Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловіка

У день народження навіть самі серйозні дорослі дядьки і тітки перетворюються на дітей. Вони щиро радіють святу, з живим інтересом чекають сюрпризів. Іменинник буде щасливий, якщо дати йому можливість самому «добути» свій подарунок, пройшовши через цікаві, місцями складні випробування. Мова йде про квесті, супроводжується пошуком подарунка в квартирі.

Що таке квест?

Квест – чудовий спосіб провести час зі своїми близькими вдома, на дачі, на природі. Гра являє собою ланцюжок завдань і загадок, написаних на картках. Кожна з них захована в затишному місці і містить підказку, де шукати наступну. Так, рухаючись крок за кроком, відгадуючи загадки і виконуючи завдання, гравець наближається до мети – головного призу або святкового подарунку. Дуже часто квест – це можливість цікаво і креативно привітати близьку людину з днем народження.

Поради та рекомендації по організації квесту

Отже, іменинник – в наявності. Рішення провести квест на день народження з пошуком подарунка прийнято. Місце проведення (удома, на дачі, на природі) і приблизний сценарій затверджені. Подарунок – головний приз гри – придбано. Прийшла пора розпочати безпосередню підготовку до цього веселого заходу.

Підготовка

Наше завдання – перетворити привітання і вручення подарунка в незабутнє шоу, головним героєм якого буде іменинник. Квести по пошуку подарунка для чоловіка і для жінки не мають особливих відмінностей. Найважливіше – врахувати смаки і уподобання винуватця торжества.

Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловіка

Діємо за планом:

 • Визначаємося з місцем, де буде захований головний приз-подарунок.
 • Знайти затишні місця, в яких будуть перебувати проміжні підказки. Критерій вибору – несподівані, непередбачувані «схованки», шлях до яких можна цікаво загадати або зашифрувати.
 • Заготовити завдання для квесту. Придумати підказки до пошуку подарунка, красиво оформити, розкласти по «схованках». Слідкуйте за тим, щоб вони були надійно заховані. Інакше досить наглядова іменинник може виявити позачергову підказку, яка заплутає хід гри і черговість ланцюжка кроків.
 • Складайте маршрут таким чином, щоб іменинник не наближався занадто близько до місця головного призу. Це унеможливить ситуацію, коли гравець випадково «потрапляє» на подарунок після двох-трьох підказок.
 • Можна зробити собі так звану «карту розкладок», щоб при необхідності направляти гравця, контролювати його шлях. План квартири, на якому будуть відзначені місця всіх захованих підказок, а також черговість їх розгадування.
 • Читайте також:
  Великодні традиції та символи в Англії

  Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловіка

  Поради на старті

  Кілька рекомендацій допоможуть організувати гру так, аби це свято надовго запам’ятався його учасникам, а всі його подробиці неодноразово згадувалися і з гордістю переказувалися друзям і знайомим.

  • Кількість ланок в ланцюжку залежить від активності і допитливості іменинника. Для скромного «не любителя» гучних розваг достатньо буде 5-6 кроків до мети. В цьому випадку гра не закінчиться блискавично, але і не втомить винуватця торжества. А ось сміхотливого і заводного фаната вікторин та кросвордів можна сміливо навантажити 10-15 кроками.
  • Проміжні завдання не повинні бути занадто складними. Адже наша мета не перевірити ерудованість гравця, а подарувати йому незабутні приємні емоції та враження. Але і занадто легкі підказки зроблять гру цікавою, а перемога не принесе належного задоволення.
  • Невеликі подарунки на шляху до головного призу піднімуть настрій гравцеві, зроблять квест більш захоплюючим і приємним. Прикріпіть записки до шоколадкам, намальованим своїми руками листівкам. Супроводжуватимете підказки іншими милими дрібницями, які викличуть посмішку на обличчі іменинника. Адже наша мета сьогодні – його гарний настрій.
  • Кожна з підказок може бути загадкою, або завуальованим описом «схованки». Наприклад, про мікрохвильову піч можна написати загадку:

  Вже дуже багато років
  Вона гріє мені обід.

  А можна описати, як «місце, де одного разу деякі з присутніх сушили свої шкарпетки». Таке швидкоплинне спогад про смішний історії додасть посмішок та позитивних емоцій у гру.

  Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловіка

  Сценарій готового квесту з загадками «Шукаємо подарунок в квартирі»

  Перейдемо від загальних порад і рекомендацій до конкретики. Представляємо приблизний сценарій романтичної квесту в стилі «Знайди вдома свій подарунок на день народження» для коханого чоловіка.

  Читайте також: Як зробити сюрприз коханому чоловікові на день народження?

  Початок квесту

  Повідомити про початок гри можна особисто, з допомогою друзів-знайомих або надіслати смс. Особливо креативні творці квестів використовують кур’єрську службу доставки або передають послання по радіо. А можна просто повісити якесь повідомлення на видному місці. Наприклад, у ванній, куди ваш сонний винуватець торжества попрямує в першу чергу. Отже, так розпочнеться гра!

  1. Завдання вітальне

  На дзеркалі у ванній прикріпіть яскравий, що привертає увагу конверт із запискою:

  Милий мій, танцюй і співай!
  Це День Народження твій.
  Посміхнися і потягнися,
  І до пральної повернись.
  Ширше розплющ очі,
  Там побачиш ти підказку.

  Якщо милий ще не прокинувся, можна в прозі пояснити, що йому належить пройти квест-гру, в результаті якої він за записками знайде подарунок від його дівчини.

  Читайте також:
  Святкування Дня космонавтики в Росії і світі, традиції свята

  Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловіка

  2. Завдання французьке

  Усередині пральної машинки інший прикріплений конверт. У ньому листочок з фрази французькою мовою: «La chambre de l’amour montrera le chemin» (Кімната кохання вкаже шлях).

  Тут можна сказати про те, що французька мова вважається мовою всіх закоханих. А значить, буде абсолютно доречно попутно зізнатися своєму партнерові в любові. Це буде ще одним приємним моментом у грі, додасть романтики і хвилюючих відчуттів.

  Іменинник повинен перевести цю фразу (маючи в своєму розпорядженні інтернет, зробити це нескладно). А потім здогадатися, яку кімнату мали на увазі велелюбні французи.

  Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловіка

  3. Завдання телефонне

  У спальні на видному місці лежить телефон, поруч записка з номером. Але замість деяких цифр – зірочки. Відсутні символи, зашифровані у відповідях на серйозні або жартівливі питання, що стосуються спільного життя.

  Наприклад:

  • В якому місяці ми познайомилися?
  • Скільки кольорів у першому подарованому букеті?
  • На якому поверсі ми живемо?
  • В якій годині тобі потрібно бути на роботі?
  • Скільки разів я спізнювалася на побачення?
  • Через скільки років ми відсвяткуємо п’ятиріччя спільного життя?
  • Скільки разів я просила поміняти лампочку в коморі?

  На замітку! Питання можуть бути будь-якими. Важливо, щоб відповіді на них дали відсутні цифри номера телефону. Крім того, це чудова можливість згадати приємні або смішні моменти вашого життя.

  Зателефонувавши за угаданному номером, гравець повинен почути ще одну підказку. Допомогти у здійсненні цього пункту квесту легко зможе заздалегідь попереджений друг або знайомий. Нехай він без всяких зайвих слів підкаже, де сховалася наступна записка: поштову скриньку, килимок біля вхідних дверей, підвіконня.

  Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловіка

  4. Завдання з пазла

  В зазначеному місці знаходиться розрізана на шматочки вітальна листівка. Імениннику належить зібрати цей пазл і прочитати на звороті:

  Він холодний і великий,
  Сповнений він завжди їжею.
  Курка тобі допоможе
  Відшукати подарунок твій.

  5. Завдання яєчно-куряче

  Ясно, що мова йде про холодильнику. Ось де багато способів замаскувати підказку! Захована в продуктах харчування або напої, вона дозволить навіть підкріпитися імениннику. У нашому випадку записка знаходиться в «обманном» яйці. Для цього з ним заздалегідь потрібно провести деякі маніпуляції: виконати невеликий отвір в шкаралупі, позбутися від вмісту, просушити. Записку скрутити трубочкою і заховати в ньому. Яйце акуратно поставити на полицю з «побратимами», отвором вниз. В ньому знаходиться підказка:

  У цієї бабусі
  Чотири вушка.
  Між цими вушками
  Є пара черевець (подушка).

  Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловіка

  6. Завдання «Зайвий – геть!»

  Якщо в будинку багато декоративних подушок – гравцеві доведеться попотіти, щоб знайти потрібну. Під нею – конверт з наступною підказкою.

  Читайте також:
  Як зробити конверти для грошей та запрошень на весілля?

  На листку написано кілька слів. Іменинник повинен збагнути, що одне з них зайве. Саме воно назве місце знаходження наступної підказки.

  Наприклад: рис, гречка, пшоно, макарони, перловка, манка.

  Зайве слово тут, звичайно, «макарони». Все інше – крупи для приготування каш.

  7. Завдання літературне

  На кухні, в банку з макаронами знаходиться записка з цитатою з книги, яка повинна бути в вашій домашній бібліотеці. Ці слова повинні бути обов’язково знайомі імениннику. Можливо, це його улюблена книга, яку він знає напам’ять. Якщо такої немає, то ваше завдання заздалегідь подбати про те, щоб ця цитата не тільки стала йому відома, але і запам’яталася.

  Якщо з цитатою все-таки виникли складнощі, можна зашифрувати назву книги. Наприклад, з допомогою картинки:

  • Майстер і Маргарита (фото 1)
  • Горе від розуму (фото 2)
  • Дама з собачкою (фото 3)

  Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловікафото 1
  Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловікаФото 2
  Сценарій проведення квесту з пошуку подарунка в квартирі з загадками для коханого чоловікаФото 3

  8. Завдання фінальне

  На книжковій полиці, у відповідній книзі, лежить підказка. У більш простому варіанті це картки з літерами, з яких необхідно зібрати слово. При бажанні можна ускладнити завдання. Ті ж букви можуть бути зашифровані кодової записом: номер сторінки в цій книзі + номер літери від початку тексту.

  Таким чином, у розпорядженні гравця повинні виявитися наступні шматочки ребуса:

  до х о в у а д

  Зібравши з них слово «духовка», гравець знову відправляється на кухню, де і знаходить, нарешті, головний приз гри – подарунок до дня народження.

  На замітку! За своїм бажанням і згідно своїм перевагам можна додавати свої завдання квесту для пошуку подарунка. Використовуйте місця і речі, присутні конкретно у вашій квартирі.

  Існує безліч способів порадувати своїх коханих у день народження, подарувати їм незабутні враження та емоції. Квест з пошуком подарунків – один з них. Підключайте натхнення, активізуйте свою креативність і радуйте близьких дивним пригодою.


  Моя довідка - Корисні поради