Самі веселі й незвичайні свята в році

Щоб випити, завжди знайдеться привід, головне, тільки його пошукати. А навіщо його власне шукати, він сам вас знайде. Ви думаєте, що після Різдва годі й святкувати? Ви глибоко в цьому помиляєтеся. Є привід підняти келих завжди, навіть якщо якась дата не зазначена в календарі червоним кольором. Але для того, щоб знати, за що пити і коли, потрібно лише уважно пробігтися по всіх датах нового року. Почнемо по порядку.

Незвичайні свята

Січень

Січень, хоч і один з найхолодніших місяців, але найбільш люб’язний, тому що саме 11 січня – день світового «Спасибі». В цей день всі повинні бути один до одного дуже ввічливі, і дякувати від чистого серця навіть за найменшу дію.

За ним йде 21 січня – свято всесвітніх обіймів. І якщо вас по дорозі на роботу злегка хтось обійме, не ображайтеся, значить, вас вже почали вітати з цим святом. Хоча, лікарі навіть рекомендують обніматися і проявляти свої почуття одне до одного.

Лютий

На зміну січня приходить лютий, а значить, незважаючи на люті морози 17 лютого – День доброти. Люди у цей день повинні бути добрими і проявляти свою щирість до іншого людині.

Ну і звичайно, не забудьте привітати свої половинки з днем всіх закоханих!

Березень

Самі веселі й незвичайні свята в році1 березня — день кішок у Росії. Якщо у вас вдома є кішка чи кіт, в цей день потрібно обов’язково привітати свого муррррчащего одного зі святом і випити з ним по келишку… молока.

Березень також порадує нас не тільки 8 березня, але і математичним числом 14 березня з його не менш знаменитим святом числа Пі” — 3,1415926… Може, хтось і не сильний в математиці, але все ж привід знайдеться замість тосту сказати єдине слово «Пі».

Квітень

Квітень починається з веселощів 1 квітня і триває до самого 29 квітня танцями, тому, що ця дата означає всесвітній день танців. Вітаємо всіх танцюристів і просто любителів потанцювати, і піднімаємо в такт музики за них свої келихи.

А також в цьому місяці, а якщо точніше 7 квітня, будь-який поважаючий себе користувач російськомовного інтернету повинен зазначити зі своїми друзями юзерами День народження Рунета. Саме в цей день в 94 році була офіційно зареєстрована доменна зона .ru

Травень

У травні ми не тільки смажимо в день трудящих і вшановуємо ветеранів на 9 травня. Але й не забуваємо про день фрілансера, який відзначається 14 травня. Це свято волелюбних трудівників бере свій початок не в такому далекому 2005 році, коли в Росії була заснована одна з перших фрілансерських бірж.

Травень — прекрасний літній місяць, який не можуть не любити блондинки. Саме 31 травня – всесвітній свято блондинок, незалежно натуральна ви блондинка, фарбована або блондинка в душі.

А ще в третю суботу травня всі калмики нашої країни святкують день так гаряче улюбленого ними калмицького чаю. Ви ще ніколи не пробували калмицький чай? Багато чого втратили.

Червень

Якщо ви цінуєте справжню дружбу, тоді сміливо 9 червня запрошуйте до себе додому друзів і влаштуйте вечірку, тому, що цей день – День Дружби. В цей день дозволено робити все, але тільки не сваритися! В цей день у вас є прекрасний привід відправитися зі своїми друзями на відпочинок.

11 червня — день пивовара в Росії! Хоч і є країни у світі, де пиво вариться набагато смачніше, але все ж це не причина в цей день не випити по келиху російського пивка зі своїми друзями.

Липень

А ось ця дата, напевно, сподобається всім, тому, що 6 липня — день поцілунку! У цей день ви просто зобов’язані цілуватися: хоч в парку на лавці, хоч у самому Загсі. І якщо на цей день ви намітили ще й головна подія у вашому житті – весілля, то палац одруження люб’язно відкриє перед вами свої двері і скріпить ваш союз на довге спільне життя. Також не забудьте це грандіозна подія зафіксувати на фото.

Вересень

Серпень не сильно балує нас веселими і незвичайними святами, а ось настала осінь, навпаки, анітрохи не псує нам передчуття від святкових подій, а навіть дає можливість знову привітати один одного на просторах віртуальної мережі. 30 вересня ми говоримо всесвітнього Інтернету — «З днем народження!».

Жовтень

Самі веселі й незвичайні свята в роціА 2 жовтня гріх не налити бокали і не випити, тому що цей день вважається днем застілля. Так що готує закусочку, кличте своїх гостей і умещайтесь за хлібосольним столом. Але тільки дивіться не переборщіть, тому що на наступний день, а саме 3 жовтня, вже доведеться відзначати день тверезості. Тому в цей день – ні краплі спиртного!

Листопад

19 листопада обов’язково кілька раз відвідаєте то закладу, без якого не обходиться жоден будинок і ні одна квартира. Ви будете сміятися, але саме в цей день відзначається – день туалету. Так що запасіться побільше туалетним папером і вирушайте на барикади!

Ну а в грудні ми знову всі дружно і з нетерпінням будемо чекати мабуть самий звичний і рідний кожному з нас свято — Новий рік!

Веселіться, смійтеся, посміхайтеся, і вітайте один одного з різними веселими і незвичайними святами — незважаючи на погоду за вікном!

Моя довідка - Корисні поради