Нумерологія дати весілля: як за датою народження дізнатися дату весілля

Протягом усього життя нам супроводжують цифри. Ще в давні часи було помічено сильний вплив дати народження на долю. Числові значення могли відбивати характер, нахили людини, передбачати його майбутнє. За допомогою нумерології також можна розрахувати число весілля.

Дата весілля по нумерології несе важливий посил: цей день може вплинути на все подальше життя. Наша стаття допоможе розібратися, як вибрати дату весілля, визначити особисті числа, зрозуміти, що за ними криється.

Нумерологія дати весілля: як за датою народження дізнатися дату весілля

Розрахунок сприятливої дати весілля

Дату весілля найчастіше обчислюють за датою народження. День, місяць і рік, коли народилися наречений і наречена, пишуть цифрами і складають між собою. При отриманні двозначного числа складання триває до досягнення однозначної. Підсумкова сума чисел допоможе обчислити оптимальний день одруження.
Наприклад, молода народилася двадцять третього жовтня 1990 року, а її супутник – тринадцятого серпня 1988 року. Згідно з розрахунком за датою народження цієї пари, маємо:
2 + 3 + 1 + 1 + 9 + 9 + 1 + 3 + 8 + 1 + 9 + 8 + 8 = 53 = 5 + 3 = 8.
Значить, вдала дата весілля для згаданих наречених – восьме число.
Вісімка, що вийшла в результаті додавання обох дат народження, – це оптимальне однозначне число для розпису цієї пари. Також вдалими для цієї пари стануть варіанти двозначних дат, що дають вісімку при підсумовуванні – 17 і 26.
Виходить, що вибрати дату весілля по нумерології можна шляхом складання всіх складових числа, місяця і року народження винуватців торжества до отримання однозначного номера.

Є й інший варіант, дізнатися дату весілля: Вибирається місяць для передбачуваного торжества. Від кількості його днів віднімається число, отримане вище. Якщо ви плануєте для весілля липень, то від 31 віднімають 8, що в результаті призводить до значення 23, а якщо вересень, то 22. Це ще один спосіб розрахувати дату весілля в бажаному для торжества місяці.

Дата весілля по нумерології – знак згори, що налаштовує пару на важливий життєвий вибір. Розрахувати оптимальну дату для весілля можна онлайн, не вдаючись до розрахунків вручну. Зробити це можна за допомогою нашого сервісу абсолютно безкоштовно.

Дата народження Він Дата народження Вона Дата Весілля Результат

Значення чисел в даті весілля

Будь-які молодята хотіли б дізнатися про те, що ж їх чекає в подальшому сімейному житті, як їм себе вести, на що сподіватися. Таємницю злегка відкриють числа. У самій датою весілля є загадка, розгадати яку можна по датах народження нареченого і нареченої. Потрібно скласти всі цифри в заповітному дні і датах народження нареченого і нареченої. Якщо результат більше 9, то скласти цифри знову до отримання значення від 1 до 9. Далі читаємо про те, що несе в тобі вийшло у вас число для майбутніх взаємин в шлюбі.

Число весілля 1

Одиниця символізує початок, енергію і мужність. Відносини у шлюбі відрізняються стабільністю, підтримкою один одного. Подружжя будуть радіти кар'єрного росту, досягненням один одного. Однак через прагнення обох партнерів до лідерства, спочатку можливі тертя. Союз буде дуже довгим і міцним, але навряд чи буде легко. Молодятам, чий день одруження пов'язаний з одиницею, радять стати один для одного соратниками у всіх проявах, прагнучи до обговорення та вирішення можливих проблем.

Число весілля 2

Якщо в сумі виходить «двійка», то це прекрасно: цифра несе злагода, взаєморозуміння, розвиток, гармонію. У подружжя намічені спільні цілі, вони поділяють спільні інтереси. Матеріальна сторона дуже важлива для даного союзу, тому шлюб партнерів по бізнесу тільки примножить доходи. Головне у відносинах – не допустити зради; обдурений чоловік її не пробачить. Взаємовідносини припускають постійний розвиток, схвалення взаємних дій партнера. Для збереження сім'ї слід мінімізувати приводи для ревнощів, не економлячи на похвали своєї половинки.

Число весілля 3

Трійка в даті народження сім'ї стане запорукою гармонії шлюбу. Чоловік і жінка будуть вельми терпимі один до одного, що не будуть виходити один до одного ревнощами. Будинок і родина для більшості подружжя під числом три – святі, хоча ревнощі не виключена. А ось партнерських відносин з такою цифрою досягти складно, так само як і знайти згоди з приводу побутових питань. Для творчих же людей дата стане початком перспективного майбутнього. Щоб звести до нуля всі чвари і встановити взаєморозуміння, подружжю рекомендується «розділити» хобі або зайнятися творчістю «для двох».

Число весілля 4

За четвіркою ховається море потрясінь – позитивних і негативних. Крім того, це числове значення – символ сильної пристрасті будинку і за його межами. Спори будуть виникати по найменшого приводу – від вибору шпалер в кімнату до місця проведення відпустки, аж до биття посуду. Але якщо здоровий глузд переважає, то в родині будуть надавати належну увагу домашніх обов'язків, виховання дітей. Ділова складова не буде на висоті, а от духовне збагачення будинку цілком досяжно.
Якщо дата не є принциповою, то відносини краще зареєструвати в інший день. Але якщо це неможливо, то головне – не забувати про толерантність один до одного.

Число весілля 5

Нумерологія весілля пророкує для п'ятірки прагнення подружжя до свободи, при цьому тісно пов'язаних один з одним. Подружжя можуть як повністю присвятити себе один одному, так і не бути в курсі місцезнаходження своєї половинки. Діти, народжені в цьому шлюбі, – щасливі, а бурхлива енергія партнерів буде всюди запорукою успіху. Взаємна пристрасть доставить чимало приємних моментів парі, а якщо можна приборкати можливий егоїзм чоловіка або дружини, то шлюб триватиме довго.
П'ятірка обіцяє гармонію тим людям, хто пов'язаний не тільки почуттями, але і загальним хобі або друзями. Спільне проведення часу подружжя з близькими і друзями піде всім на користь.

Число весілля 6

Згідно нумерології, шістка несе в собі вирішеним одруження згори. Союз буде відрізнятися мудрістю подружжя, відносини будуть розвиватися гармонійно, а шлюб обіцяє безліч цікавих подій. Це той випадок, коли чоловік і жінка допомагають один одному у всіх починаннях. Цифра обіцяє сприятливу ситуацію в діловій сфері. Сімейне життя не передбачає бурхливих емоцій і з'ясування відносин. Головні умови щасливого життя – відкритість і подяку, що чоловік і дружина, як правило, усвідомлюють. Шість – це найщасливіший число для реєстрації шлюбу.

Число весілля 7

Дане число благоволить лише тим, хто від народження спокійний і вміє зберігати вірність. Оскільки сімка наділяє аналітичними здібностями з реальним усвідомленням того, що відбувається навколо, то в разі будь-яких підозр, розслідування буде особливо ретельно. Цифра сприяє гармонії стосунків пари, але якась безвідповідальність в зобов'язаннях все ж можлива. Не слід забувати про дипломатію і почуття такту, щоб уникати скандалів і не довести до розриву відносин.
Але в цілому сім – значить порядок, здоров'я, мудрість. Найчастіше забезпечені спільний розвиток і вирішення нагальних проблем, включаючи матеріальні. Розпис під сімкою на увазі мінімальне спілкування з навколишнім світом і майже повне присвячення себе родині.

Число весілля 8

Вісімка – це знак фінансової основи, тому вона супроводжує союзу з розрахунку. Романтика може піти на другий план, а ранимі душі здатні на розчарування в зв'язку з постійною думкою про сімейне благополуччя. Відносини можуть вийти за звичні рамки розуміння. Особливо успішним стане просування кожного з партнерів по кар'єрних сходах, включаючи банківську справу. В такому випадку почуття і турбота про матеріальне майбутньому стануть запорукою довгих і повноцінних відносин.

Число весілля 9

Дев'ятка не сильно пов'язана з постійною романтикою і божевіллям, але забезпечує спільність і єднання союзу. Підтримка і спільне проведення часу – гарантовані. Навіть хитро сплановані інтриги не зможуть зруйнувати ваш союз. Число 9 – символ розуміння, чесності, порядності між партнерами.
Нерідко трапляється, що в парі обидва обожнюють філософствувати, що по суті, непогано, якщо відсутні фінансові проблеми. В іншому випадку у відносинах може виникнути розлад. Тому з'єднання таких людей часто благоволить до дружби, що ні передбачає побутових проблем. Ну а якщо чоловік і жінка поважають і цінують один одного, то союз може бути довговічний.

Наше життя немислима без чисел, які допомагають нам у всіх сферах життя. Подібний прогноз за датою весілля може здатися незвичайним. Проте шлюбні відносини він оцінить цілком об'єктивно, а значить, його можна взяти до уваги. Хоча, як вибрати дату одруження, – вирішувати безпосереднім учасникам церемонії. Числа можуть вас направити в потрібне русло сімейного життя, і все ж відносини будуєте ви, а не числа.

Моя довідка - Корисні поради