Нумерологическая таблиця: числове значення літер

Давно відомо, що слова мають силу – творчої або руйнівної, з якої ми не завжди можемо впоратися. Однак величезний вплив на світ надають букви, а також їх послідовності, що володіють унікальним нумерологическим значенням. Їх вивченням займається нумерологія – точна наука, не позбавлена містицизму. Дослідження всього світу показали, яким чином символи «резонують» з навколишнім середовищем, що дозволило створити таблиці, де кожна буква алфавіту представлена якимось числом з власним значенням.

Нумерологическая таблиця: числове значення літер

Застосування цих знань універсально: людина, яка знає свій числовий код, отримує доступ до безцінної інформації про власну долю, характер.
Історія нумерології налічує тисячоліття. Найдавніше з навчань про сенс цифр, їх вплив на природу, людину – ведична система нумерологічного відповідності чисел і букв, заснована при злитті давньогрецької і індійської наук. Особливе значення в ній надається датою народження і ініціалами як носіям Чисел Душі, Імені, Долі. Основна методика обчислення коду – згортання, послідовне додавання чисел імені, прізвища, по батькові для отримання базової цифри, що несе закладене в ній значення. Даним способом отримання цифрового коду користувалися ще в Стародавній Греції, де він іменувався ізопсефія. У XIII столітті з його допомогою були спроби інтерпретації Святого Письма, а також інших текстів методом числового декодування – гематріі. Згодом праці каббалистов поклали початок розвитку науки криптографії.

кирилиця

Приступаючи до розшифровки, слід користуватися таблицями відповідності букв і чисел, заснованими на дослідженнях А. Киселя, Каиро, C. Вронського в галузі нумерології. Таблиці різні для символів російського і латинського алфавітів, однак алгоритми підрахунку аналогічні.
Порядок дій при згортанні простий:
1. Розклавши прізвище, ім'я, по батькові на букви, що складають їх, встановіть відповідність з числами з таблиць, наведеними нижче.
2. Спочатку складіть знайдені цифри, після – розряди десятків і одиниць. У підсумку ви отримаєте ряд з трьох натуральних чисел. Базовою цифрою імені буде їх сума.
Нижче наведена таблиця для розшифровки російських букв.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Д Е Е Ж З
І Й До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ
ред И Ь Е Ю Я

латиниця

Нумерологическое значення, підрахована в латинському варіанті його написання, буде відрізнятися від російського, адже людина тісно пов'язаний з алфавітом рідної мови. Те, якими символами він користується при листі, накладає відбиток на його життєвий шлях, а свідомість складається під впливом навколишнього середовища, невід'ємною частиною якої є мова.
Таблиця відповідності букв латиниці і чисел виглядає наступним чином:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z

Сучасні сервіси дозволяють швидко отримати значення імені онлайн; класичний спосіб підрахунку дозволить дізнатися код за допомогою нескладних обчислень. При виборі імені для дитини або зміні прізвища не зайвим буде звернутися за порадою до нумерології. Важливо лише не пропускати знаки долі і пам'ятати, що ви – її володарі.

Моя довідка - Корисні поради