Нумерологія автомобільних номерів – значення цифр в номері автомобіля

Нумерологія автомобільних номерів   значення цифр в номері автомобіля

Вже давно автомобілі увійшли в життя людини, як основний засіб для пересування. Раніше цю нішу займали коні, що володіють норовливим характером. Але нежива машина так само володіє характерними рисами й особливостями. Адже часто автолюбителі навіть дають прізвиська і імена своїх машин.
При виборі автомобіля, крім комплектації і загального стану, важливі й інші нюанси. Навіть державний номер має певне значення, що характеризує долю транспортного засобу. Значення цифр в номері – сфера нумерології. Наука про числах – не порожній звук, вони бувають сприятливими і несприятливими. Нумерологія номера машини так само важлива при покупці, як і її стан.

Як розрахувати нумерологическое число машини?

Нумерологія – це фактичне тлумачення цифрового коду реєстрації транспорту. Люди завжди вірили в силу чисел. Деякі з них визнані нещасливими, що приводять до поломок. Життя водія же залежить від справності машини. Розрахунок нумерологічного числа настільки ж важливий, як щорічний технічний огляд.

Піфагор вважав, що все життя людини зашифрована в щасливих числах, багатьох з яких доленосні. У давнину цю науку широко шанували нарівні з астрологією. Розрахунок дорожнього номера легко зробити, використовуючи такі методики.

Методика розрахунку

Нумерологія за номером машини – своєрідна наука, хоча підрахувати дані досить просто. Головне розуміти, що значення мають тільки прості числа – від 0 до 9. Для обчислення нумерологічного числа потрібно просто скласти цифровий код між собою. Одержаний результат умовно розділити на дві цифри – візуально. І знову скласти їх, щоб отримати в результаті просте число.

Найпростіший розрахунок проводиться таким чином. Якщо держномер містить цифри 215, то приклад при підрахунку буде таким: 2 + 1 + 5 = 8. Одержаний результат «8» і буде долею автомобіля, по якій слід дивитися характеристики.

Звичайно, іноді виходить і двозначним числом. Наприклад, якщо в номері присутні цифри 245, то отриманий результат буде «11». В нумерології подібні цифри мають власне, сакральне значення. Друга дублююча цифра служить для посилення значення першої. Якщо отриманий результат буде «13», то досить буде знову скласти цифри: 1 + 3. Кінцевий результат «4» буде номером машини по нумерології.

Цікаво, що номер 444 в Азії буде вважатися нещасливим незалежно від остаточного складання з нумерології. Цифра «4» в ряді східних країн означає смерть і є нещасливою.

Значення номера автомобіля по нумерології

Нумерологія номера машини відображає його майбутнє. Зрозуміло, ніяке гадання не може повністю передбачити те, що може статися і коли це трапиться. Цифри визначають тільки знамення: термін служби, можливі проблеми, безпечної чи буде їзда на автомобілі з таким номером.

Головне пам'ятати про те, щоб номерний знак легко поміняти. І він, всупереч омані, не зумовлює погані події при використанні. Просто кожне число має характер, що визначає долю.

Один

Цифра «1» завжди має особливе значення. Бути першим означає бути кращим. Крім того, одиниця символізує чистоту і охайність. Власнику рекомендується утримувати автомобіль в повному порядку, звертати увагу на найменші поломки. Ні в якому разі не можна ділити машину з ким-то. Власник повинен бути одним, як і каже щасливий номер. Характер дуже норовливий, тому не можна відноситься нешанобливо. Інакше не уникнути постійних несправностей.

Два

Автомобілі під «двійкою» – примхливі, вимагають до себе підвищеної уваги господаря. Вони будуть часто ламатися, якщо власник не піклуватиметься навіть про таку дрібницю, як чистота чохлів. Вважається, що таким автомобілем повинен володіти емоційно сильна людина, впевнений в собі. Тоді машина буде працювати без збоїв, а на дорогах обійдеться без неприємних пригод.

Три

«Трійка» – найбільш щаслива цифра. Машина з таким кодом спокійна, слухняна і не ламається в дорозі. Не потрібно багато догляду і обслуговування, більш того, автомобіль проживе максимальний термін. Це кращий вибір для автомобіліста, який тільки починає освоюватися на дорогах.

Чотири

Крім забобонів в азіатських країнах, цифра «4» теж не буває хорошим вибором для легкових автомобілів. Такий код більше підходить вантажним машинам, що подорожують на великі відстані. За ними не потрібно багато наглядати, вони не будуть ламатися в дорозі в невідповідним момент. Рекомендується приділяти багато уваги зовнішньому вигляду. А ось для легковика такий код стане нещасливим.

п'ять

Такий автомобіль закоханий тільки у власника, в чужих руках буде часто давати збої. Крім несправностей, машину краще часто перевіряти і покращувати. Навіть звичайна фарбування може значно змінити загальну енергетику.

Шість

Під таким кодом їздить спокійний, не дратівливий транспорт. Число «6» є буквально виграшним для автовласників. Чи не виникатиме жодних нерозв'язаних проблем. Не потрібно ганяти, цього машина з таким числом не оцінить. Такий спосіб життя призведе до частих збоїв в роботі двигуна.

Сім

Автомобіль не принесе клопоту, але власник часто буде занурюватися в роздуми в дорозі. Крім того, такі машини досить повільні і зовсім неманевренние. Добре підійдуть для місцевості, де немає активного руху.

Вісім

Буквально «багате» число. Власники автомобілів з таким кодом завжди впевнені в собі. Транспортний засіб має відповідати їх рівню. «Вісімка» не підійде старим машинам, буде приводити до приватних поломок, а водій – часто відчувати себе збитковим. 8 часто є на дорогих машинах з салонів.

дев'ять

Максимально сприятлива цифра для нумерології. Фактично символізує удачу. Автомобіль з таким числом буде не просто слухняним, але і максимально безпечним для власника. Саме тому «9» часто зустрічається на пожежних і службових машинах.

Одинадцять

«11» символізує автомобілі, які вибирають власника самостійно. У неправильних руках вони будуть постійно ламатися, приводячи до виникнення небезпечних ситуацій на дорогах. Це подвоєна одиниця, тому і характер транспорту відповідний.

Двадцять два

Одне з подвійних чисел з сакральним значенням. Автомобіль з таким кодом сприятливий для будь-якого власника, оскільки не доставляє ніяких проблем. Однак груба експлуатація в кінцевому рахунку призведе до частих поломок. Водій відчуває зв'язок з машиною, так буде простіше уникнути аварій і поломок.

Китайська нумерологія автомобільного номера

Китайська нумерологія вважає, що по цифровому коду автомобіля визначають енергетику не тільки транспорту, а й власника. Іншими словами, який водій, таке і авто. В іншому все числа шифруються аналогічно класичній системі. Однак цифра «4» несе негативний сенс. Її тлумачення зазвичай намагаються уникати.

Нумерологія автомобільного номера не порожній звук для багатьох автовласників. Вона показує, що навіть неживий транспорт володіє своєрідним характером.

Моя довідка - Корисні поради