Як зустріти новий рік без стресу?

Напередодні будь-якого свята — біганина і метання по прилавках. Новий рік не виняток. До робочої метушні та підведення підсумків, додається величезний список того, що потрібно купити», і «куди треба сходити», щоб вчасно, поки знижки. Іноді, не справляючись з вантажем «турбот», не хочеться навіть вставати з ліжка. Ну і що, що новий рік.

Дійсно, в затяжні моменти швидко змінюють себе події легко заробити стрес. Щоб в майбутньому такого уникнути, психологи запропонували кілька варіантів для стабілізації стану. Насправді, кожен може самостійно виробити власні техніки розслаблення. Приклади, дані у статті, лише рекомендації, які, можливо, комусь зможуть допомогти в початку шляху до спокою.

Варіант №1 — Заспокоєння за допомогою аудіозаписів

Кращим варіантом буде прослуховування мантр. Залежно від переносимості звукових частот, сприймається музика по-різному. Аудіозапис підбирається індивідуально. Але також є і універсальні запису. Шум моря, приміром, ще нікого не дратував.

Варіант №2 — Тайм-менеджмент

У період підготовки до святкового вечора хорошою ідеєю буде розпланувати кожен день. До того ж, приємно ставити «галочку» біля закінченої справи. Завжди ясно, скільки є вільна хвилинка, і на який день призначати зустріч.

Варіант №3 — «Кожному своє»

Щоб не було сварок, досить дозволити кожному вирішувати самостійно, де зустрічати новий рік. Тоді свято і правда пройде на ура!

Варіант №4 — Маленьке, а приємно

Щоб підняти «бойовий» передсвятковий дух, можна купити собі коханому невеликий подарунок. Він буде символом успішного завершення метушні і винагородою за докладені зусилля. Часом, деяким потрібний стимул. У різновиди оного фантазія може бути обмежена.

Варіант №5 — Канікули?!

Як зустріти новий рік без стресу?Якщо стрес вже на порозі і незграбно шкребеться у двері, розтрощить його потужна зброя. Ім’я йому — лінь. Якщо відкласти всі «нетермінові справи на післяноворічні дні, шанси отримати передсвятковий стрес виявляються досить малі.

За всякі труди нас очікують плоди. Приклавши достатню кількість терпіння, можна з легкістю «красиво минути» момент «наколения» емоцій. Підтримка рідних і близьких зробить цей момент менш помітним.

Свята — це час, проведений в колі приємній компанії. Не так важливо, де зустрічати новий рік, важливо з ким!

Зустрічаючи новий рік з посмішкою, з нею ж пройде і цілий рік. Даруючи оточуючим радість, радістю обернеться «торішня суєта».

Моя довідка - Корисні поради