Як правильно загадувати бажання на Новий рік, щоб вони обов’язково здійснилися?

Новорічна ніч – саме таємниче час, коли загадываются заповітні бажання з надією на те, що в наступному році вони здійсняться. В чарівництво вірять не тільки діти, але і дорослі, адже в повсякденній суєті так не вистачає казки. Але, щоб мрії здійснилися, потрібно правильно їх формулювати. Як загадати бажання на новий рік бажання, щоб воно обов’язково збулося?

Як правильно сформулювати бажання?

Коли стрілки годинника відраховують останню хвилину року, що минає, і перескакують на нове коло, відбувається черговий виток, який несе в собі потужний заряд позитивної енергії. Побажання, які будуть сформульовані в цей проміжок часу, здійсняться в новому році, тільки потрібно правильно це зробити. А як же загадати бажання на новий 2019 рік, щоб воно обов’язково збулося, — цим питанням задаються багато, хто всім серцем бажає виконання своєї заповітної мрії.

Намагайтеся сформулювати таємні бажання в той момент, коли б’ють куранти. А щоб закріпити позитивний ефект, постійно думайте про своє бажання в період з 1 по 12 січня.

На замітку! Матеріалізація новорічних бажань успішно пройде у тому випадку, якщо ви не просто подумаєте про свою мрію, а будете твердо впевнені, що в наступному році вона обов’язково здійсниться.

Правила формулювання своїх бажань:

 • Думайте про мрії, а не про нав’язаних соціумом стереотипах. Наприклад, ви замислюєтеся, як загадати бажання на любов, тому що, навколишні цікавляться, коли ви, нарешті, вийдете заміж, а з екранів телевізорів і комп’ютерних моніторів демонструється щасливе сімейне життя. Але варто чесно відповісти на питання: наскільки ваше бажання актуально? Можливо, ви будуєте кар’єру, живете в своє задоволення і не хочете обтяжувати себе сімейними узами?
 • Бажання повинні бути реалістичними, але з часткою дива в їх реалізації. Інакше, навіщо загадувати бажання, які ви і самі зможете реалізувати без допомоги вищих сил?
 • Думайте не про кошти, а про цілі. Наприклад, побажайте автомобіль, а не кредит на нього, поїздку на Мальдіви, а не виграш путівки в лотерею.
 • Загадываемое потрібно чітко формулювати, інакше всесвіт розгубиться від нюансів і неточностей і пошле вам не те, про що ви просили.
 • Формулюйте побажання з радістю, вдячністю за те, що маєте, з теплотою і любов’ю в серці. Загадувати новорічні бажання потрібно з легкістю, а не «з-під палки», тому що так потрібно.
 • Скільки бажань можна загадувати в новорічну ніч? Краще сконцентруватися на одній мрії, виконання якого принесе справжнє счатье. Якщо у вас кілька заповітних побажань, ви встигнете загадати їх в Різдво, китайський і старий новий рік.

  Як правильно загадувати бажання на Новий рік, щоб вони обовязково здійснилися?

  Які не можна загадувати бажання на новий рік?

  • Не бажайте поганого іншим людям, інакше, за законом бумеранга, негатив повернеться в подвійному розмірі.
  • Побажання повинні вимовлятися в теперішньому часі. Якщо загадаєте: «Добре б, щоб я був завжди здоровим», всесвіт почує слово «був» і бажання не здійсниться.
  • Формулюючи побажання, уникайте негативу і занадто категоричних фраз, наприклад, «будь-якою ціною», «кров з носу» і т. д.
  • Відмовтеся від слова «повинен» і ” частки «не», «б», формулюючи мрію.

  Чарівні способи загадування бажань

  Існує чимало варіантів, як можна загадувати в новорічну ніч бажання:

 • Заповітні побажання загадують під бій курантів;
 • Про мрії думають в процесі підготовки до святкового застілля;
 • Дорослі теж пишуть діду Морозу листа з переліком бажань;
 • Роблять карту бажань.
 • Способів, як загадати бажання на новий рік бажання, дуже багато. Виберете те, що вам дійсно до душі і принесе задоволення.

  Якщо у новорічну ніч ви не встигли загадати бажання, то зможете зробити це на старий новий рік. Ніч з 13 на 14 січня також вважається магічною і чарівною, коли всі побажання обов’язково мають здійснитися.

  Попіл в шампанському

  Всі знають такий спосіб загадування новорічних бажань, як попіл у келиху шампанського. Заздалегідь чітко сформулюйте потаємну мрію, щоб відправити зрозумілий запит у всесвіт. Приготуйте невеликий шматочок паперу, ручку, келих ігристого напою, а також запальничку/сірники. Коли годинник почнуть відраховувати останню хвилину року, що минає, напишіть на папері бажання, спаліть папір, попіл розмішайте в шампанському. До того, як настане новий рік, вам потрібно встигнути випити шампанське з попелом, щоб бажання, загадане під новий рік, збулося.

  На замітку! Якщо ви не вживаєте спиртні напої, розмішайте попіл в келиху з соком або водою. Обов «чокніться» з близькими людьми і побажайте щастя і удачі в новому 2019 році!

  Як правильно загадувати бажання на Новий рік, щоб вони обовязково здійснилися?

  Іграшка на ялинці

  З допомогою новорічних ялинкових іграшок можна передбачити, що вас чекає у році прийдешньому. Після опівночі з святкової ялинки потрібно зняти червоні і сині кулі за кількістю присутніх на вечірці. Господарі свята складають кульки в щільний мішечок, і кожен гість повинен дістати один шар. Якщо попадеться червоний кулька, наступаючий рік пройде в любові і гармонії. Хто шукає другу половинку, знайде її в 2019 році, а щасливі пари стануть ближчими один до одного.

  Синій колір кулі означає, що у новому році ви знайдете потрібні відповіді на важливі питання. А ще чекайте підтримки друзів і родичів.

  На замітку! Навіть якщо ви не вірите в новорічні гадання і прикмети, витягування різнокольорових куль стане чудовим розвагою для гостей.

  Перед настанням нового року купіть гарний скляну кулю. На маленькому шматочку паперу напишіть заповітне бажання, скрутіть папір в щільну трубочку, помістіть в кульку. Повісьте іграшку на ялинку і кожен день протягом п’яти хвилин тримайте кулька в руках, уявляючи, як збувається мрія. Коли будете розбирати ялинку, кулька з бажанням покладіть окремо від інших іграшок.

  Як правильно загадувати бажання на Новий рік, щоб вони обовязково здійснилися?

  Лист діду Морозу

  Перед новим роком всі діти пишуть листи діду Морозу зі своїми побажаннями. Чому б дорослим не згадати про новорічній традиції з дитинства і не написати список бажань казкового дідуся? Не забудьте чітко формулювати побажання, при цьому щиро вірячи в те, що дід Мороз прочитає лист і виконає прохання. Не обов’язково відправляти лист в Лапландію, можна сховати його, а напередодні наступного нового року дістати і проаналізувати, чи всі бажання виконав дід Мороз.

  Карта бажань

  Карту бажань складають в будь-який час, але особливу силу вона має напередодні нового року. Як скласти персональну карту бажань:

 • Робити це потрібно в самоті, зосередившись на своїх бажаннях;
 • Вам знадобиться білий ватман, який умовно ділиться на 9 частин.
 • У кожну частину треба приклеїти картинки, вирізані з журналів або роздруковані з інтернету, які відповідають певній сфері життя.
 • По центру розташовується ваша найвдаліша фотографія.
 • Готову карту бажань слід повісити в затишному місці, де вона буде прихована від чужих очей. Наприклад, можна помістити карту в спальні, де ви зможете дивитися на неї і налаштовуватися на виконання бажань.
 • Що означає кожен сектор на карті бажань?

  • Центр – здоров’я. Навколо центральної фотографії приклейте позитивні картинки із зображенням вдалих спортсменів, дівчат, з гарною фігурою, усміхнених здорових людей;
  • Верхній правий кут – любов і відносини;
  • Верхній лівий кут – багатство;
  • Зліва від фотографії – сім’я;
  • Праворуч від фотографії – творчість, діти;
  • Нижній лівий кут – знання, вміння;
  • Нижній правий кут – подорожі, враження.

  Як правильно загадувати бажання на Новий рік, щоб вони обовязково здійснилися?

  Малюнок мрії

  У новорічну ніч зобразіть на хорошому папері те, про що давно мрієте. Постарайтеся врахувати кожен нюанс, продумати всі дрібниці. Поверніть папір у сувій, перев’яжіть червоною атласною стрічкою, повісьте на ялинку. У Різдво зніміть малюнок і сховайте до того моменту, поки бажання не здійсниться.

  Мандаринова кісточка

  На новорічному столі обов’язково присутні солодкі, соковиті мандарини. Коли почнуть бити куранти, потрібно встигнути почистити і з’їсти мандаринку, при цьому загадавши заповітне бажання. Якщо в мандарині попадеться кісточка, бажання обов’язково здійсниться в наступному році. Не забудьте проковтнути разом з м’якоттю фрукта.

  На замітку! Багато дівчат, які мріють стати мамами, використовують цей спосіб, щоб загадати в наступаючому році довгоочікувану вагітність.

  Послання всесвіту

  Щоб всесвіт почула новорічне побажання, існує кілька способів донести інформацію:

 • Запустити під бій курантів китайський ліхтарик у небо, подумки промовляючи бажання.
 • В 12 годин ночі вийти на вулицю і голосно прокричати, що ви чекаєте від всесвіту в 2019 році.
 • Якщо будете запускати феєрверк у новорічну ніч, прикріпіть до феєрверку записку з побажанням.
 • Перетворити мрію на мету

  Щоб мрія здійснилася, важливо не тільки правильно, але і постійно думати про неї. Думки повинні бути позитивними, підкріплюватися добрими справами і вчинками. Чим веселіше, добрішими і чуйнішими ви будете, тим більше шансів, що мрія в новому році обов’язково збудеться.

  За симорону

  Весела техніка виконання бажань «Симорон» допоможе здійснити найзаповітніші мрії. Існує чимало новорічних ритуалів симорону, які принесуть удачу:

 • Крім іграшок, повісьте на ялинку монетки і шоколадні цукерки, щоб залучити фінансовий успіх.
 • Якщо хочете в наступному році завагітніти, прикрасьте ялинку пустушками, брязкальцями та іншої дитячої атрибутикою. Якщо хочете обзавестися сім’єю, повісьте на ялинку обручки, весільні прикраси, мініатюрну фату нареченої. Підключайте фантазію і прикрашайте ялинку у відповідності зі своїми бажаннями.
 • Щоб у наступному році «гребти гроші лопатою», прикрасьте ялинку іграшковою лопатою.
 • Після нового року

  Розбираючи новорічну ялинку, також не варто забувати про свої мрії та побажання. Знімаючи з ялинки останню іграшку, потримайте її в долонях, представляючи виконання своєї мрії. Ті, хто пробував загадувати бажання після нового року таким способом, стверджують, що воно завжди збувається.

  Бажання на закуску

  Роблячи новорічні закуски, можна наділити їх магічною силою. Наприклад, якщо ви готуєте популярний салат «Орхідея», шар кальмарів буде означати поїздку на море. Викладаючи морепродукти, уявляйте, як ви будете ніжитися під теплим сонечком або гуляти по морському узбережжю. Жовток в салаті може позначати фінансову прибуток, без якої неможливо купити дорогу путівку, а прикраса у вигляді чіпсів – приємні сюрпризи під час поїздки.

  Коли будете викладати салат на свою тарілку, подумки повторіть бажання і з’їжте закуску до кінця.

  Як правильно загадувати бажання на Новий рік, щоб вони обовязково здійснилися?

  Як загадують бажання в різних країнах?

  У кожного народу існують давні новорічні традиції, з допомогою яких притягують удачу, успіх у справах, виконання заповітних бажань.

  У Великобританії перед тим, як годинник проб’є північ у новорічну ніч, відкривають задні двері будинку, щоб проводити рік, що минає. А потім урочисто відкривають двері головного входу, тим самим зустрічаючи новий рік.

  Іспанці ставлять на новорічний стіл тарілочки з дванадцятьма виноградинами без кісточок. В останню хвилину року, що минає, потрібно по черзі з’їсти всі 12 ягід, і тоді загадане бажання здійсниться.

  У Франції господиня подає на святковий стіл пиріг, в якому знаходиться всього одне бобове зернятко. Той, у кого в шматку пирога виявиться боб, буде в наступному році успішним і щасливим, а всі його заповітні мрії збудуться.

  У Росії традиційно загадують бажання на новий рік під бій курантів. Зазвичай росіяни пишуть записки з побажаннями, спалюють їх, а попіл розмішують в келиху шампанського. Все це потрібно встигнути зробити, поки б’ють куранти.

  Новорічні бажання обов’язково здійсняться, якщо щиро вірити у чари і правильно формулювати свої мрії. Всесвіт обов’язково почує й пошле те, про що ви так довго мріяли!

  Моя довідка - Корисні поради