Код удачі: як розрахувати за датою народження і що робити з ним далі

Числа впливають на долю кожного з нас. Вони залучають удачу, любов, оберігають від неприємностей, навіть здатні збільшити дохід. При правильному розрахунку і використанні нумерологической інформації, ми отримуємо можливість полегшити своє життя. На жаль, багато людей не вірять в магічну дію цифр, стверджуючи зворотне. При цьому існує мільйони прикладів, які підтверджують: у кожного з нас є свій везучий номер.

Багато зірок, бізнесмени, політики звертаються до порад нумерологів. Перед важливими подіями, великими угодами, вони застосовують знання про числа. Це дає можливість вивести свою особистість на новий щабель розвитку, налагодити відносини, уберегти себе і близьких від невдач.

Код удачі: як розрахувати за датою народження і що робити з ним далі

Нумерологическое значення коду удачі

Код удачі в нумерології – це вхід всередину людської істоти. Він розкриває вплив послідовності чисел на вібрації людини. За чотиризначний набору цифр нумеролог може розповісти про людину наступне:

 • Ким є?
 • Життєве призначення.
 • Що з ним відбувається?
 • Взаємодія з оточуючими.

Отже, особистий код удачі – це набір чисел, який є унікальним для кожного. Від нього безпосередньо залежить успіх, багатство, рівень життя. При цьому одні люди можуть бути успішні за допомогою того ж набору, а інші – нещасними. Наприклад, дві жінки мають машини з однаковими номерами 6543. Одна – незалежна, багата, щаслива, всі біди обходять її стороною. Інша – не має щастя в особистому житті, кар'єрі, загрузла в боргах. Це доводить те, що кожному належить персональний номер, який допомагає плисти за течією життя.

Як розрахувати код удачі?

Як розрахувати свій код, тим самим привернути везіння? Він складається всього з 4 цифр. Але вони можуть вирішити багато проблем у вашому житті. Для того щоб отримати свій вдалий номер, необхідно виконати кілька простих дій.

 1. Беремо свою дату народження.
 2. Підсумовуємо цифри дня народження.
 3. Додаємо цифри місяця, коли ви народилися.
 4. Плюсуя все цифри року народження, при необхідності – зводимо до однозначного числа.
 5. Всі отримані значення додаємо, отримуємо четверте значення.

Наприклад, дата народження – 17.06.1880.

1 + 7 = 8 – перше значення;

0 + 6 = 6 – друга;

1 + 8 + 8 + 0 = 17, 1 + 7 = 8 – третя;

8 + 6 + 8 = 22, 2 + 2 = 4 – четверте число.

Отже, потрібне нам значення – 8684.

Далі детально розглянемо, як його застосовувати.

Як використовувати код удачі?

Ваш код додатково несе позитивні вібрації, допомагаючи збільшити силу думки, і досягти цілей. Головне – якомога частіше контактувати з цим набором цифр. Кожен раз, коли заповітне число потрапляє в поле зору – ви стаєте на одній хвилі з Світом, знаходите здатність здійснити своє призначення, втілити свої мрії.

Служить додатковим стимулом, джерелом енергії, віри в себе. Це як ангел-хранитель, який піклується про гармонію в ваших думках, вчинках.

Практичні рекомендації щодо використання коду удачі:

 • Вимовляєте його. Чим частіше, тим краще. Вголос і про себе, рано вранці і пізно вночі – нехай він стане незамінним супутником вашого повсякденного життя.
 • Намалюйте на гаманці. Це притягне багатство.
 • Коли ставите цілі, пишіть його на колажі, вводите в схеми планування дня.
 • Використовуйте як паролі та пін-кодів (в телефоні, комп'ютері, на банківській картці).

Не обмежуйте свою уяву на шляху до «дружбу» з заповітним числом. Так-так, подружитеся з ним, і зрозумієте, що все життя змінюється на краще!

Робимо висновок, що числа в нашому житті – доленосні. Вони служать ключиками від дверей, за якими ховається успіх, удача, багатство і щастя особистого життя. У цій статті ми відповіли на головне питання: «Як дізнатися код удачі за датою народження?». Тепер ви можете з легкістю розрахувати його онлайн, і застосувати всі знання на практиці. Нехай удача у всьому вас супроводжує!

Моя довідка - Корисні поради