Ім'я майбутнього чоловіка за датою народження, нумерологія ім'я майбутньої дружини

Незаміжніх дівчат і дам постарше цікавить, хто ж стане їх законним чоловіком. Багато хто звертається за підказкою до ворожіння, картам і езотерики. Ім'я майбутнього чоловіка можна дізнатися ще й за датою свого народження. Як це зробити?

Ім'я майбутнього чоловіка за датою народження, нумерологія ім'я майбутньої дружини

Як за датою народження дізнатися ім'я майбутнього чоловіка або дружини?

Дізнатися ім'я майбутнього чоловіка за датою народження дуже легко. Для цього потрібно буде врахувати цифри дати свого власного появи на світло. Для фігур повної дати народження потрібно складати до тих пір, поки в результаті не вийде однозначне число. Наприклад, ворожить народився 28.08.1991 року. Обчислення матиме такий вигляд:

2 + 8 + 0 + 8 + 1 + 9 + 9 + 1 = 38

3 + 8 = 11

1 + 1 = 2

Тобто, в даному випадку число 2 буде персональним кодом людини, який проллє світло на ім'я майбутньої половинки.

Увага! Не потрібно заздалегідь очікувати, що нумерологія допоможе дізнатися всі подробиці про майбутнього чоловіка. Заздалегідь дізнатися точне ім'я чоловіка, його прізвище, по батькові, сумісність ваших імен, місце і дату зустрічі не вийде. Ворожіння допоможе дівчині тільки трохи прочинити завісу над цією таємницею долі і підкаже їй правильний напрямок.

Багато чоловіків теж хочуть визначити заздалегідь ім'я судженої. Дізнатися ім'я майбутньої дружини можна, використовуючи аналогічний розрахунок за датою народження.

розшифровка значень

Тлумачення цього гадання здійснюється за отриманими цифрам. Кожна цифра має своє власне тлумачення:

одиниця

Цей код відповідає 3 буквах – А, І, С. Це означає, що в імені майбутнього чоловіка вони будуть часто зустрічатися, або ж, що його ім'я буде починатися на одну із зазначених букв.

З особливою увагою треба поставитися до чоловіків з наступними іменами: Іван, Сергій, Опанас, Аркадій, Анатолій, Ігнатій, Савелій, Станіслав, Інокентій, Святослав.

двійка

Двійці пощастить у шлюбі з чоловіками, в чиїх іменах присутні букви Т і Б. Благополучно складуться відносини: Борис, Тимофій, Борислав, Богдан, Тимур, Трохим, Тарас.

Трійка

Трійкам потрібно частіше заводити знайомства з Валентинами, Вікторами, Володимирами, Владленами, Кирилами, Костянтин, В'ячеслава, Вадимами, Веніамін, так як їм пощастить у шлюбі з чоловіками, в чиїх іменах зустрічаються букви Н, К, В.

четвірка

З високою ймовірністю в дружини візьмуть четвірок ті чоловіки, в чиїх іменах є букви Г, Е, Ф. Наприклад: Георгій, Герман, Григорій, Геннадій, Гордій, Гліб, Федір, Пилип, Филимон, Фелікс, Едуард, Ельдар, Еміль.

п'ятірка

П'ятіркам напевно в чоловіки дістанеться людина, в імені якого є букви З, Р, Ш: Роман, Ростислав, Руслан, Роберт, Родіон, Захар.

Шістка

Букви Е, Ц, Н, Я зустрінуться в імені чоловіка у цих жінок. На яких чоловіків звернути увагу? Микола, Ярослав, Нестор, Никанор, Микита, Євген, Єгор, Єфрем, Олексій, Омелян, Ян.

сімка

У список чоловіків, з якими потрібно будувати любов сімок, потрапляють молоді люди, в чиїх іменах часто зустрічаються букви О, К, Ч: Костянтин, Осип, Олег, Кіндрат, Корній, Кузьма.

вісімка

Дівчатам, чиїм нумерологическим кодом є цифра 8, потрібно придивитися до чоловіків з іменами на П, Л, Ж: Жора, Жорж, Павло, Петро, Пантелей, Леонід, Лев, Прохор, Платон, Лаврентій, Леонтій. Один з них обов'язково стане судженим.

Ім'я майбутнього чоловіка за датою народження, нумерологія ім'я майбутньої дружини

дев'ятка

Дев'яткам варто обов'язково познайомитися і сходити на побачення з чоловіками, в чиїх іменах присутній буква Ю, М, Д: Юрій, Дмитро, Макар, Матвій, Максим, Михайло, Денис, Юліан, Данило, Демид, Марк, Мирослав, Михей, Мстислав, Мартьян.

Таким чином, дане нумерологическое ворожіння онлайн допоможе зробити ще один крок в пошуку своєї другої доріжки і зробити єдиний і правильний вибір.

Моя довідка - Корисні поради