На якому побаченні можна переспати: думка чоловіків, секс після першого побачення

На початку розвиваються відносин дівчина замислюється, на якому побаченні погоджуватися вступити з чоловіком в сексуальний зв’язок. Це рішення залежить тільки від партнерки.

Головне – пам’ятати, що після першої близькості з чоловіком стосунки пари вже не будуть такими як раніше. Зв’язок зміцниться, або навпаки. Нерідкі випадки, коли хлопець кидає дівчину після першого сексу.

Перше побачення: очікування чоловіка, чи можна на ньому займатися сексом

На якому побаченні можна переспати: думка чоловіків, секс після першого побаченняДля чоловіка не так важливо, коли сталася інтимна близькість, як якість сексу

У нашому суспільстві сформовані певні стереотипи щодо того, на якому побаченні можна переспати. Ця тенденція є спірною, дати однозначну відповідь не представляється можливим. Для старшого покоління це неприпустимо, але часи змінюються.

Чоловік бажає швидше зайнятися сексом з сподобалася жінкою. Якщо це сталося, необов’язково хлопець сприйме дівчину як легкодоступну панночку. У даній ситуації у пари є шанси на продовження роману і друге побачення.

Для чоловіка не так важливо, коли сталася інтимна близькість, як якість сексу.

Хлопець може кинути дівчину відразу після першого разу.

Причин тому декілька:

 • метою знайомства був тільки секс, молодий чоловік не готовий до розвитку подальших відносин;
 • йому не сподобалося в ліжку з дівчиною.

Періоди розвитку відносин

Психологи виділяють декілька основних стадій розвитку відносин. На кожному з них дама має право відмовити в сексі або погодитися на близькість з вподобаним чоловіком.

Період знайомства

Період продовжується протягом перших трьох побачень. В цей час пара дізнається один одного, люди знайомляться, зближуються. Якщо жінка впевнена в партнері, вона може погодитися на інтимну близькість.

При цьому дівчина ризикує потрапити в мережі звичайного пікапера, яких навчають розводити протилежну стать за перших три зустрічі. Необхідно переконатися в щирості почуттів партнера: не відточує він здібності спокусника?

Період адаптації

Адаптація партнерів один до одного відбувається в період з четвертого по десяте побачення. За цей час дівчина і хлопець вже починають звикати один до одного.

Інтим допускається в цей проміжок, але немає гарантії, що хлопець серйозно поставиться до партнерки.

Період захоплення

На якому побаченні можна переспати: думка чоловіків, секс після першого побаченняАдаптація партнерів один до одного відбувається в період з четвертого по десяте побачення

Стадія захоплення починає звіт з одинадцятого побачення. Відносини повинні переходити на інший рівень. Партнери бачать один в одному тільки хороше.

Це сприятливий період для початку сексуального життя з чоловіком. Інтим зробить відносини тільки міцніше за умови, що з моменту знайомства минуло не менше місяця. Цей часовий проміжок дозволяє добре дізнатися партнера, бути впевненою, що його наміри щирі і чисті.

Важливо! Бувають ситуації, коли чоловік згоден на підтримку платонічних відносин протягом півроку і навіть року. Це має не лестити, а викликати певні підозри. У кавалера або інша жінка, або проблеми у статевій сфері.

На якому побаченні займатися сексом вважається нормальним?

Вирішити, коли можна переходити до інтимної близькості з вподобаним чоловіком, жінка повинна сама. Все залежить від конкретних обставин.

Головне, бажання зайнятися коханням має бути обопільним. Можуть виникнути серйозні стосунки і навіть шлюб у партнерів, у яких був секс на першому побаченні. Можлива і ситуація, коли закохані довго зустрічалися, уникаючи інтимної близькості, а після сексу розлучилися.

Не виключається ймовірність, що чоловік, якого жінка відчуває сильні почуття і вже мріє, що у них буде міцна родина, не зможе її задовольнити в ліжку. В цьому випадку їй доводиться ініціювати розрив.

Що про це говорять чоловіки?

З приводу першого сексу з новою пасією чоловіки мають різні думки. В результаті проведених опитувань для 75% представників сильної статі немає принципової різниці. Для них відносини починаються, коли сталася інтимна близькість.

На якому побаченні можна переспати: думка чоловіків, секс після першого побаченняЗ приводу першого сексу з новою пасією чоловіки мають різні думки

Чверть хлопців згодна з думкою, що дівчина повинна бути важкодоступною. Їй слід мучити чоловіка очікуванням початку сексуального життя з нею. Чоловік розуміє, що дівчата нелегко домогтися, це змушує його поважати даму серця. Те, що в кінці кінців панночка «здалася», підвищує його самооцінку.

Більшість хлопців згодні з думкою, що третє побачення – це оптимальний варіант для близькості.

На першій зустрічі чоловік і жінка знайомляться, демонструють один одному свої найкращі якості. На другому побаченні починають більш близько пізнавати один одного і до третьої зустрічі вже готові перейти до сексу.

Якщо дівчина затягує з першим сексом, то партнер «перегорає» і втрачає інтерес.

Якщо ж дівчина одразу ж стрибає в ліжко, то чоловік не сприймає її серйозно і існує великий ризик, що він не захоче продовжувати з нею зустрічатися, якщо налаштований на створення серйозних стосунків.

Що вважають дівчата?

Більшість дівчат виховані мамами і бабусями так, що не можна відразу лягати в ліжко з чоловіком.

У цьому є раціональне зерно. Якщо дівчина намагається втримати хлопця з допомогою сексу, то це глибоко хибна позиція. Щоб досягти гармонії і продовжити відносини, важлива духовна і емоційна зв’язок. В ідеалі партнери повинні дізнатися один одного краще. Це допоможе зміцнити союз.

На якому побаченні можна переспати: думка чоловіків, секс після першого побаченняЯкщо дівчина намагається втримати хлопця з допомогою сексу, то це глибоко хибна позиція

Є в сучасному суспільстві дами, вітають швидкий вступ в сексуальний контакт. У цьому вони також праві.

Існують приклади, коли відносини розвиваються стрімко і виявляються міцнішими, ніж у випадку довгого томління і очікування близькості. Любов для чоловіка неможлива без сексу. Він може закохатися остаточно тільки після інтимної близькості, тому є категорія жінок, яка вміло цим користується.

Кожна людина індивідуальна, і дівчина в більшості випадків на рівні інтуїції відчуває, коли настав час переходити до сексу, покладаючись на обставини і досвід спілкування з хлопцем. Неважливо, скільки часу пройшло до того, як пара опинилася в ліжку. Велике значення має те, як було проведено цей час.

Вплив знаків зодіаку

Важливим фактором, що визначає готовність пригнути в ліжко на перших побаченнях або бажання помучити чоловіка в передчутті інтимної близькості, є знак зодіаку, якому відповідає дівчина:

Категорія Знаки зодіаку дівчат Характеристика
Романтики Діва

Ваги

Риби

Для представників цих знаків секс на перших побаченнях неможливий. Перш ніж відносини перейдуть у «горизонтальне положення», повинен пройти букетно-цукерковий період, коли партнер доводить щирість почуттів і намірів. У сексі вони ненаситні, але партнер повинен відповідати їх ідеалу
Любителі флірта Овен

Рак

Водолій

Дами не стануть переходити до інтимної близькості, якщо не встановлено емоційний зв’язок між партнерами. На початку знайомства вони із задоволенням фліртують. Відкриватися першому зустрічному представники зодіаків не стануть, але якщо погодяться на близькість, то постараються, щоб партнер отримав максимальне задоволення
Експериментатори Козеріг

Близнюки

Телець

Ці панянки не проти сексу на першому побаченні. Їм подобається різноманітність в інтимне життя, новизна відчуттів. Вони люблять міняти пози, шукати нові місця для злягання з партнером, намагаючись зробити так, щоб оргазм був незабутнім і головне – одночасним
Спокусники Скорпіон

Лев

Стрілець

Це зовні привабливі та сексуальні дівчата, які просто випромінюють бажання швидше зайнятися сексом. Але лягти в ліжко з представницями цих зодіаку можна у випадку, якщо вони самі того захочуть. У процесі знайомства вони повинні завойовувати, а не їх. Потрібно думати, як залучити, здивувати і «зачепити» партнера

Що робити, якщо не склалося

Іноді молода людина хотіла б мати можливість перевести спілкування на новий рівень, але дівчина тягне і не відповідає йому взаємністю.

Для цього існує безліч причин:

 • хлопець не відповідає її ідеалу;
 • вона належить до нього як до друга;
 • чоловік демонструє зайву нав’язливість;
 • вона любить іншого, а хлопця використовує як «запасний варіант»;
 • не загоїлася рана після попередніх відносин;
 • не впевнена в щирості хлопця;
 • прагнути набити собі ціну;
 • суворе виховання не дозволяє їй показати її справжнє ставлення до хлопця;
 • її вимоги до чоловіків завищені;
 • вона не знає, чого хоче в даний момент.

Незалежно від причини відмови дівчини важливо вести себе гідно, як справжній джентльмен.

У такій ситуації краще спокійно і тихо зникнути з її життя. Не варто опускатися до рівня хама з низьким рівнем інтелекту. Образи, погрози, шантаж підтвердять її думку, що вона зробила правильний вибір.

Гідна поведінка чоловіка в момент розставання дає надію, що вона передумає і захоче відновити відносини або збереже приємне враження про хлопця.

Висновок

Не існує чітких меж і тимчасових покажчиків того, коли потрібно переходити до сексуального контакту. Між людьми спочатку має зародитися почуття глибокої симпатії і прихильності. Це може статися і через день, і через тиждень, і через місяць.

Моя довідка - Корисні поради