Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

Існує чимало свят, коли вітають улюблених наставників: День учителя, Новий рік, 8 Березня, 23 лютого. Особливо хочеться порадувати педагога в день народження. Найголовнішим подарунком для наставника є повага і вдячність учнів. Але він також буде радий несподіваних сюрпризів, приємним словами, які будуть виголошені в його честь. Привітання вчителю в день народження може бути оригінальним або зворушливим, скромним, незвичайним, головне, щоб воно було зроблено від душі.

Поради, рекомендації, варіанти поздоровлення

Подарунок на день народження вчителя від всього класу може бути таким:

 • Відео-привітання. Записуються міні-виступи від учнів, потім привітання збираються та монтуються за допомогою комп’ютерної програми. Можна надіслати своє відео-привітання вчителю в соціальних мережах або на мобільний телефон. Але буде цікавіше, якщо іменинника запросити в аудиторію та включити на екрані вітальне відео.

Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

 • Дерево з побажаннями. На аркуші ватману малюється стовбур з гілками і листям. Кожна дитина пише на одному листочку свої побажання та привітання, а також залишає підпис.
 • Колективний букет. На уроці учні по черзі встають, підходять до педагога і вручають йому по одній квітці. Це можуть бути троянди, якщо подарунок призначається на ювілей, різнокольорові гербери, ромашки або будь-які інші квіти, які любить наставник. В кінці привітання у іменинника збереться великий, красивий букет.

Якщо в класі парна кількість учнів, одна дитина може повторно подати квітка, або до привітання можуть приєднатися вчитель, завуч, один з батьків.

 • Папка щирості. Кожен учень пише на окремому аркуші паперу невеликий твір на тему: «Що мені подобається в Олені Олександрівні?» або «За що я ціную Тамару Андріївну». Потім листочки збираються в красиву папку, яка вручається в день народження. Такий подарунок зворушить педагога і залишиться на пам’ять, як один з найбільш трепетних і душевних сюрпризів. Тільки важливо писати від щирого серця, а не лестити, адже наставник зрозуміє, наскільки щирі слова у творі.
 • Стінгазета. Класичний подарунок від учнів, що педагоги завжди сприймають з радістю, адже у нього були вкладені творчість, креатив і душевне тепло.
 • Букет з повітряних кульок. Яскравий, несподіваний сюрприз, який надовго запам’ятається імениннику. Кожна дитина приходить у клас з гелієвим кулькою і вручає його педагогу. Коли всі діти подарують кульки, можна всім разом запустити їх у небо, загадавши при цьому бажання.

Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

Підготовка до святкового заходу проходить у кілька етапів:

 • Придумується сценарій привітання, учням роздається текст, який вони повинні вивчити до знаменної дати. Якщо буде показуватися театральна сценка, заздалегідь готуються костюми і реквізит.
 • Визначається дата, коли клас буде вітати іменинника. Кращим варіантом стане безпосередньо день народження вчителя, але в своє свято у нього може бути вихідний. Нічого страшного, якщо виступ пройде в інший день, головне – узгодити дату і час, щоб встигнути підготуватися.
 • Якщо намічається чаювання з солодощами, напередодні закуповуються продукти за списком, щоб нічого не забути.
 • Концерт і флешмоб

  Можна влаштувати для вчителя концерт з танцювальними, пісенними номерами, читанням віршів, врученням подарунків. Учні повинні заздалегідь підготувати номери, вивчити тексти, щоб концерт пройшов без запинок.

  Оригінальною ідеєю може стати театралізована вистава. Наприклад, вчителі історії прийдуть вітати відомі особистості: Іван Грозний, Петро Перший, Наполеон, Брежнєв, Сталін. Не обов’язково шукати костюми, щоб переодягнутися в історичних персонажів. Буде достатньо якихось мінімальних штрихів: паперових аксесуарів, перук, елементів одягу.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Так само можна придумати привітання для вчителя музики, математики, російської або англійської мови, хімії, фізики та інших предметів. Підберіть відповідних персонажів, придумайте оригінальний текст і невеликий сценарій привітання.

  Флешмоб – оригінальний варіант, за допомогою якого можна здивувати вчителя в свято. Це може бути несподівана пісня, виконана учнями посеред уроку, або танець, яким вони зустрінуть іменинника в аудиторії.

  Ще один варіант – флешмоб-побудова. Тут важливо, щоб у колективному привітанні брало участь якомога більше учнів. Діти шикуються так, щоб вийшли букви, з яких складається напис: «Вітаємо!», «З днем народження!» і т. д. Після того, як учні стануть у певній послідовності, всі дружно викрикують ім’я педагога. Важливо, щоб він знаходився на найвищих поверхах, інакше незвичайну напис можна не розгледіти.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Стінгазети, плакати, фото-подарунки

  Самий простий і доступний спосіб проявити творчість – намалювати стінгазету або плакат для педагога-іменинника. Можна зобразити кожного учня, доповнити привітаннями, прикрасити стінгазету квітами, солодощами, малюнками, віршами власного виробництва. Учні молодших класів можуть приклеїти кольорові долоньки з побажаннями.

  Оригінальний подарунок – фото-колаж, складений із знімків учнів і вчителя. Потрібно підібрати відповідні фотографії, за допомогою комп’ютерної програми створити колаж, потім роздрукувати його у фото-ательє. Залишиться помістити незвичайний сюрприз у рамку і вручити імениннику.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  СМС соцмережі

  У наш час неможливо обійтися без гаджетів і соціальних мереж. Здивуйте педагога в свято наступним чином: кожна дитина надсилає в певний час особисте привітання. Іменинник отримує кожну хвилину нове повідомлення з приємними словами від улюблених учнів.

  Також можна розмістити відео-привітання на сторінці вчителя в соцмережах. Педагог напевно буде пишатися своїми учнями, адже їх старання побачать всі гості, які зайдуть в профіль іменинника.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Побажання в віршах

  Гарні поздоровлення з Днем народження жінці-вчителю можуть бути у віршованій формі. Якщо хтось із класу вміє складати вірші, це стане незабутнім подарунком для іменинниці.

  Варіанти побажань у віршах:

  Клас наш сьогодні слухняний і веселий,
  З посмішкою всі учні бігли вранці в школу.
  Поспішаємо привітати Вас скоріше,
  Бажаємо тільки світлих днів.
  Нехай збуваються мрії,
  Любові, удачі, краси!

  Вітає з Днем народження
  І бажає цілий клас
  Щастя, радості, веселощів,
  Настрою для Вас.

  Ви – найкращий учитель для нас,
  Ми раді, коли Ви приходите в клас.
  Бажаємо щастя і добра,
  Завжди душевного тепла.
  Фантазій і нових прекрасних ідей,
  А також слухняних і добрих дітей.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Зворушливі і оригінальні поздоровлення в прозі

  Щиро привітати вчителя з Днем народження можливо не тільки віршами, але також своїми словами:

  Хочемо привітати Вас зі святом! Залишайтеся завжди чуйним, добрим, світлим людиною. Ми щасливі, що у нас такий чудовий вчитель і сподіваємося, що не розчаруємо Вас надалі. Бажаємо щастя, великих звершень, натхнення, радості!

  Вчитель – це не просто професія, це покликання, якому слідують за велінням серця. У Вас поєднуються всі необхідні для педагога якості: Ви добрий, розумний, справедливий, вимогливий наставник, за що ми Вас любимо і цінуємо. Хочемо побажати щастя, сонячного тепла, веселих посмішок.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  В цей день так хочеться сказати багато добрих слів і щирих побажань. Бажаємо яскравою, щасливого життя, міцного здоров’я, слухняних учнів. Нехай справа, в яку Ви вкладаєте душу, приносить задоволення і радість. Ми завжди будемо пам’ятати, як багато Ви для нас зробили. Зі святом!

  Шановна _______(ім’я, по батькові вчителя)! Від щирого серця хочемо привітати Вас з Днем народження! Ви не просто наш класний керівник, Ви – друга мама, яка завжди допоможе, підкаже і, якщо треба, пошкодує або трохи полає. Нехай Вас оточують щирі, чуйні люди, а робота ніколи не засмучує.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Сценарій привітання для вчителя

  Учні запрошують іменинника після уроків в клас. Коли вчитель заходить, він бачить аудиторію, прикрашену вітальними плакатами та повітряними кульками. Діти зустрічають його піснею-переробкою з кінофільму «Буратіно».

  Хто найперший входить в клас?
  Хто любить як рідних всіх нас?
  Хто свої знання дає,
  Роботою хто живе?
  Хто цінує знання і працю?
  Скажіть, як її звуть?
  Всі хором: Ма-рі-А-на-толь-ев-на!

  Ведучий:

  Люба Марина Анатоліївна! Весь клас вітає Вас з Днем народження! У нас стільки побажань, що з них можна зробити ціле дерево!

  На дошці заздалегідь закріплюється листок ватману з намальованим стовбуром і гілками. Кожен учень виходить із зеленим стікером у формі листочка, на якому написано побажання, і прикріплює до дерева. Коли всі діти приклеять свої листочки, ватман знімають з дошки, оформляють у рамочку і дарують вчителю.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Ведучий:

  Давайте згадаємо, якими ми були маленькими, коли в перший раз переступили поріг школи? Ті малюки, які з широко розкритими очима, величезними портфелями і красивими букетами квітів йшли в незвіданий світ, хочуть привітати Вас, Марина Анатоліївна.

  Під музику в клас заходять першокласники з повітряними кульками.

  Ведучий:

  Хлопці, вручайте швидше свої подарунки іменинниці, і підемо запускати кульки в небо. Марина Анатоліївна, не забудьте загадати бажання, воно обов’язково здійсниться в цьому році.

  Малюки вручають кульки вчителю, а потім всі виходять на вулицю і запускають їх у небо.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Обов’язково зніміть на камеру це чарівне дійство, коли різнокольорові кульки летять високо-високо.

  Вчитель і клас повертаються в аудиторію.

  Ведучий:

  Марина Анатоліївна, Ви і так знаєте, які ми у Вас талановиті! Не будемо танцювати, співати та розповідати вірші, а краще запросимо Вас до столу, щоб душевно поспілкуватися.

  Весь клас хором:

  З Днем народження!!!

  Далі слід чаювання з тортом, який хлопці можуть спекти самі або замовити у кондитерів. Продумайте заздалегідь декор солодкого подарунка: можливо, це буде вітальна напис або фігурки з мастики.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Як привітати першу вчительку і класного керівника?

  Учні початкових класів порадують педагога саморобними листівками та поздоровленнями у віршах. Вчитель напевно растрогается, коли малюки будуть читати вірші на його честь.

  Наш улюблений перший учитель,
  Ви для нас, як ще один батько.
  З Днем народження Вас вітаєм
  І побільше посмішок бажаємо.
  Ми Вас любимо щиро,
  Щиро Ваші малюки.

  До Дня народження класного керівника потрібно підготуватися заздалегідь, щоб сюрприз вийшов дивним і таким, що запам’ятовується. Педагоги, як правило, воліють отримувати на свята сувеніри, зроблені руками учнів. В якості презенту діти можуть намалювати листівки, плакати, змайструвати вироби з природних матеріалів, спекти торт або пряники. До свята можна прикрасити класну аудиторію повітряними кулями, гірляндами, квітами.

  Зазвичай класного керівника вітають віршем від усіх учнів. Зробіть своїми руками велику листівку, на розвороті якої красивим почерком напишіть вітальні рядки. Можливо привітати класного педагога таким чином:

  • Кожен учень з класу робить сам листівку, а потім вони всі разом вручаються імениннику.
  • Діти колективно роблять стінгазету з фотографіями, малюнками, віршами, вітальними написами. Можна залучити до виготовлення плаката батьків та інших педагогів.
  • З шкільних знімків можна створити фотоколаж з допомогою комп’ютерної програми. Потім колаж роздруковується і оформляється в красиву рамочку.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?Ще одна цікава ідея – веселий шарж!

  Що зробити для профільних педагогів?

  З Днем народження вітають не тільки класного керівника або першого вчителя. Наставники, які ведуть профільні предмети, також заслуговують уваги і поваги з боку учнів.

  Привітання вчителя музики з Днем народження:

  Нехай поздоровлення як ноти
  Для Вас сьогодні будуть литися.
  Щоб не торкнулися Вас турботи,
  І тільки краще трапиться.
  Яке це насолода –
  Знайомити з музикою дітей.
  Ми вітаємо з Днем народження,
  Бажаємо багато світлих днів.

  Привітання з Днем народження для вчителя англійської:

  Вітаю, happy birthday,
  Не сумувати по дурницях.
  Ніколи ще не пізно
  Долучитися до мов.
  Купу money по кишенях,
  В банку тільки великий bill.
  Бачите, я іноземна
  Ще Не зовсім забув.
  Хочу побажати вам happy,
  Love and hapinnes for you.
  Завдяки Вашим уроків,
  Я англійську так люблю!

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Привітання вчителю російської мови з Днем народження:

  Ви вчили нас грамотно писати,
  Класичних авторів з цікавістю читати.
  Бунін, Достоєвський, Чехов, Толстой,
  З вами був пройдений шлях непростий.
  Але такий цікавий і захоплюючий,
  Ми і далі будемо читати обов’язково.
  У День народження бажаємо сил Вам і терпіння,
  Щоб не згасло світло знань, науки і навчання.

  Привітання вчителя історії в День народження:

  Нехай Ваша історія буде дуже цікавою,
  А життя захоплюючою, світлою, дивною.
  Історія знає багато хороших людей,
  І ви серед них, у колі вірних друзів.
  Ваш предмет захоплює: битви, битви,
  Війни, перемир’я, великі битви.
  А ми Вас від душі вітаємо з Днем народження.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Вірші-привітання з Днем народження для вчителя математики:

  З Днем народження хочемо Вас привітати,
  Наш повелитель теорем.
  Бажаємо невдачі залишити все позаду
  І насолоджуватися життям без усіляких проблем.

  Привітання вчителю географії з Днем народження:

  У Ваше свято побажаємо Вам любові океан,
  Море везіння, де Ви – капітан.
  Гори удачі, озера терпіння,
  Весь клас вітає Вас з Днем народження!

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Привітання вчителю інформатики з Днем народження:

  Сьогодні без комп’ютерів ми просто пропадемо,
  Що поробиш, в століття високих технологій живемо.
  Бажаємо виховати найкращих програмістів,
  Дякуємо за знання, Вам смайликів променистих!

  Привітання вчителю фізкультури:

  На пробіжку ми зібралися, тільки зараз згадали,
  Що так хотіли привітати з Днем народження ми Вас.
  Хочемо побажати здоров’я, а від нас фізкульт-привіт,
  Щоб Ви вели фізкультуру ще багато-багато років.

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?

  Привітання з Днем народження чоловікові-вчителю

  Педагогу-чоловікові буде приємно почути щирі вітальні слова від своїх учнів. Можна прочитати імениннику зворушливий вірш:

  Нехай кожен день наповнить радість,
  Поруч будуть лише вірні друзі.
  Пізніше всіх нехай приходить старість,
  Підтримкою і тилом буде сім’я.
  Нехай в житті все буде, що потрібно,
  Ніж життя зазвичай хороша:
  Любов, професія і дружба,
  А також чиста душа.

  Вітальні слова в прозі:

  Ми хочемо привітати чудового чоловіка, Педагога з великої літери з Днем народження! Хочемо побажати енергії, міцного здоров’я, терпіння і сил продовжувати то непроста справа, якій Ви присвятили життя. Нехай учні Вас обожнюють, колеги поважають і цінують, а рідні щиро люблять. З Днем народження!

  Добірка листівок і відео

  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?
  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?
  Як оригінально і запоминающеся привітати вчителя з Днем народження?


  Обов’язково радуйте своїх улюблених педагогів теплими привітаннями, креативними номерами, дивовижними подарунками. Для вчителя в День народження найкращим сюрпризом буде увага учнів, їх турбота і повага, тому заздалегідь придумайте незвичайне привітання, щоб здивувати іменинника.

  Моя довідка - Корисні поради