Новорічний корпоратив, веселі конкурси та побажання

Дуже важливо, щоб в трудовому колективі панувала дружня, приязна атмосфера. Цьому сприяють проведені разом свята і корпоративні заходи. Новий рік – дуже важливе свято, якого чекають не тільки діти, але і дорослі. Новорічний корпоратив допоможе співробітникам познайомитися один з одним ближче, провести незабутні веселі годинник разом, не в атмосфері ділових буднів, сповнених щоденною рутинною роботою, а в галасливій компанії, з жартами, іграми, розіграшами, подарунками. Посиденьки за столом і танці завжди краще розбавляти якимись розвагами, і допоможуть в цьому новорічні конкурси для корпоративу.

Конкурси, які проводяться за столом

Коли присутнім поки не хочеться брати участь у гучних і активних конкурсах, можна запросити їх взяти участь у спокійних конкурсах, придуманих спеціально для новорічного корпоративу.

Веселі тости за алфавітом

Новорічний корпоратив, веселі конкурси та побажанняЗаздалегідь заготовляються картки з літерами. Кожен присутній за столом по черзі витягує картку з буквою. Він має виголосити тост, який починається з цієї букви. Наприклад, випадає картка з буквою «З». «Здоров’я кожного тут присутнього, щоб не тільки протриматися і не впасти обличчям в салат, але і повернутися у наступному році на робоче місце цілим і неушкодженим!». Чим веселіше будуть тости, тим цікавіше. Можна провести аналогію з грою в міста. Наступний учасник починає говорити тост на ту літеру, на яку закінчився попередній тост. В цьому конкурсі завжди із задоволенням беруть участь всі сидять за столом, оскільки банальні і нудні тости мало кому подобаються, а от проявити креативність хоче практично кожен.

Наскільки ви проникливі

Кожен пише на папері якийсь факт своєї біографії, про який не знають колеги. Хтось одержав у школі двійку за чверть з математики, а потім вступив на математичний факультет. Хтось професійно займався карате, але потім став економістом. А хтось мріяв стати відомим політиком, але замість цього пішов працювати офіціантом. Всі записки складаються в ящик. Ведучий по черзі дістає записки, зачитуючи їх, а всі інші повинні відгадати, про кого йдеться. Переможцем стає той, хто виявиться найбільш проникливим.

Новорічні побажання

Це, швидше, не конкурс, а просто початок доброю традицією для трудового колективу. Заздалегідь треба приготувати блокнот, в якому кожен співробітник повинен написати побажання для колег і свого підприємства. Після цього блокнот слід сховати в надійне місце на цілий рік. Прочитати написане можна буде тільки на новорічний корпоратив у наступному році.

Активні і рухливі конкурси

Найкращий танцюрист

Подібні конкурси на новий рік краще проводити перед танцювальної паузою. Він розвеселить і розігріє публіку перед танцями. Ведучий запрошує п’ять учасників вийти на танцпол і пояснює правила конкурсу, які дуже прості. Під музику учасники повинні рухатися якомога активніше, а глядачі після того, як музика закінчиться, виберуть самого спокійного учасника, який повинен буде покинути конкурс.

Новорічний корпоратив, веселі конкурси та побажання

Першою нехай звучить рок-н-рол. Після того, як глядачі проголосують за самого неактивного учасника, залишиться чотири претенденти на перемогу. Ведучий оголошує умови – тепер треба танцювати без допомоги ніг, тільки верхньою частиною тулуба. Грає пісня гурту «Руки вверх» — «Ну де ж ваші ручки». Наступним етапом вже трьом учасникам необхідно танцювати як можна активніше, сидячи на стільцях. Нехай вони це роблять під який-небудь реп. Для двох учасників пропонується танцювати лише за допомогою міміки під яку-небудь дуже запальну мелодію. Переможець, якого оберуть глядачі, звичайно ж, отримує приз.

Маскарад

Новорічний корпоратив, веселі конкурси та побажанняПеред початком конкурсу слід підготувати реквізит. У великий мішок складаються найрізноманітніші предмети:

 • Плавки
 • Халат
 • Клоунський ніс
 • Різнобарвний перуку
 • Сімейні труси
 • Майка великого розміру і т. д.

Грає весела запальна музика, співробітники колективу починають передавати мішок один одному. Музика зупиняється, і той, у чиїх руках опиняється мішок, повинен, не дивлячись, витягнути один предмет і надіти його на себе. Конкурс триває до того моменту, поки мішок не виявиться порожнім. Головна умова конкурсу – протягом години не знімати з себе одягнені предмети.

Знайди собі пару

На картках заздалегідь потрібно написати назви різних тварин, вони повинні бути парними – два ведмедя, дві кішки, два вовка і т. д. Не варто забувати про символ наступаючого року – собаку. Всі учасники витягають собі картки з назвами тварин. Їх завдання – знайти собі пару за допомогою рухів і жестів, не вдаючись до допомоги звуків і слів. Той, хто перший знайде свою пару, отримує приз. Щоб конкурс був ще цікавіше, можна загадати незвичайних тварин, яких буде досить важко показати – гіпопотам, мамонт, рись і т. д.

Творчі конкурси

Виконуємо пісні

Учасники діляться на дві команди. Ведучий називає яку-небудь тему для пісні, і команди повинні швидко згадати пісню на задану тему. Теми можуть бути найрізноманітнішими – новий рік, алкоголь, робота, радість і т. д. Та команда, яка не пригадає пісню з вищезазначеною тематикою, програє. Конкурс згуртує учасників команд і розвеселить, оскільки не всі мають голос і слух, але співати захочеться, звичайно ж, всім.

Новорічне караоке

Кілька учасників отримують в якості реквізиту капелюхи, в які вони повинні під час свого виступу назбирати від усіх присутніх якомога більше грошей за свій виступ. Той, у кого в капелюсі виявиться сума більше за інших, і є переможцем.

Новорічний корпоратив, веселі конкурси та побажання

Важливо! На зібрані гроші можна купити пляшку алкоголю, залишити чайові обслуговуючому персоналу, якщо проходить корпоратив в ресторані, або вже після новорічного заходу купити каву, чай і солодощі в офіс. Не варто забирати гроші собі, це буде виглядати непривабливо.

Дружній шарж

Кожен з присутніх малює смішний шарж на свого колегу. Портрети передаються по колу, і всі співробітники мають на зворотному боці написати, хто, на їхню думку, намальований. Автор портрета, який дізналося більше людей, отримує приз.

Важливо! Шаржі повинні бути справді дружніми. Колега, на якого буде намальований шарж, ні в якому разі не повинен образитися.

Гра в слова

Новорічний корпоратив, веселі конкурси та побажанняКолеги розбиваються на дві команди. Ведучий роздає кожній команді паперу із завданнями. На кожному аркуші написана певна буква і категорія назв. Наприклад, автомобілі, країни, тварини і т. д. Необхідно згадати і написати якомога більше слів з цієї категорії, які починаються на певну букву. Можна ускладнити завдання, вибравши категорії слів, безпосередньо пов’язані зі сферою діяльності підприємства. Дуже забавно буде згадувати, наприклад, продукти на букву Щ працівникам супермаркету.

Конкурси, які допоможуть згуртувати колектив

Подарунки для начальника

Цей конкурс допоможе налагодити дружні стосунки підлеглих зі своїм директором. Заздалегідь в новорічну коробку або мішок кожен з підлеглих має покласти по одному предмету:

 • Сережка
 • Годинник
 • Ручка
 • Клатч
 • Запальничка
 • Кільце і т. д.
 • Після цього начальник дістає по одному предмету і намагається вгадати, кому він належить. Колектив може підказувати, при цьому обов’язково будуть жарти та веселі висловлювання.

  Хто швидше вип’є

  Новорічний корпоратив, веселі конкурси та побажанняВибирається шість учасників, які діляться на дві команди по три людини. Якщо бажаючих більше, можна брати участь більшій кількості команд, але головна умова, щоб у команді було по три учасника. Кожній команді видається по пляшці шампанського. Під заводну музику команди повинні якомога швидше відкрити і випити шампанське. Та команда, яка швидше підніме вгору порожню пляшку, перемогла.

  Хто я?

  Кожен з учасників отримує аркуш паперу, на якому написано певне слово. Це можуть бути слова, пов’язані з діяльністю підприємства. Наприклад, якщо новорічний корпоратив відзначають працівники ресторану, слова можна придумати такі:

  • Чайові
  • Бармен
  • Кофемашина
  • Меню
  • Десерт
  • Офіціант і т. д.

  Листочок зі словом прикріплюється до спини учасника. Його завдання ставити якомога більше навідних питань колегам, але відповідати ті можуть тільки «так» або «ні». Перемога дістанеться тому, хто швидше відгадає, яке слово написано у нього на листочку.

  Крокодил

  Новорічний корпоратив, веселі конкурси та побажанняКонкурс хоч і знайомий кожному, але на будь-якому корпоративному заході проходить із задоволенням. Всі присутні розбиваються на дві команди. Кожна з команд повинна показати за допомогою жестів і міміки поняття або слово, а друга команда повинна відгадати, що це. Можна в якості завдання загадувати наступне:

  • Випадки, що сталися на роботі
  • Відомі казки
  • Казкові персонажі
  • Відомі люди
  • Рядки з новорічних пісень і т. д.

  Найкращий комплімент жіночій половині

  Кожному чоловікові необхідно виголосити тост, привітавши з новим роком всіх присутніх жінок. Хто зробить це найбільш витончено і галантно, отримує приз. Цей же конкурс можна провести і навпаки. Жінки повинні описати всі позитивні якості чоловіків у колективі. У кого це вийде зробити більш красиво, стане переможницею.

  Новорічні передбачення

  Новорічний корпоратив, веселі конкурси та побажанняКожен учасник корпоративу повинен написати на папірці передбачення, яке обов’язково здійсниться в наступному році. Природно, передбачення повинні носити тільки позитивний характер. Приклади прогнозів можуть бути такими:

 • В наступному році ваша кар’єра злетить до небес.
 • Ви купите нову машину і поїдете з нею в подорож.
 • Ви освоїте нові знання, закінчіть курси кулінарії і будете радувати нас кулінарними шедеврами.
 • Кожне пророцтво згортається і поміщається разом з конфетті в кульку з гелієм. Кульки будуть літати і служити прикрасою до того моменту, поки не настане пора прочитати новорічні передбачення. Кожен співробітник повинен проткнути голкою одну кульку і прочитати те, що написано на папірці.

  Готуючись до новорічного корпоративу, слід заздалегідь придумати всілякі конкурси: рухливі, спокійні, інтелектуальні, жартівливі. Колектив збирається відзначати майбутній новий рік, а це означає не тільки застілля і демонстрацію нових нарядів. Веселі конкурси допоможуть розрядити обстановку, згуртувати колектив, розкріпачити співробітників та налагодити дружні стосунки з шефом. Новорічний корпоратив – це можливість співробітникам і керівникам ще більше здружитися, а також повеселитися від душі.

  Моя довідка - Корисні поради