Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

У сьогоднішній статті я зібрала безліч різноманітних трафаретів на вікна до Нового року для вирізання (формату А 4) і прикрас вікон до свята (у вигляді символу року — поросят, сніжинки, Дід Мороз, Снігуронька, сніговик, цифри, написи та багато інших цікавих шаблонів для вырезалок). Так само в статті розповіла про те, як вирізати витинанки з паперу і яким чином можна приклеїти на вікно, щоб потім можна було легко і швидко зняти. Зберігайте статтю в закладки, щоб не втратити і діліться з друзями за допомогою кнопочок соціальних мереж — шлях теж прикрашають свої квартири)

Прекрасним прикрасою квартири в новорічні свята, крім ошатної ялинки, можуть стати всілякі поробки, виконані власними руками, гірлянди з кольорового паперу. Їх можна вішати на стіни, стеля, найбільш мальовничо сприймаються зі смаком декоровані вікна. Найбільш простим і ефектним рішенням стануть трафарети на вікна до нового року для вирізання формату а4. Вони представляють різноманітні, паперові фігурки, які прийшли з далекого минулого, адже раніше не було електричних гірлянд і сучасних прикрас з фольги та інших блискучих матеріалів. Перелік таких картинок величезний, і кожен може вибрати зображення за смаком.

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4

Вже продумані і приготовані для роботи заготовки, мабуть, самий легкий і приємний спосіб зробити шибки незвичайними і приголомшливо красивими. Схожі на снігові візерунки, вони створюють казкову атмосферу не тільки всередині кімнати, але і чудово виглядають з вулиці, звідки представляються оригінальними силуетами. Будьте впевнені, що проходять повз люди не зможуть залишитися байдужими до такої творчості, а значить ваші декорації, неодмінно піднімуть настрій всім, хто їх побачить.

Насправді, обрамлення вікон – дуже захоплююче заняття, а якщо в будинку є діти, вони з задоволенням приєднаються до дорослим, і допоможуть їм вирізати і наклеювати паперових персонажів.

Кожен трафарет для вирізання, представлений в нашій колекції – це оригінально намальоване зображення:

 • диких і домашніх тварин;
 • великих і маленьких сніжинок, зірочок, кульок, що ілюструють падаючий сніг;
 • героїв казок – гномів, фей, сніговиків, а також головних, улюблених героїв і покровителів Зими – Снігуроньки та діда Мороза.

Чудово, що ці витинанки є можливість підібрати для будь-якого житлового простору для дитячої, вітальні, кімнати з бібліотекою та письмовим столом, для кухні – як же відставити без оформлення місце домашнього вогнища, де мама проводить більшу частину свого часу, готуючи для сім’ї смачні та корисні страви?

Багато вибирають такий новорічний декор ще й тому, що саме через вікна в наші будинки приходить світло, тепло, радість зустрічі з новим днем. Найкрасивіші вікна обов’язково помітять ангели або покровителька року – Земляна Свиня, і тоді можна очікувати найкращих подарунків у майбутньому році – любові, щастя і здоров’я.

По суті, шаблони для вырезалок на вікна – це плоскі фігурки, але при бажанні їх можна зробити об’ємними, особливо в цьому відношенні красиві сніжинки – просто потрібно приклеїти на плоску картинку опуклу частину малюнка. Коротше кажучи, саме час докласти фантазію.

Варто звернути увагу, що є окремі шаблони, які передбачають різні розміри, в основному, маленькі і невеликі. Але з інтернету можна завантажити і цілі великі композиції, які без сумніву, викличуть захоплення у дітей і захоплення у гостей. Вибирати можна з більш простих і складних картинок, в останньому випадку потрібно зробити безліч прорізів різної величини.

Картинки не обов’язково повинні бути білими – деякі з них можна розфарбувати кольоровими олівцями або фарбами, перед тим, як закріплювати на віконці. Але краще всього доручити таку відповідальну роботу дітворі.

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Як приклеїти вытыканки на вікно

Використовувати роздруковані картинки формату а4 можна за допомогою звичних засобів і фурнітури, знадобиться:

 • вподобаний шаблон, скачаний і роздрукований;
 • макетний ножик/ножиці;
 • кисть;
 • трохи води;
 • клей ПВА, в який можна додати дрібно нарізаний дощик або блискітки.

Якщо є бажання, то можна приклеювати зображення за допомогою мильного розчину. Для розмальовки можуть знадобитися фарби, фломастери і різнокольорові олівці.

Робота з трафаретами передбачає таку послідовність дій:

 • Роздрукований малюнок спочатку вирізається повністю, а далі потрібно прорізати орнамент по спеціально намічених лініях. Зручніше це зробити на дерев’яній поверхні за допомогою гострого канцелярського ножика. Зовсім маленькі деталі прекрасно вирізають ножицями для манікюру. Якщо зображення симетричне, простіше рівне скласти його, і тоді прорізуватися будуть відразу дві сторони папери, а закінчити роботу вдасться набагато швидше. Тим, у кого немає принтера або він не працює, можна порадити перевести малюнок безпосередньо з екрану монітора, а далі діяти аналогічним чином.
 • Зовнішню сторону шаблону можна прикрасити олівцем потрібного кольору, декорувати різнокольоровими блискітками і дрібними камінчиками, стразами і блискітками. Необхідно, щоб усі елементи були міцно зафіксовані на папері.
 • Для приклеювання застосовується розбавлений водою клей ПВА, потім зображення намачивается з використанням пензлика. Інший варіант – додати у воду мила і вжити для приклеювання отриманий розчин.
 • Закріплювати вытыканки на Новий рік для роздруківки можна не лише скло, але й на дзеркальну поверхню. Наклеюючи малюнки, стежте за тим, щоб вони лягали рівно, не загиналися і не морщилися – від цього залежить їх зовнішній вигляд.

Розміщення потребує частки уяви – не варто на одне вікно приклеювати дуже багато різних персонажів, їх краще розбавляти фоновими атрибутами – сніжинками, деревами, ялинковими іграшками. Кожна картина повинна бути виконана зі смаком.

Трафарети на вікна для вирізання: сніжинки

Ажурні сніжинки можуть мати саму різну форму, вони завжди виграшно виглядають, як на ялинці, так і в приклеєному вигляді на дзеркалах та склі вікон. З іншого боку, це зображення не вимагає складних дій – його можна вирізати і самостійно, правильно склавши паперовий аркуш, і зробивши безліч тонких прорізів. Проте готові трафарети, особливо розкішні, тому радимо скористатися ними.

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Прикраса вікон до Нового року: як приклеїти витинанки — відео

Прикраси для вікон до Нового року: поросята формату а3 і а4

Дивно красиві витинанки на Новий рік для роздруківки – чудові свинки — символ наступаючого року, допоможуть декорувати не тільки скло – вони чудово виглядають на дерев’яних поверхнях меблів. Безліч варіантів дозволяє вибрати найбільш підходящий образ свині на деяких трафаретах доповнено приголомшливими квітами, китайськими символами і вензелями, ієрогліфами, приносять везіння.

Як вирізати витинанки з паперу до Нового року: відео

Після того як вибрали вподобані шаблони — трафарети для прикраси вікон до Нового року і роздрукували їх, виникає цілком закономірне питання — як вирізати витинанки з паперу? Для тих хто займається прикрасою вікон вперше є наочне відео, де можна побачити, як це зробити легко і швидко:

Трафарети на вікна (можна скачати, роздрукувати і вирізати): Дід Мороз і Снігуронька

Вытыканки з головними новорічними персонажами, а також, з ялинкою і сніговиком як не можна краще підходять для декорування квартири напередодні зимового свята. Завдяки вже підготовленим вырезалкам, є можливість звести цілі вітражі, які створюють відчуття об’ємності, а герої виглядають, як живі.

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Новорічні трафарети з паперу на вікна для вирізання: ялинка і сніговик

Ну от ми і добралися до шаблонів сніговичка і красуні — ялинки.

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Шаблони для вирізання та прикраси вікон: цифри наступаючого року

Не можна обійтися без букв і цифр, що символізують прихід свята – це, насамперед, чудовий шрифт, ошатність і оригінальність. Зрозуміло, новорічні трафарети написів і чисел повернутий у зворотний бік, а на скляній поверхні візьмуть свій нормальний спосіб.

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Шаблони для вирізання букв для Новорічного вечора

Дуже красиво виглядають на вікнах написи з новим роком. Нижче я подам шаблони букв як маленьких, так і великих розмірів. Виберіть найбільш зручний для вас формат, роздруковуйте, вирізуйте і наклеюйте.

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси віконТрафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Морозні візерунки для роздрукування та вирізання

Особливо красиві білі снігові орнаменти, витіюваті візерунки морозного інею на склі, виглядають природно, і в той же час, чарівно, найголовніше, скрупульозно підійти до вирізання дрібних елементів. Окремі деталі має сенс об’єднати в загальну картину, і тоді вийде чудовий вітраж, здатний щодня піднімати настрій навіть у похмурі зимові дні.

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон Трафарети на вікна до нового року для вирізання формату А4. Витинанки для роздруківки і прикраси вікон

Ідеї, чим ще можна прикрасити вікна до Нового року

Не потрібно думати, що тільки трафарети на вікна до Нового року допоможуть зробити атмосферу кожного будинку казкової – є й інші варіанти декору, який можна здійснити своїми руками.

Звичайні вироби з білої і різнокольорового паперу, а також картинки, намальовані зубною пастою – відмінний спосіб залучити дитину до участі в приємні передноворічні клопоти:

 • готовий вирізаний трафарет або самостійно заготовлену вытыканку слід зафіксувати на склі;
 • заздалегідь потрібно приготувати розчин з порошку або пасти для чищення зубів – склад необхідно розбавити водою до утворення рідкого білого розчину.
 • намочивши дрібну щіточку, її треба піднести до зображення і провести по щетині пальцями так, щоб бризки заповнили прорізи малюнка.

Після того, як візерунок і папір висохли, шаблон знімають, а місця, де з’явилися патьоки протирають вологою тканиною. Щоб підрівняти краї, використовують тонку кисть.

Відмінна ідея – створення закінчених новорічних композицій на книжкових і камінних полицях, на столі і підвіконнях. Для фігурок оленів, собак, котів, гномиків, сніговиків, а також макетів санок, будиночків і дерев використовується картон, кольоровий папір. Сніг, зазвичай, роблять з вати. Таку інсталяцію прикрашають саморобними сніжинками, блискітками, стразами, зірочками з ялинкових намист. Зверху можна підвішувати яскраві або в тон підібрані ошатні ялинкові іграшки, краще всього, виглядають кулі різного або однакового розміру.

Якщо не хочеться займати підвіконня, цілком можна спорудити невелику підвісну конструкцію – ті ж кульки, іграшки та гірлянди зможуть зробити незвичайною будь-яку кімнату.

Традиційний варіант для прикраси – вінок з ялинових або соснових гілочок зі свічками, кулями або красивими фігурками. Віночки розмічаються, як на стінах, так і на столах в корзинах або на спеціальних підставках, і при бажанні їх буде легко переносити в інші місця.

Звичайно, трафарети на вікна до нового року 2019 для вирізання формату а4 – ідеальне рішення для святкового оформлення квартири, але на вибір є й інші способи декорування, лише б на це вистачало часу і бажання. А щоб все вийшло, постарайтеся докласти не тільки свої творчі вміння, але і трохи душі, і тоді свято вдасться на славу.

Моя довідка - Корисні поради