Нумерологія грошей: грошовий код за датою народження розрахувати онлайн

Числа, безсумнівно, впливають на життя кожного з нас. Деякі вважають це звичайним збігом обставин. Лише деякі занурюються в таємниці нумерології, визначаючи власну щасливу матрицю, набір цифр. Такі комбінації здатні приносити достаток, виконувати всі фінансові питання.

Нумерологія грошей: грошовий код за датою народження розрахувати онлайн

Задумайтесь: є працьовиті люди, які весь час намагаються здійснити свої мрії, поліпшити матеріальне становище, але все марно. Інші – виграють в лотереї (навіть по кілька разів за рік), а кожна робота дається їм легко, приносить достаток. Нумерологія грошей здатна пояснити секрети успішних людей, і допомогти вивести свій дохід на хороший рівень.

Нумерологія грошей

Дата народження і повне ім'я людини містять особистий номер. Цей код буде впливати на всі події, пов'язані з фінансами. У такі комбінації закладена установка на удачу, багатство, грошове процвітання. Використовуючи інформацію про грошові числах і кодах багатства, людина отримує можливість знайти сферу, в якій буде успішним. Це допоможе реалізувати себе, і добре заробляти. Якщо числа – не грошові, якщо вони не збігаються з кодом грошової енергії, розбагатіти вкрай важко, незважаючи на всі старання.

Отже, грошова нумерологія – це набір правил, які дають можливість збільшити свій дохід, використовуючи коди грошей і удачі. Цей напрямок в нумерології дозволяє вивчити комбінації цифр, числа багатства, спрямовані на залучення удачі, фінансового успіху, благополуччя.

У цій сфері існує 2 типу чисел (за рівнем вібрації):

  • грошові;
  • не грошові.

Уміння правильно використовувати знання про магію чисел для залучення грошей, обчислювати код багатства, визначати грошове число, використовувати коди грошей і удачі, відкриває перед нами двері до великого успіху. Наприклад, перед важливою угодою, укладенням договору, можна визначити грошову дату, зрозуміти, коли краще прийняти важливе фінансове рішення. Працювати можна з будь-якими числами або датами.

Які числа залучають гроші

Буває, що одні люди приречені бути бідними, а іншим відкритий грошовий потік від народження. Вважається, що числа 3,8,6 здатні залучати гроші. 3 – це ознака успіху у фінансових справах. 6 несе мінімальний ризик фінансових втрат, допомагає збільшувати прибуток. 8 – символ багатства, нескінченності грошей, процвітання. Будь-які фінансові операції, пов'язані з цими сумами, закінчуються успішно.

Найбільш щасливими вважаються такі комбінації кодів: 88,48,68,89, 45,58,56,59.

Існують також і «нейтральні» числа в нумерології грошей. Вони не притягають великі суми, і не відштовхують їх. Ці цифри – 4 і 5. Якщо код багатства містить дві ці цифри, то людина буде мати відносний стабільний достаток. Якщо робити вкладення – вони не принесуть великого прибутку, але і не стануть збитковими.

Відштовхує гроші число 1. Воно означає бідність, втрати. Якщо ви маєте фінансові справи, пов'язані з одиницею, уникайте їх.

Нумерологія грошей: грошовий код за датою народження розрахувати онлайн

Грошові числа в нумерології

Кожен успішна людина має свої прийоми, які допомагають вести справи, розпоряджатися великими сумами. Нумерологія грошей – це незалежна система. Вона заснована на багатовікових людських знаннях, не залежить від особистого досвіду окремої людини.

Використовуючи конкретні суми, можна вивести базові принципи, які дозволять залучити удачу. Ви, напевно, чули про те, що на заощадження потрібно класти тільки парну суму або кількість купюр. При цьому в борг краще давати непарну. Так ймовірність отримати свої гроші назад зростає.

Дізнатися, як краще використовувати певну кількість грошей допоможе просте правило: звести його до одного з чисел першого десятка. Наприклад, ви отримали премію в розмірі 13 685 рублів. Якщо скласти всі цифри до однозначного числа, отримуємо 5 (1 + 3 + 6 + 8 + 5 = 23; 2 + 3 = 5). Це і є заповітне число нашої суми. Допомогти розпорядитися цими грошима допоможе розшифровка.

Числа грошей 0 і 1 зазвичай не розглядаються. Одиниця без нуля – мізерні гроші. Тому, 1 і 0 існують тільки в дуеті. Круглі суми, такі як 10, 100, 1000 і т.д., необхідно розмінювати. У дуеті з нулем, число 1 – дуже погане сполучення. Не варто вкладати, брати або давати в борг суми з одиницею і нулем.

Двійка. Несе негативне значення. Пов'язана з крадіжкою, обманом, злиднями. Не варто брати або давати в борг такі суми.

Трійка. Необхідно використовувати як стартовий капітал для початку нового бізнесу. Гарантує успіх в ризикованих справах. Число 3 – стійке. Гроші з трійкою можна давати в борг, вкладати в бізнес-проекти, без страху втрат. Будь-яка фінансова допомога людям повертається бумерангом.

Четвірка. Чи означає фінансову стабільність. Такі гроші варто використовувати в якості заощаджень на серйозні покупки. Можна роками відкладати суми, еквівалентні числа 4.

П'ятірка. Цих грошей потрібно відразу знаходити застосування, не чекаючи «кращих часів». Пустивши їх в оборот, можна отримати хороший прибуток. Якщо будуть довго лежати без діла – не принесуть ніякої користі. Можна сміливо витрачати купюри з цифрою 5. Такі покупки стануть успішними, принесуть щастя. Витрачені 5, 50, 500 і т.д. купюри, неодмінно повернутися назад.

Шістка. Такі суми необхідно постійно носити з собою. Використовувати для задоволення повсякденних фінансових потреб: купувати продукти, оплачувати рахунки. Так вони швидше повернуться вам назад.

Сімка. Символізує шахрайство. Легко вислизають з рук. Навіть похід на ринок з грошима, кратними числа 7, може обернутися обманом. Не слід також зберігати такі суми, брати і давати в борг.

Вісімка. Відповідає за незаплановані витрати, символізує рух. Такі гроші важко контролювати. Число 8 часто використовують маклери і біржові гравці для залучення удачі.

Дев'ятка. Показник ненадійності. Потрібно уникати угод, пов'язаних з дев'яткою. Навіть вказуючи на цінниках суму 999руб., Люди вдаються до хитрощів, зменшуючи податки.

код багатства

Код багатства в нумерології показує людині її перспективу в грошових справах. Він дає можливість зрозуміти свій фінансовий потенціал. Можна дізнатися, чи варто ризикувати, починати бізнес, давати в борг, брати кредити. Особистий код багатства дається людині при народженні, і залишається з ним протягом усього життя. Чи не кожне число приваблює успіх, але при правильному використанні, дає можливість уникнути багатьох втрат і розчарувань.

Отже, як розрахувати свій код грошей і багатства? В нумерології грошей розрахунки проводяться за допомогою числа народження людини, а також його імені. Для цього використовуємо таблицю відповідності букв цифр.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Д Е Е Ж З
І Й До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ
ред И Ь Е Ю Я

Можна розрахувати свою грошову число онлайн. Наведемо приклад для імені Анна, яка народилася 4 числа. Відзначимо, що при підрахунках використовуємо не всю дату народження, а тільки день.

ГАННА

1 6 6 1

Плюсуя отримані цифри з числом дня народження.

Маємо 1 + 6 + 6 + 1 + 4 = 18; 1 + 8 = 9.

Отже, 9 – потрібне нам значення.

калькулятор

Розрахувати код багатства можна швидко і безкоштовно в нашому онлайн калькуляторі. Просто введіть число народження і ім'я в відповідні поля (можна так само розрахувати грошову число будь-якої суми, просто введіть її в поле імені, залишивши поле числа народження порожнім).

Число народження Ім`я * Результат

Зрозуміти, що може означати число багатства, чи несе фінансове благополуччя, допоможе наступна розшифровка.

Число багатства 1

Символізує початок, так як є першим. Хоча воно не найвдаліший, зате може принести достаток, при правильному ставленні до фінансів. Люди, які мають код багатства 1, можуть викликати і налагодити успішний бізнес. Одиниці не мають раптового везіння з грошима, тому не варто влізати в азартні ігри. Заробити можна лише шляхом власних праць, заощаджень, і правильного розпорядження коштами.

Також, це символ стабільності, точності. Не рекомендується займатися бездумним розтрачання коштів. Слід берегти, витрачати відповідально, і тоді удача буде притягатися.

Число багатства 2

Двійка – корисний код. Завдяки йому, прибуток дається легко. Здатна примножувати, залучати великі суми. Часто простежуються бездумні витрати з боку власників двійки. Тому, такі люди вміють видобувати прибуток, але не вміють нею розпоряджатися. Вони ніколи не відкладають, не збирають. Допомогти утримати фінанси допоможуть близькі члени сім'ї: дружина, батьки. Ще один ризик – азартні ігри. Носії числа 2 можуть витратити весь заробіток, зайшовши в казино всього раз.

Важлива рада: завжди носите в гаманці талісман-підкову. Також, великі суми залишайте вдома. Розпоряджайтеся невеликими фінансами. Це збереже ваш бюджет на довше, адже, скільки б ви не взяли з собою – витратите всі до копійки.

Число багатства 3

Це один з найбільш везучі кодів. Несе людині достаток, благополуччя. Добре робити вклади, так як прибуток буде збільшуватися. Талісманом таких людей є будь-яка купюра, монета з цифрою 3. Якщо ви віддасте якусь суму на благодійність, вона неодмінно принесе користь. Лише один варіант може не принести успіху в фінансових справах – бездіяльність.

Число багатства 4

Приносить стійку стабільний прибуток. Чи не здатне забезпечити велике багатство, зате фінанси будуть примножуватися своєчасно, поступово. Гроші від власного бізнесу, ймовірно, будуть стабільно зростати. Люди, володарі четвірки, вміють розпоряджатися великими сумами, знають їм ціну. Тільки вміння заробляти, чітко ставити цілі, і досягати їх, допоможе мати пристойний заробіток, ніякого спонтанного везіння.

Число багатства 5

Цей код означає витрати. Фінансовий успіх носіїв п'ятірки залежить від гарного настрою, впевненості у власних силах.

Радимо використовувати талісман у вигляді монети в 5 копійок. Якщо зберігати її в затишному місці, носити з собою, гроші стануть вашим постійним гостем.

Число багатства 6

Вважається одним з найщасливіших. 6 – це перехідний число між матеріальними благами і духовним світом. Тому, розвиваючи свій внутрішній світ, ви будете мати можливість примножувати достаток. У людей з числом багатства 6 добре розвинена інтуїція. Порада: під час прийняття важливих фінансових рішень, прислухайтеся до свого чуттю, воно підкаже.

Число багатства 7

Незважаючи на поширену думку про щасливе сімці, це число в нумерології грошей вважається несприятливим. Його власники люблять ризикувати великими сумами, захоплюючись азартними іграми. Коли на кону стоїть все – є велика ймовірність залишитися з порожніми кишенями. Радимо таким людям уникати закладів, які обіцяють швидкі виграші. Також, не варто здійснювати бездумних покупок, брати в борг великих сум. Ставтеся до грошей з особливою повагою. У фінансових питаннях прислухайтеся до думки мудрих і більш досвідчених людей.

Число багатства 8

8 – число нескінченності. Воно позначає круговорот заробітку. Для володарів головне – пускати в хід свій прибуток. Примножити багатство допоможуть вкладення у власний розвиток. Не варто збирати або витрачати без потреби. Якщо здійснювати обдумані, зважені, корисні покупки, удача буде постійно вам посміхатися.

Ризикуйте! Не варто боятися, адже одного разу можна зірвати куш …

Число багатства 9

Це нейтральний код. Він не несе позитивного, або негативного значення. Дев'ятки не зможуть нечувано розбагатіти, а й бідними теж не будуть. Вони мають достатню кількість грошей для проживання і задоволення повсякденних потреб. Такі люди займають середнє соціальне становище, нічим особливим не відрізняючись. Якщо дотримуватися золотої середини у витратах, можна жити порівняно забезпечено.

Підводячи підсумки, відзначимо, що гроші люблять дбайливе ставлення. Які б суми ви не заробляли, можна жити в достатку. Для цього достатньо навчитися правильно розпоряджатися своїм доходом. І на кінець, кілька порад, як правильно ставиться до свого заробітку.

  1. Перше і основне – визначте своє ставлення до грошей. Прийміть усвідомлене рішення заробляти багато. Розпишіть конкретно, скільки вам потрібно на задоволення всіх потреб, знайдіть спосіб досягти фінансової мети.
  2. Вкладайте в себе. Реальний капітал – це не кошти на банківському рахунку, і навіть не готівку. Це ваша потенційна здатність робити гроші. Задумайтесь, як би ви почали заробляти, втративши основного місця роботи? Чи є у вас достатньо навичок і професійних якостей? Розвивайтеся!
  3. Майте «фінансову подушку». В ідеалі відкладати 10% – 30% від щомісячного прибутку. Форс-мажори, непередбачені обставини трапляються досить часто. Щоб уникнути боргів і кредитів, майте гроші на «чорний день».
  4. Інвестуйте. Один з основних законів мані-менеджменту – правильні інвестиції. Перед тим, як вкластися, оціните перспективу і всі можливі ризики. Якщо ризик перевищує потенційний заробіток – спробуйте іншу сферу.
  5. Ніяких боргів! Роздайте все, що повинні. Це стосується позик у людей, а також кредитів. Живіть за коштами. Якщо в цьому місяці не можете собі чогось дозволити – поставте мету придбати цю річ в найближчому майбутньому.

Отже, тепер ви знаєте про поняття грошових чисел в нумерології, ознайомилися з кодом багатства, можете визначити особистий. Озброївшись всіма знаннями і порадами, сміливо втілюйте їх в життя. І нехай ваш гаманець стане товщі!

Моя довідка - Корисні поради