Кращі сценарії на день Святого Валентина з конкурсами

У нашій країні день Святого Валентина почали відзначати порівняно недавно. 14 лютого закохані традиційно обмінюються валентинками, маленькими подарунками, влаштовують романтичні зустрічі. В клубах, ресторанах, навчальних закладах проводять тематичні вечірки з конкурсами, танцями, концертними номерами. Пропонуємо кілька сценаріїв, як весело провести день закоханих.

Особливості свята

Приміщення, в якому буде проходити вечірка, обов’язково повинно бути красиво прикрашене. Вітається червоний і рожевий відтінки в декорі, але можна також використовувати білий, кремовий, помаранчевий, бузковий кольори. Якщо свято влаштовується для молоді, будуть доречні повітряні кульки, надуті гелієм. Звичайно ж, краще вибирати кульки у формі сердець. Можна розвісити по залу зв’язки кульок і гірлянди. Красиво виглядають композиції з квітів: використовуйте живі квіти, або зроблені з гофрованого паперу або тканини. Святкові прикраси повинні створювати атмосферу легкості, романтичності, ніжності. У ресторанах і кафе на столики можна розставити свічки та композиції з квітів, сердечок.

Сценарій свята не повинен бути нудним і затягнутим. Обов’язково підготуйте призи за участь у конкурсах. В залежності від бюджету заходу, це можуть бути невеликі сувеніри (фоторамки, статуетки, брелоки у формі сердечок, подушки або грілки-сердечка, м’які іграшки, блокноти, щоденники), або щось більш вартісне (подарункові сертифікати, гаджети, побутова техніка).

Кращі сценарії на день Святого Валентина з конкурсами

Який сценарій вибрати?

Незалежно від того, який сценарій буде обраний на день Святого Валентина, перед початком заходу організуйте любовну пошту, за допомогою якого в день закоханих кожен зможе зізнатися в своїх почуттях. Зазвичай любовну пошту влаштовують на студентських вечірках або між колегами, де присутні знають один одного досить давно, але з якоїсь причини не можуть відкрито сказати про свою любов. При вході кожному гостю буде вручена валентинка, на якій він зможе написати любовне послання, а любовний листоноша принесе валентинку адресату.

На замітку! Існує чимало прикладів, коли після отримання валентинок на святі Святого Валентина утворювалися люблячі пари.

Сценарій свята до дня всіх закоханих може містити гумористичні інсценівки з інтерактивним участю глядачів. Актори в якийсь момент починають задіяти аудиторію, що завжди викликає захоплення у глядачів. Просто дивитися сценки буває трохи нудно, а якщо приймати участь у поданні, вечір запам’ятається надовго.

Заздалегідь подбайте про хороших ведучих свята, які зможуть не тільки читати текст з аркуша, але також імпровізувати, жартувати, активно спілкуватися з аудиторією. Провідні повинні вміти весело проводити конкурси, залучаючи бажаючих взяти участь, при цьому не бути занадто нав’язливими і різкими.

Формат свята вибирається, виходячи з декількох чинників:

 • Аудиторія (колеги, студенти, школярі, незнайомі люди);
 • Місце проведення (клуб, актовий зал Вузу, ресторан);
 • Мета свята (з’єднати самотніх людей у пари, створити веселу обстановку для гостей, ознайомити з історією виникнення свята, влаштувати карнавал, створити тематичну вечірку, присвячену сімейних цінностей).

Кращі сценарії на день Святого Валентина з конкурсами

Для школярів

Наш шкільний сценарій на 14 лютого підходить більше для старшокласників, тому що саме в цьому віці від 13-14 років підлітки починають закохуватися і розуміти, що таке любов.

Під романтичну музику на сцену актового залу виходить ведучий в костюмі Амура з цибулею і стрілами.

Читайте також:
Докладні рекомендації по вибору новорічної ялинки

Ведучий:

З днем Святого Валентина всіх вас вітаю,
І великої любові в серцях кожного бажаю.
Творіть, радійте, частіше надихайтеся,
І, звичайно ж, взаємно ви, друзі, закохуйтеся.

Сьогодні чудове свято всіх закоханих, день Святого Валентина. Він присвячений великому почуттю, заради якого здійснювалися подвиги, писалися вірші і прекрасна музика. Я – Амур, ходжу по світу і допомагаю двом одиноким серцям зустріти один одного. І до вас зайшов, щоб разом відсвяткувати найромантичніший день.

Ведучий запрошує на сцену 10 бажаючих (5 хлопчиків і 5 дівчаток). Кожен хлопчик повинен витягнути з одного мішечка половинку серця, кожна дівчинка з іншого мішечка також витягує паперову половину серця. Ті учасники, у кого половинки виявилися однакового кольору, стають парою.

Амур:

Давайте перенесемося в ту епоху, коли закохані молоді люди складали віршовані любовні послання, тим самим спілкуючись з дамою серця. Кавалери, ваше завдання – написати за хвилину вірш і з почуттям прочитати своїй половинці.

Проводиться конкурс на кращий вірш.

Далі слід конкурс для дівчаток, в якому кожна учасниця повинна за допомогою жестів і міміки показати те, що їй шепне на вухо ведучий. Можна попросити показати наступне:

 • Як дівчинка хоче отримати великий букет троянд;
 • Який гарний торт у формі серця спекла дівчина;
 • Тато дівчинки хоче познайомитися з хлопцем;
 • Дівчина спізнюється на побачення і забула дома телефон.

Проводиться ще кілька цікавих конкурсів з участю 5 обраних пар. Обов’язково задійте допомога залу, щоб старшокласники, які не беруть участь у конкурсах, не занудьгували.

Амур:

Три важливі слова, три дуже важливих слова,
Здавалося б, усього лише три, ну що ж тут такого?
Але без тих слів зовсім ніяк, ніяк прожити не можна,
Що за слова? Всі знають їх: «Я люблю тебе».

Веселіться, танцюйте, признавайтесь один одному в любові, а мені пора летіти далі, вітати закоханих і з’єднувати самотні серця.

На завершення вечора в актовій залі школи проводиться дискотека.

Кращі сценарії на день Святого Валентина з конкурсами

Для студентів

Сценарій для студентів на 14 лютого починається з оформлення запрошень та розклеювання афіш у Вузі та гуртожитках. Зал, де буде проходити захід, прикрашений повітряними кульками, плакатами, квітами. Організовується пошта по доставці валентинок.

На сцену виходять двоє ведучих.

1-й ведучий:

Святий Валентин за любов постраждав,
Колись давно він всі пари вінчав.
Хоча не можна було одружуватися,
Він потай всі шлюби благословляв.

2-й ведучий:

І ось імператор всі таємниці дізнався,
Валентина негайно ж заарештував.
Відправив на страту Валентина лиходій,
Що сталося з ним далі, дізнаємося скоріше.

Відбувається театральне дійство з участю священика Валентина, римського імператора, дочки тюремника і ката.

1-й ведучий:

Наші листоноші збилися з ніг, щоб встигнути рознести валентинки з любовними зізнаннями. Зараз ми підведемо підсумки і з’ясуємо, хто на нашому вечорі стане «Валентином» і «Валентиною».

Ті, хто отримав більшу кількість сердечок, оголошуються переможцями. Їм надівають корони, і в їх честь музиканти виконують романтичну композицію.

2-й ведучий:

В день Святого Валентина в багатьох країнах прийнято дарувати сердечка з любовними посланнями. Раніше в честь коханих писались оди. Давайте перевіримо, скільки поетів-романтиків знаходиться серед нас.

Проводиться конкурс, хто напише кращий вірш про кохання. Переможці отримують призи, після чого знову слід музична пауза.

Читайте також:
Вірші-вітання на Новий рік: рідним, друзям і колегам

1-й ведучий:

Зараз можна купити готові листівки у вигляді сердечок, але як приємно отримати саморобну валентинку, яку коханий чоловік готував спеціально для вас. Запрошуємо бажаючих продемонструвати свої творчі здібності і змайструвати валентинки для улюблених.

Учасникам роздають різні матеріали для творчості, з яких потрібно зробити сердечка. Переможець отримує приз.

Завершується свято фуршетом і запальними танцями.

Кращі сценарії на день Святого Валентина з конкурсами

Для молоді

Сценарій на 14 лютого для молоді включає танці та конкурси. Зал, в якому буде проходити святковий вечір, прикрашається кульками у формі сердець, паперовими гірляндами, на столах горять ароматичні свічки.

На середину залу виходять двоє ведучих, одягнених в Купідонів.

1-й ведучий:

Любов – таке чудове слово,
Хто знає, той щасливий навік,
Яке величезне щастя, повірте,
Коли поруч кохана, рідна людина.

2-й ведучий:

Без любові так нудно жити,
Сенсу немає, і дні порожні.
Як надихатися і творити,
Якщо ти самотній?

1-й ведучий:

А чи знаєте ви, що таке любов? Які версії можете запропонувати?

Присутні озвучують свої варіанти, як вони розуміють слово «любов».

Далі проводиться декілька веселих конкурсів, переможці яких отримують подарунки.

2-й ведучий:

Любов, як для всіх кораблів маяк,
Який не меркне в тумані,
Як зірка, за якою у мороці моряк
Визначає місце в океані.

1-й ведучий:

А тепер давайте з’ясуємо, яка пара серед нас закохана.

До участі в конкурсі запрошують кілька пар. Спочатку кожен учасник повинен сказати комплімент своїй половинці, який починається на кожну букву алфавіту: «Аристократична», «Шалено красива», «Прекрасна», і т. д. Потім кожна пара танцює танець, співає пісню і бере участь у невеликих сценках. За результатами глядацького голосування вибирається закохана пара. Їх обсипають пелюстками троянд і вручають подарунок.

Кращі сценарії на день Святого Валентина з конкурсами

Для дорослих

У сценарії свята на честь Святого Валентина для дорослих можна провести гру «Кохання з першого погляду» (пам’ятаєте, була така популярна телепередача?). Вибирається три чоловіки і три дівчини без пари. Ведучі задають їм питання, щоб учасники краще дізналися один про одного. Розігрується кілька кумедних ситуацій, відбувається спілкування між учасниками, а в результаті кожен учасник повинен написати на сердечку ім’я того, хто йому сподобався найбільше. Якщо пара збіглася, провідні вручають їм подарунковий сертифікат на романтичну вечерю.

Кращі сценарії на день Святого Валентина з конкурсами

Для закоханих

Якщо хочете влаштувати оригінальний вечір кохання, пропонуємо вашій увазі незвичайний сценарій для закоханих пар – карнавал для закоханих. Особливість сценарію полягає в тому, що на святі буде панувати повна імпровізація, без завчених віршів, фраз і розподілу ролей. Карнавал для закоханих можна провести в ресторані, клубі, банкетному залі. Заздалегідь прикрасьте приміщення в романтичному стилі, а також виберіть активного ведучого і його асистента, який буде в костюмі Амура-бешкетника.

На замітку! У запрошеннях обов’язково вкажіть, що на бал закоханих слід приходити в костюмах.

Ведучий під романтичну музику виходить на середину залу.

Ведучий:

Пані та панове, сьогодні ми відзначаємо з вами самий ніжний, самий бажаний, найбільш зворушливе свято – день Святого Валентина. Немає нічого прекраснішого світлого почуття, без якого життя здається сірим та похмурим. Сьогоднішній бал ми присвячуємо великому почуттю – любові!

Світло приглушається, звучить ніжна, лірична композиція. В цей час вибігає Амур-бешкетник.

Амур:

Привіт, друзі, а ось і я,
Розвеселий і шалений,
Лук і стріли – всі зі мною.
Я за вами спостерігаю,
Кожен шерех помічаю,
І закохані серця,
З’єдную на століття.

Ведучий:

Дивіться, що це падає з неба? Та це ж пелюстки троянд! Швидше загадуйте найзаповітніші любовні бажання, і Амур їх обов’язково виконає найближчим часом.

На гостей розсипають пелюстки троянд під тиху, повільну музику.

Читайте також:
Ідеї подарунків для брата на день народження своїми руками

Проводиться кілька конкурсів для закоханих (конкурси можете знайти нижче в кінці статті), під час яких Амур ходить по залу, обіймає гостей, фотографується з ними. Далі слід конкурс на визначення кращого костюма.

Ведучий:

Настав час з’ясувати, чий карнавальний костюм виявиться кращим. Отже, запрошую всіх на подіум, щоб ми розглянули ваші костюми краще.

Розстеляється червона килимова доріжка, грає музика, а учасники по черзі проходять по імпровізованому подіуму.

Амур-бешкетник:

Яка краса панує на нашому вечорі! Скільки цікавих персонажів відвідало бал: Королева Сердець, плюшевий ведмедик Тедді, східна красуня. Кого я бачу! Та це ж відомі хлопчик і дівчинка з популярного коміксу: «Любов — це…»!

Далі слід нагородження за різними номінаціями:

 • Самий романтичний образ;
 • Самий чарівний костюм;
 • Сексі-костюм;
 • Леді-вамп;
 • Король любові, і т. д.

Завершується вечір банкетом, танцями, професійної фотосесією.

Кращі сценарії на день Святого Валентина з конкурсами

Цікаві конкурси на 14 лютого

Обов’язково включіть в сценарій до свята закоханих більше веселих конкурсів. Тільки постарайтеся, щоб конкурси були тематичними, з частинкою романтики і любові.

Конкурси для школярів

 • «Влучний Амур». Потрібно вирізати з паперу фігуру людини у повний зріст, на місце серця прикріпити повітряна кулька (можна у формі сердечка). Кожному учаснику видають по три дротика з дартсу, і він повинен потрапити прямо в серце. Найвлучнішого учаснику вручають приз.
 • «Подарунок коханій людині». Бажаючим видають клей, папір, скотч, ножиці. За 2 хвилини учасники повинні змайструвати подарунок на день Святого Валентина другій половинці. Це може бути все, що завгодно: квітка, картина, паперове прикраса і т. д.
 • Для старшокласників

 • Вибирається декілька пар, на хлопців одягають фартухи, а дівчатам видають ложки з довгою ручкою. За кілька хвилин дівчата повинні зачерпнути ложкою морозиво з відерця, взяти ложку в губи і погодувати свою пару так, щоб не забруднити. Перемагає той, хто зробить це найбільш акуратно.
 • Пари стають один навпроти одного. Між ними поміщається повітряна кулька. Грає музика, хлопці і дівчата починають танцювати, а їх завдання – утримувати у танці кульку, щоб він не впав.
 • Які конкурси підійдуть для молоді на день Святого Валентина

 • До участі запрошують закохані пари. Дівчат просять назвати будь-які іменники, які прийдуть на розум, наприклад, ведмідь, апельсин, туфлі. Ведучий пропонує дівчатам пояснити своїм молодим людям, чим вони краще того слова, яке назвали. Загальне веселощі починається тоді, коли дівчина намагається красномовно довести, що вона краще апельсина, зайця або автомобіля.
 • Конкурс для молодих людей. Із залу вибирають всіх бажаючих чоловіків, дівчат видають яскраві помади. Чим більше поцілунків на обличчі кожної молодої людини виявиться, тим більше шансів на перемогу.
 • Який би сценарій ви не вибрали, свято на честь дня Святого Валентина має проходити у веселій, романтичній обстановці, щоб гості вечора ще довго згадували, як приємно для них пройшов день всіх закоханих.

  Моя довідка - Корисні поради