Річниці весіль від 20 до 30 років: від порцелянової до перлової

У нас в країні існує чудова традиція давати назви річниць весілля по роках. Всім відомі такі ювілейні річниці, як срібна або золота весілля. Але в сучасному світі не кожна сімейна пара може похвалитися довгою спільно прожитого життям. Наприклад, золоте весілля — 50 років спільного життя — святкує далеко не кожна родина, адже півстоліття — це все-таки дуже довгий термін. Але до таких річниць, як 20 або 25 років, досить багато пар проживають в щастя і взаєморозуміння.

Після двадцяти подружніх років сім’я зміцніла, розрослася, в більшості своїй пари досягли гармонії у шлюбі. Послідовно відзначили порцелянову, опаловую, бронзову, берилловую і атласну весілля. Вони відбулися після того, як подружжя прожили разом двадцять, двадцять один, двадцять два, двадцять три, двадцять чотири роки відповідно. Зазвичай ці річниці не святкують, але якщо ви зібралися заглянути в гості до своїх родичів або друзів у ці пам’ятні для них дні, принесіть з собою будь-яку дрібницю, пов’язану з символом року.

Річниці весіль від 20 до 30 років: від порцелянової до перловоїАле ось двадцятип’ятиріччя неможливо залишити без уваги. Це знаменита срібне весілля! І вона відзначається буквально всіма парами. Вперше подружжя наблизилися до ювілею, символом якого є дорогоцінний метал. Такими ж дорогоцінними з повним правом можна вважати і відносини подружжя до цієї дати. Звичайно, вироби з срібла або посріблені – самий гідний подарунок до чудової сімейної дату.

Є приємна для подружжя традиція двадцятип’ятирічного ювілею: вони можуть придбати один одному срібні кільця і носити їх разом з традиційними обручками весь рік після того, як відзначили своє весільне 25-річчя. Зазвичай ЗАГС, в якому відбувалася церемонія одруження двадцять п’ять років тому, пропонує подружжю майже офіційно повторити ритуал. Це не кардинальне оновлення відносин!

Річниці весіль від 20 до 30 років: від порцелянової до перловоїПісля 26 років слід нефритова весілля, а після 27 – весілля червоного дерева. Про ці дати в друкованих джерелах нічого не йдеться, так що вони цілком можуть придумати пояснення роковин самостійно, не забороняється.

Двадцять восьму річницю відзначати чомусь не прийнято, їй навіть не «видали» свій символ.

Через 29 років можна відзначити оксамитову весілля. І захопитися ніжними відносинами подружжя, якщо такі мають місце бути.

Перли – чарівний символ тридцятирічного сімейного ювілею. Перлова весілля (30 років) символізує «білизну» подружніх відносин після трьох десятків благополучно прожитих сімейних років. Чоловікові в цей день пропонується подарувати коханій прикраса з тридцяти перлин. Втім, дружина оцінить намисто і з меншою кількістю перлів, адже головне – подаровано воно буде від усього серця, до цих пір любить. Гості, звичайно, можуть піднести речі і з штучного перлів. Головне – підтримати традицію.

В інших статтях на сайті ми обов’язково розглянемо і інші назви річниць весіль по роках. Живіть довго і будьте щасливі разом зі своїми коханими! Рада так любов!

Моя довідка - Корисні поради