Нумерологія квартири: розрахунок і значення – що означає номер квартири

Нумерологія квартири: розрахунок і значення  що означає номер квартири

Будь-яке житло має свою особливу енергетику, на яку величезний вплив справляє його порядковий номер. Нумерологія будинку може багато про що розповісти його майбутнім і нинішнім мешканцям. Своїм індивідуальним значенням цифри вносять свій внесок в атмосферу житла. Основні знання нумерології допоможуть вибрати номер і дату покупки квартири.

Нумерологія будинку або квартири: як розрахувати значення чисел

Існує багато сервісів, що пропонують онлайн дізнатися нумерологический код вашого будинку безкоштовно. Однак ви й самі можете дізнатися число квартири. Є кілька способів його обчислення:

 1. За номером квартири.
  Якщо номер однозначний – просто ознайомтеся з його трактуванням. В іншому випадку всі цифри номера підсумовуються до отримання однозначного числа. Наприклад, номер вашої квартири 76: 7 + 6 = 13; 1 + 3 = 4. Нумерологический код квартири – четвірка.
 2. За адресою квартири.
  Нумерологія адреси включає суму цифр номера квартири і номери багатоквартирного будинку. Іноді навіть використовується нумерологія поверхів. В цьому випадку підсумовуються всі цифри. Наприклад, вашу адресу – будинок 122, квартира 35: 1 + 2 + 2 + 3 + 5 = 13; 1 + 3 = 4. Четвірка – нумерологический код за адресою. Таким же чином можна включити в нумерологический код будинку порядковий номер поверху.
 3. Нумерологія будинку за датою покупки житла.
  Щоб обчислити найбільш сприятливу дату для покупки (квартири або будинку), скористайтеся цим способом. Для розрахунку числа виберіть день, в який припускаєте укласти угоду купівлі-продажу і запишіть цю дату в форматі: дд.мм.рррр. Потім проведіть поетапне підсумовування. Наприклад, ви припускаєте купити житло 27.07.2019: 2 + 7 + 0 + 7 + 2 + 0 + 1 + 9 = 28; 2 + 8 = 10; 1 + 0 = 1. Одиниця – нумерологический код квартири за датою покупки.

Нумерологія будинку або квартири: значення

Нумерологія квартири є трактування однозначного числа. Але щоб отримати найповніші відомості про енергетику житла, слід розглядати значення числа в комплексі.

число 1

Будинок під цим номером – найкраще місце проживання для самостійних, рішучих і честолюбних людей. Навіть якщо ви не володієте такими якостями – енергія одиниці допоможе їх розвинути. Атмосфера тут ніколи не буде спокійною, так як сприяє прояву яскравих і сильних емоцій.
Сильній людині одиниця підкаже масу нових ідей, допоможе досягати цілей. Щоб відчувати себе комфортно в такому будинку, потрібно володіти неабиякою силою волі. Тому він не підійде людям, схильним до різного роду залежностей. До того ж у слабких людей тут може з'явитися відчуття відірваності від світу, що може загострити почуття самотності.

число 2

Такий будинок – найкращий варіант житла для молодят. Союз люблячих один одного людей складеться максимально сприятливо. Двійка пом'якшує період притирання один до одного, розвиває в подружжі вміння знаходити компроміс і сприяє їх сумісності. Аура двійки розташовує до більш тонкому сприйняттю різних видів мистецтв, розвиває уяву та художній смак. Найбільш комфортно тут себе будуть почувати люди тонкої душевної організації.
Для одиноких людей номер будинку, у якому цифру 2, не підходящий місце для проживання. Ця цифра посилить почуття самотності, що може привести до затяжної депресії. Також не підійде це місце для бізнесменів, так як енергетика числа погано проводить грошові потоки.

число 3

Як правило, в таких будинках і квартирах одночасно живуть кілька поколінь родини, які поступово змінюють один одного. Номер будинку з цифрою 3 з небажанням відпускає мешканців, тому молодшому поколінню потрібно буде докласти чималих зусиль для придбання самостійності.
У цьому номері квартири криється атмосфера, що не має в своєму розпорядженні до творення, появи нових ідей. Тут не місце честолюбства і амбіціям. Тому така квартира стане підходящим місцем для проживання людей похилого віку, у яких основні життєві цілі досягнуті.

число 4

Квартира цієї нумерації підійде працьовитим і цілеспрямованим людям. Атмосфера будинку з номером 4 підтримає всі починання мешканців, направить їх енергію на досягнення цілей. Тут панують працьовитість, практичність, впорядкованість. Житло з таким номером підходить для виробництва (як виду надомної роботи).
Проживаючи в такому будинку досить важко переключитися з робочих моментів на домашній відпочинок. Необхідно враховувати це і дотримуватися баланс, щоб не відбулося накопичення втоми. Найбільш комфортно тут себе будуть почувати люди, які ведуть активний спосіб життя. Якщо ви домосід і номер вашої квартири 4, то затишно вам в ній не буде.

число 5

Номер квартири 5 в нумерології трактується як найпозитивніший. Найбільш комфортно себе відчувають в такому будинку підприємливі та енергійні люди, які ведуть активний спосіб життя. Затишно себе почувати тут будуть товариські люди, які з легкістю заводять нові знайомства, люблять пригоди і подорожі. У будинку часто бувають гості, яких залучають привітність доброзичливих господарів.
Тут немає місця нудьзі і одноманітності. Тому таке житло не підійде людям, що люблять розмірений спосіб життя. Вплив енергетики п'ятірки викликатиме у них почуття тривожності і занепокоєнь. Тим, хто прагне до спокійного, стабільного життя – ця цифра не підходить.

число 6

Будинок з цим числом – ідеальна гавань для міцної сім'ї. Стабільність і спокій сприяють зміцненню шлюбних уз, створюють найкращі умови для виховання дітей. Розлучення пар, що проживають в будинку шістки, трапляються вкрай рідко. Тут панують гармонія та рівновага, любов і добродушність. Тепло затишної атмосфери в своєму розпорядженні до спілкування, робить будинок гостинним і доброзичливим.
Не варто розраховувати на те, що в цьому будинку ви зможете швидко розбагатіти. Таке число квартири не підходить бізнесменам і кар'єристам. Тут буде некомфортно любителям екстриму, так як енергія шістки діє заспокійливим чином.

число 7

Сімка – сама інтелектуальна цифра. Житло з таким номером підійде для людей, які люблять поміркувати на самоті. Енергія сімки спрямована в першу чергу на духовне зростання. Це місце не підійде для успіхів в бізнесі і швидкого зростання матеріального благополуччя. Такому номеру будинку властива спокійна, заспокійлива атмосфера, що сприяє вивченню філософії і пошуків себе. Тут буде комфортно людям, які захоплюються езотерикою і астрологією.
Будинок під числом 7 любить постійну присутність господаря. Щоб не було конфлікту з енергетикою житла, не варто вибирати таку квартиру людям, чия діяльність має на увазі під собою часті роз'їзди. Сімка любить самотність, не сприяє обміну емоціями. Тому для спільного проживання будинок не підходить.

число 8

Це число має сильну енергетику. Атмосфера квартири 8 розвиває організаторські здібності і дисципліну. Такі якості якнайкраще сприяють кар'єрному зростанню і швидкому поліпшенню матеріального становища. Ділова активність тут на високому рівні, тому такий порядковий номер буде ідеальним для приміщення офісу.
В емоційному плані мешканців чекає тут стабільність. Це підходяще житло для тих, хто знає – чого хоче від життя і як цього домогтися. Таким людям енергія вісімки дає можливість реалізувати своє честолюбство в повній мірі. Будинок, який має номер 8 не підійде людям, яким чужі амбіції. Тут вони будуть відчувати себе в небезпеці.

число 9

Сила дев'ятки в мудрості. Атмосфера таких будинків і квартир розвиває здатність розуміти інших людей, зводить співчуття і співчуття на високий рівень. Найбільш комфортно тут буде жити тим, хто присвятив життя служінню іншим людям (учителям, священикам, громадським діячам)
Зміни в такому будинку носять рідкісний і не глобальний характер, проходять безболісно і практично непомітно. Дев'ятка, що позначає духовне начало, не сприятиме значному збільшенню матеріального достатку. Такий будинок не підійде альтруїстам. У бажанні допомогти всім, вони можуть не помітити проблем в своїй родині.

Нумерологія будинку і квартири по фен-шуй

Феншуй впливає на безліч характеристик житла, нумерологія будинку – не виняток. Визначаючи число житла по феншуй, необхідно розглядати кожну цифру номера окремо. Це вчення трактує багатозначні числа квартири як взаємопов'язані елементи, що впливають один на одного.
Наприклад, якщо номер будинку 315, – потрібно враховувати характеристику чисел 3,1,5. розглянути значення цифр окремо. Невдале сусідство цифр може нейтралізувати позитивний вплив однієї з них і навпаки.

Значення цифр по феншуй і як впливають числа один на одного:

1 – честь (підсилює позитивні і негативні числа)
2 – легкість (підсилює позитивні і негативні числа)
3 – життя (підсилює позитивні цифри)
4 – вмирання (негативно впливає на сусідні цифри)
5 – заперечення (нейтралізує позитивні і негативні значення)
6 – достаток (не впливає на число)
7 – підтвердження (значно підсилює позитивні і негативні значення)
8 – процвітання (не впливає на інші числа)
9 – здоров'я (нейтральне число)

Щасливий номер вашої квартири по фен-шуй

 • 1-6-8 і 7-8-9 в будь-якій комбінації (особливо щасливе число 89);
 • 28 (двійка підсилює позитивне значення вісімки);
 • 33, 60;
 • 97, 99 найщасливіші числа;
 • 111

Нещасливі номери квартир:

 • 24, 64,44, 40 (4 несприятливі число, посилене сусідніми цифрами);
 • 58, 95 (п'ятірка нейтралізує позитивні значення сусідніх цифр).

Про що може розповісти номер квартири або будинку

Нумерологія будинку включає в себе не тільки значення цифр, але і їх кількість. Однозначну номер житла говорить про те, що у вашому житті все досить передбачувано. Проблеми лежать на поверхні, важливо просто своєчасно їх вирішувати. Великих змін проживання тут не принесе. Двозначний номер говорить про те, що життя мешканців визначається їх внутрішнім станом. Тризначне число трактується по порядковим ознаками цифр: перша говорить про фізичне здоров'я, друга про почуття, а третя про розум.
Нумерологія квартири і будинки допомагає краще пристосуватися до енергетики будинку. Розуміючи значення номера квартири при її покупці потенційні, мешканці знатимуть, які побажання пред'являє нумерологія до майбутнього господаря дому. Це стосується як якостей характеру людини, так і його професії.

Моя довідка - Корисні поради