, адже канву життя ми творимо своїми власними руками. Будь-які прогнози – це, перш за все, попередження, але не вирок.
 • В кінці ворожби подякуйте Богові за сприяння. Після ритуалу не завадить добре вимити руки та обличчя.
 • Щоб надприродні сили допомогли дізнатися правду про події, дівчатам належить позбавити волосся від шпильок, гумок і прикрас, розпустивши їх по плечах, так власна енергія буде сприяти отриманню інформації. При цьому не можна тримати ноги і руки в схрещеному стані, інакше канали зв’язку з незрозумілими істотами Всесвіту будуть перекриті.

  Бажано зняти з себе всі прикраси, навіть кільця і сережки, а також іконки, адже те, що буде відбуватися, по суті, є викликанням духом, і є справою нечистим, з православної точки зору. В принципі, місцем, де здійснювалися різдвяні ворожіння на майбутнє, завжди була лазня, але сьогодні свій будинок мають не всі, тому обряд може проводитися в будь-якому приміщенні. Світло в кімнаті повинен бути приглушеним, тому потрібно залишити тільки свічки.

  Прості і цікаві ворожіння на Різдво для дітей

  Нижче пропоную вам подивитися відео, в якому показано кілька видів цікавих і простих способів Різдвяних і Святочних ворожінь для дітей. Адже діти, бачачи, що дорослі гадають, теж захочуть зазирнути у своє майбутнє.

  І ще одна важлива вимога – прості ворожіння на Різдво в домашніх умовах варто проводити тільки тоді, коли людина щиро вірить, що незримий містичний світ духовних сутностей пов’язаний з реальністю і може впливати на будь-які події в людському житті. В іншому випадку неможливо добитися правди від потойбічних сил.

  Моя довідка - Корисні поради