Стильний подарунок для стильного людини

Стильні люди відрізняються набагато більшою перебірливістю в речах, ніж звичайні, які стежать за собою тільки в рамках загальної правильності та охайності одягу. Як правило, людина, яка стежить за власним стилем, робить це не випадково, а з умислом.

Будь-який стиль передбачає наявність у людини кількох образів, як кажуть стилісти, які він уважно підтримує. Для того, щоб ці образи були робітниками, необхідно докладати деякі зусилля, але вони того варті.

Образи не випадкові – вони також підтримують імідж, тобто, відповідають тому, чим і ким людина хоче бути в очах навколишніх, чого він може досягти, яким він хоче, щоб його бачили і сприймали.

Створення такого образу – досить непросте в усіх відношеннях завдання, тому що вона тісно пов’язана з тим, що людина грає в суспільстві і по відношенню до інших людей ряд важливих для нього ролей: батька, чоловіка, організатора, гравця команди і т. д. В кожній з цих ролей людина може досягати висот, і в кожній з них у нього можуть бути суброли і додаткові звички або якісь важливі фактори поведінки, які його обумовлюють.

Тому стиль може уважній людині сказати про дану людину дуже і дуже багато, особливо, що стосується його поведінки і майбутніх дій, яких можна від нього очікувати.

Подарунок для стильного

Стильний подарунок для стильного людиниСтильний подарунок

Подарунок для людини, яка турбується про стилі і намагається всіма силами його підтримувати, повинні відповідати його потребам. Не можна дарувати те, що буде порушувати вироблені ролі або стилістику людини, тому перед тим, як робити подарунок, бажано поспілкуватися з самою людиною на тему його потреб і інтересів, а також порадитися зі стилістом, який може підказати, які речі підійдуть до того, що робить цю людину таким, яким він є.

Більш складний випадок – це ситуація, коли людина не стежить за стилем, але хоче це зробити, або хоче здійснити перехід до іншого стилю життя. Багато людей, змінюючи соціальний статус або знаходячи інші можливості в плані грошей, отримують можливість почати стежити за собою і займатися зовнішністю і своїми особистими звичками. При цьому вони часто просто не знають, як створювати образи і як їх об’єднувати в рамках одного несуперечливого іміджу сучасної людини.

Помилок тут без досвіду і сторонньої допомоги не уникнути. В такому випадку подарунок може і повинен бути узгоджений зі стилістом, який міг би вказати людині напрям можливого розвитку, а сам подарунок, якщо це елемент одягу або аксесуар, вибирається так, щоб він гарантовано вписався в ті образи, які є у людини, і з якими той взаємодіє.

Моя довідка - Корисні поради