Гороскоп на 2021 рік знакам Зодіаку + Астрологічний прогноз

Гороскоп на 2021 рік знакам Зодіаку + Астрологічний прогноз

Для знаків Зодіаку, жінок і чоловіків східного і західного гороскопів, пропонується астрологічний прогноз і гороскоп на 2021 рік по даті і років народження, з описом кожного знака і на всі місяці цього тимчасового відрізка, плюс любовний, кар’єри, фінансів, здоров’я і ще. Тут ви дізнаєтесь багато чого з того, що вас напевно зацікавить і ви отримаєте всі ці відповіді на одній сторінці, яку ми спеціально підготували для представників усього зодіакального кола, як східного, так і західного.

В астрологічному гороскопі на 2021 рік знаки Зодіаку знайдуть відповіді на багато свої питання, адже в ньому є любовні теми для жінок і чоловіків, хто в пошуках своєї другої половинки, а також питання, що стосуються кар’єри та нашого матеріального становища, ведення бізнесу, інвестиційні вкладення і придбання, здоров’я, благополуччя і так далі.

 

 

Перш ніж почати основну нашу тему, яка стосується всіх знаків західного і східного Зодіаку, давайте розберемося з тим, який вплив в цьому році матимуть на представників зодіакального кола і множинні процеси тварини китайського календаря, під чиїм управлінням нам доведеться жити у даний часовий відрізок і довжиною в один рік.

Гороскоп на 2021 рік знакам Зодіаку + Астрологічний прогноз

Гороскоп і астрологічний прогноз на 2021 рік Бика

Загальний гороскоп 2021 року знаків Зодіаку (західних і східних)

Так ось, аж до 11 лютого 2021 року ми будемо перебувати під впливом тваринного східного (китайського) календаря Білого кольору (стихії Метал) Щури, яка до речі відкриє новий 12-ти річний цикл (у тому числі і повний 60-ти річний), а починаючи з наступного дня, тобто 12 лютого цього ж року, кермо управління іншою частиною цього року перейдуть до такого ж кольору і тієї ж стихії, тварини Бик, який і “візьметься” за нас з вами.

Чим цих дві тварини відрізняються один від одного, що нас чекає під керуванням першого і другого, як ми проживемо початок цього року і останню його частину, саме в цьому ми зараз і спробуємо в двох словах розібратися. Як відомо Білий Пацюк зробить на нас свій вплив у вигляді прояви нами більшої індивідуальності, працездатності і закличе до ощадливості, накопичення, роботи з прицілом на майбутнє, найближче і віддалене.

Імена дівчаткам на 2021 рік, красиві, церковні, ім’я народженої

Це перша сторона питання і про яку ви напевно вже знаєте, друга ж полягає в тому, що в цьому періоді ми будемо більш закритими і мало товариськими, що створить проблеми в першу чергу самотнім людям, хто в пошуках свого щастя, як і налагоджувати ділові стосунки буде досить непросто, домовлятися про щось конструктивному і важливий. З приходом до влади Бика дещо зміниться, хоча і не кардинальним чином.

Насамперед ми станемо більш відкритими, із завзятістю Бика будемо досягати поставлених перед собою цілей, при цьому не роблячи поспішних кроків. Багато у нас буде виходити в цей час, особливо якщо підходити до вирішення якогось питання розважливо, вирішувати його поступально і без зайвих емоцій, не форсуючи подій і не роблячи зайвих помилок.

 

 

У цей час багато знаків зодіакального кола (західного і східного), доб’ються свого, досягнуть того, чого прагнули, самотні охоче будуть знайомитися, але в основному для серйозного розвитку відносин, легковажність господар майбутнього тимчасового періоду не сприймає, тому про розгульне життя і легкий флірт можна забути, зараз з цим питанням дуже строго, так і бажаючих на легкий роман буде не так як то й багато.

Якщо окремо зупинитися на любовних стосунках, контактів між вільними чоловіками і жінками в період правління тварини китайського календаря Бика, то можна сміливо стверджувати, що люди будуть знайомитися в новому році з тверезим розрахунком на майбутнє, тобто підхід до новому знайомству буде в більшій мірі реалістичний, а не романтичний чи тим більше одноразовий, що багато в чому допоможе створити міцні і довгострокові союзи.

Для ділових людей і тих, хто готовий і бажає домогтися чогось значущого для себе, значного для нього і свого бізнесу, це прекрасний час з найширшими можливостями, коли від вас і вашого старанності буде залежати кінцевий результат. Тобто, чим більше ви будете працювати на своє ж благо, як індивідуально, так і в колективній діяльності, тим більше заробите, зможете чогось істотного досягти, зробити міцний заділ на майбутнє.

Імена хлопчиків на 2021 рік, красиві, церковні, ім’я народженому

Не пощастить у 2021 році тим чоловіками жінкам знаків зодіаку, а вірніше їм не варто розраховувати на прихильність долі або удачу, хто покладається на щасливу випадковість або удача, їх у цьому тимчасовому відрізку буде обмежена кількість, а більше закономірностей, а значить варто готуватися до того, що отримати від життя щось можна буде тільки за рахунок власних зусиль, з іншого в цей часовий відрізок під управлінням Бика не вийде.

Одним словом у новому році кожен повинен розраховувати на себе, свої сили, таланти і старанність, готовність працювати, докладати зусилля до досягнення того результату, до якого вони прагнуть. Важливо з самого початку зрозуміти, що тільки ваша ініціатива і працездатність можуть принести той підсумковий результат, який і забезпечить матеріальну стабільність, стале фінансове становище, а значить і привнесе в душу спокій за майбутнє.

 

 

 

Гороскоп на 2021 рік знакам Зодіаку + Астрологічний прогноз

Астрологічний прогноз на 2021 рік знаків Зодіаку

Якщо звернутися до пророцтвам гороскопа, астрологічним прогнозом на 2021 рік і розібратися, кому з зодіакальних знаків пощастить найбільше, тобто вони доб’ються найбільших успіхів, можна зробити наступний висновок – в першу чергу досягнуто бажаного ті з них, хто в своїй більшості буде розраховувати на себе, свої сили, таланти і можливості, не стане перекладати роботу на чиїсь плечі або покладатися на сторонню допомогу, а тим більше щасливий випадок, якесь везіння. http://worldluxrealty.com

Читайте також:
7 способів: що робити, якщо джинси розтягнулися, як звузити джинси

Це благодатний час для тих людей, хто готовий і здатний багато трудитися як Бик, братися навіть за ті справи, які на перший погляд мало перспективні і від них невисока віддача. Але саме так працює господар майбутнього року, він по зернятку збирає у свої засіки матеріальні блага, а в результаті у нього завжди є значний запас міцності, завдяки чому він відчуває себе в безпеці.

З професійної та ділової діяльністю все зрозуміло – успіх гарантований у майбутньому році тим, хто будемо працювати, а ось в питаннях любовного характеру, облаштування особистого життя, ми зараз і поговоримо, що чекає знаків, як східного зодіакального кола, так і західних його представників, так ось…

 

 

В наступному році все не так просто в питанні налагодження стосунків між представниками протилежних статей, особливо це стосується тих з вас, у кого несерйозні наміри. Флірт і романтичні відносини в новому році будуть мінімізовані, все в основному будуть віддавати перевагу відповідальним знайомствам, насамперед з метою розвитку довгострокових відносин, так і з ними не все так просто.

Гороскоп на 2021 рік знакам Зодіаку + Астрологічний прогноз

Знайомитися в період правління не особливо люблять життєвих змін Бика, в порівнянні з іншими часом, буде дуже непросто, хоча якщо відносини зав’яжуться, то вони напевно надалі тільки зміцняться. Людям досить складно буде знаходити потрібні слова, так і з небажанням вони будуть відповідати на знаки уваги в їхній бік.

Тим не менш, у цьому періоді багато зможуть знайти свою другу половинку, а укладені шлюби виявляться надійними і довгостроковими. Для нас важливо розуміти, що в такий непростий для знайомств і спілкування час, потрібно самим бути більш активними, рішучими проявляти ініціативу, не соромлячись самим робити перший крок в потрібний момент.

Важливо з самого початку року зрозуміти і діяти відповідним чином, в першу чергу з тієї причини, що зараз багато поглинені своїми питаннями і мало приділяють часу на спілкування, а значить потрібно самим проявляти ініціативу і всіма силами намагатися привернути до себе увагу вподобаного чоловіка, чи сподобалася жінки.

На цій сторінці є гороскопи і астрологічні прогнози для знаків Зодіаку на 2021 рік, за роками народження і по датах, західним і східним зодіакальним представникам, що стосуються любові і відносин між самотніми чоловіками і жінками, вашої кар’єри, здоров’я і благополуччя, у тому числі фінансової стабільності, що, погодьтеся, дуже зручно.

 

 

Гороскоп 2021 року знаків Зодіаку з астрологічним прогнозом, астрологія зодіакальних знаків

Далі ми дух словах розповімо, що чекає кожного окремо знака в найближчому майбутньому, до чого готуватися їх представникам, як до них поставиться господар майбутнього тимчасового відрізка Бик, які слід врахувати нюанси, яким найкращим чином підготуватися та як правильно діяти, щоб отримати від життя все те, чого вони бажають досягнути, добитися за підсумками цього року тих результатів, які їх повною мірою задовольнять.

У бачиться гороскопі і астрологічному прогнозі на 2021 рік для всіх зодіакальних знаків, що жінки і чоловіки, як західного, так і східних гороскопів, знайдуть відповіді на свої питання, які стосуються не тільки їх бізнес-інтересів або якихось кар’єрних, але і особистісного характеру, любовних в першу чергу, до їх загального і найближчого майбутнього.

Гороскоп на 2021 рік знакам Зодіаку + Астрологічний прогноз

З нього (любовного гороскопу) вони зможуть зрозуміти, чи є у них шанси на набуття свого довгоочікуваного щастя, які перспективи в плані облаштування особистого життя, здійсняться їх мрії втіляться в життя їхні мрії, як і те, що для цього потрібно зробити, де знайти свою долю і так далі.

Він підкаже одиноким людям, як краще шукати свою другу половинку, чого слід уникати, щоб не зіпсувати думку про себе, як подавати себе з вигідного боку і чого не слід говорити на перших побаченнях, про багато іншого, що знадобиться для зав’язування нового знайомства і налагодження довгострокових відносин з вподобаним чоловіком, або ж сподобалася жінкою.

Знаки Зодіаку в 2021 році – гороскоп зодіакальним знакам

Чого чекати знаків Зодіаку в 2021 році, на що вони можуть розраховувати у бізнесі, кар’єрі, любові і відносинах, підкаже зодіакальним знакам гороскоп і астрологічний прогноз, які далі представлені для всіх окремо представників зодіакального кола, з самою різною, важливою і корисною для них інформацією, загальної, любовної і діловий, іншої.

 

 

 

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Овен

Чого чекати вогненному знаку Овен від нового року під керівництвом Бика, напевно того, чого він не особливо любить, а це заклику діяти розсудливо, поступово та цілеспрямовано. Ці люди не особливо схильні до обміркованим і зваженим кроків, а часто діють безпосередньо і роблять стільки роботи, що навіть її частини ним з головою вистачає для безбідного існування.

Овни воліють братися за серйозні справи, а рутина це не для них, саме тому їм складно буде на щось вагоме розраховувати в цьому році, так як нові проекти в цей період приречені на провал, а дрібницею вони займатися не стануть.

У справах же любовних якраз все навпаки, багато представників цього вогняного знаку і насамперед завдяки своїй товариськості, рішучості, відкритості, як і нестійкості, зможуть обзавестися гідної їм парою, для них це не проблема, з якої вони на відміну від багатьох зодіакальних знаків, досить легко впораються.

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Телець

Для грунтовних і цілеспрямованих представників даного приземленого знака наступають благодатні часи, коли ці неабиякі особистості і завжди налаштовані на максимальний результат, зможуть домогтися багато чого з того, що вони запланують собі на цей часовий відрізок, досягти максимально тих результатів, до яких вони прагнуть.

У цей прекрасний період для розвитку раніше розпочатих справ, розширення бізнесу, а ось починати нові проекти не рекомендуються, вони не отримають належного поштовху, будуть більшою мірою перешкоджати, гальмувати. Сімейні проживуть це рік спокійно, а ось у самотніх передбачаються проблеми в плані побудови і розвитку відносин з новим знайомством.

Читайте також:
Пересадка грошового дерева в домашніх умовах 2020 посадка, календар зими, весни, літа, осені

Щоб шукають собі пару самотні Тельці могли розраховувати на успіх у протилежної статі, вони повинні більше часу приділяти пошукам, а коли знайдуть собі пару, то присвячувати новій людині якомога більше свого часу. Також не завадить бути більш відкритими з новим знайомством, не брати всю ініціативу спілкування на себе, а ділитися нею, намагатися бути рівноправним партнером, а не диктатором зі своїми твердими і непохитними переконаннями.

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Близнюки

Чого чекати повітряним представникам даного знаку від періоду під керівництвом Бика, напевно, більшою мірою того, що їм ніхто не буде заважати жити своїм життям, але й допомагати у чомусь також ніхто не буде. Вам потрібно розраховувати на себе і свої таланти, стати більш відповідальними і старанними, щоб можна було розраховувати на щось реальне.

Братися в цьому році потрібно за все, благо ваших сил, енергії й темпераменту вистачить на всі справи. Головне для представників знаку Близнюки, це знайти собі більш ґрунтовного ділового партнера ніж вони, який поведе їх за собою, своєчасно направити їх енергію в потрібне русло, обереже від непотрібних помилок і не допустить необачних кроків з їх боку.

На любовному фронті без проблем, ці товариські і легко йдуть на контакт люди завжди зможуть познайомитися з претендентом їх людиною, питання не в цьому, а в тому, що вони часто роблять помилковий вибір і воліють шукати собі пару подібних собі, вітряних і безвідповідальних. Близнюкам потрібно змінити критерії пошуку своєї другої половинки, звичайно якщо у них є бажання, створити шлюбний союз раз і назавжди, міцний і передбачуваний.

 

 

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Рак

Ось для кого відкриваються райдужні і багатообіцяючі перспективи, так це для представників водяного знака Рак, у кого природою закладено індивідуалізм і відповідальність, працездатність і вміння знаходити потрібні рішення, тонко відчувати який саме зробити крок, щоб отримати від свого ходу максимум вигоди.

В даному часовому відрізку під керівництвом наполегливої Бика, багато Раки зможуть поправити своє матеріальне становище, доб’ються вони ще більшого, якщо в потрібний момент будуть готові брати відповідальність на себе, тобто діяти більш рішуче і наполегливо, що, до речі, відноситься і до питань любовним.

Саме активність самотніх представників цього знака і допоможе їм у такий непростий для встановлення нових контактів період, знайти свою другу половинку, познайомитися з тим чоловіком або тією жінкою, з ким вони з радістю зв’яжуть свою подальшу долю. Важливо в потрібний момент не відступити, не почати сумніватися в собі та своїх можливостях, сміливіше вперед і ви точно отримаєте те, чого бажаєте.

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Лев

Досить непередбачуваний період в житті почнеться у вогняного Лева, і не з тієї причини, що йому доведеться непросто проявити себе індивідуально, а тому, що ті вимоги, які пред’явить Бик, не зовсім підходять цим людям. Лев більшою мірою колективний трудівник і любить досягати успіху в партнерському співробітництві, навіть в окремих випадках за рахунок експлуатації когось.

У новому році доведеться самому і своїми силами всього досягати, розраховувати на сторонню допомогу навряд чи варто, всі будуть заклопотані собою і вирішенням своїх справ. Можна зробити наступний висновок – Левам доведеться нелегко в цьому році, їм потрібно буде шукати нові ходи, можливо нестандартні шляхи вирішення всіляких питань, які зможуть забезпечити їм потрібний результат.

У любовних справах справи йтимуть трохи краще, хоча і тут не все так райдужно і все з тієї причини, що ваша харизма мало кого вразить в цьому році, всі будуть зайняті більш нагальними питаннями, ніж банальний флірт або ж короткостроковий роман. Одиноким варто стримати свій запал і напір, стати більш компромісними або ж ваші шанси на нове знайомство, а тим більше її успішне продовження, зовсім невеликі.

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Діва

Відмінний час для цих неординарних і відповідальних людей проявити з найкращого боку, коли всі без винятку Діви будуть відчувати себе якщо не незамінними, то як мінімум затребуваними, а всі справи, за які вони будуть братися, будуть доведені ними до логічного завершення.

В цьому часовому періоді багато з представників цього приземленого знаку отримають своє, до чого вони прагнули, доклали до цього максимум зусиль і заслуговують цього. Дівам потрібно запам’ятати і не відступати від цього, що не варто в наступному році брати на себе зайвого, як кажуть “переборщити” з тим рівнем навантажень і відповідальності, які не дозволять в результаті чого суттєвого домогтися. http://worldluxrealty.com

Чим примітний цей відрізок для Діви в любовному плані, так це тим, що вони будуть не тільки затребувані на ринку наречених, а все завдяки своїй скромності і чемності, вміння налагоджувати добропорядні і довірчі відносини, але і багато з них зможуть вигідно обзавестися парою, причому з будь-якої точки зору.

 

 

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Терези

Для повітряних жінок і чоловіків знаку Терези якщо це не найкращий час, коли вони можуть проявити себе з найкращого боку, то як мінімум не гірше, а вийде в них багато завдяки тому, що вони відкриті, товариські і легко знаходять спільну мову з будь-яким потрібним їм людиною, а це допоможе їм у ряді важливих для них питань.

Звичайно ж не все так гладко буде в майбутньому році, для цих непересічних, але не до кінця впевнених у правильності прийнятих ними рішень і частково обережних людей, особливо з урахуванням того, що досить часто їм доведеться діяти самостійно, одноосібно приймати рішення, а це в деякому роді проблема для них.

Як відомо, для легких у спілкуванні, контактних і в цілому приємних представників знаку Терези, проблема познайомитися з новою людиною ніколи не стояла, особливо у жінок, тому і підказувати їм як треба знайомитися не варто, а от з ким, це не завадить.

Вам слід шукати собі пару ґрунтовного і тверді у своїх переконаннях людини, яка зможе розвіяти ваші сумніви, вселить у вас впевненість, підтримає у ваших починаннях і рішеннях, якому ви зможете цілком і повністю довіряти.

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Скорпіон

Для цілеспрямованих та точно знають, як досягати поставлених перед собою цілей представників цього водяного знака, якщо це будуть і не кращі для них часи, то як мінімум майбутній рік вони все ж таки зможуть записати собі в актив, хоча і не цілком будуть задоволені собою. http://worldluxrealty.com/goroskop-na-2021-god-znakam-zodiaka-astrologicheskiy-prognoz

Читайте також:
11 способів: як очистити унітаз від сечового каменю в домашніх умовах

Вся справа в тому, що Скорпіони звикли діяти напролом, рішуче, наполегливо і без компромісів, а цього не любить Бик, який буде всіляко заважати їм, закликаючи до відповідальних і передбачуваним кроків, які не будуть обмежувати оточуючих і їх інтереси.

Чого не рекомендується робити цим людям, так це починати нові справи на початку року, всі свої проекти і їх старт, перенести на другу його половину, а в цей час розвивайте раніше розпочаті проекти, зміцнюйте завойовані позиції. Самотні цілком можуть розраховувати на облаштування свого особистого життя, знову ж таки – дійте тактовно і гнучко, а свій агресивний натиск залиште для вирішення інших питань.

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Стрілець

Для активних, працездатних, хоча і імпульсивних Стрільців, у кого в голові завжди маса цікавих ідей, наступають досить такі перспективні часи, коли їх ініціативи можуть отримати гідне продовження, а отриманий результат дасть їм привід пишатися собою.

Як відомо Стрільці можуть і способи заробляти, але і втрачають вони часто чимало, тому їм з цим треба щось робити, якось виправити таку негативну тенденцію. Шукайте собі в пару надійного ділового партнера, разом у вас великі шанси на успіх, особливо підійде той, хто зможе впорядкувати ваші ідеї і матеріалізувати їх, захистити вас від прийняття вами поспішних рішень.

Точно такого ж людини, з серйозним відношенням до життя, відповідальним і благонадійним, повинен шукати собі пару самотній Стрілець, хто в пошуках своєї любові і не один раз вже помилявся у виборі. Благо таких можливостей у цих людей в майбутньому році будемо предостатньо, головне не помилитися у новому знайомстві зробити чергову помилку.

 

 

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Козеріг

Мало кому так щастить у новому році та під керівництвом тваринного східного гороскопу Бика, як представників зодіакального знака Козеріг. Це час, в якому вони будуть почуватися “у своїй тарілці”, все у цих непересічних особистостей буде виходити як не можна краще, а досягнуті результати не тільки порадують їх, але і створять солідний заділ на майбутнє.

В це досить перспективний час для даного приземленого знака, ці люди повинні повною мірою реалізувати свій потенціал, не соромлячись братися за всі ті справи, які їм трапляться. Всі вони отримають благополучний розвиток і така ж їх завершення, хоча до другого кварталу починати нові проекти рекомендується, у цей час займайтеся зміцненням раніше досягнутого. http://worldluxrealty.com/goroskop-na-2021-god-znakam-zodiaka-astrologicheskiy-prognoz

Якщо у Козерога на професійному і діловому терені все нормально, справи напевно будуть йти добре, то про любовної стороні питання так не скажеш. Найбільші шанси у цих людей знайти свою другу половинку в тих місцях, де вони займаються справами, ведуть свій бізнес, тобто в професійному суспільстві.

Також можете проявити активність і відвідуючи громадські місця, якісь культурні заходи, але в цьому випадку доведеться брати ініціативу в свої руки, зате ймовірність нового знайомства, а значить і отримати своє, істотно підвищуються.

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Водолій

Чого чекати повітряним представникам знаку Водолій від періоду правління ґрунтовного і вимогливого Бика, так це того, що він змусить їх діяти більш розважливо і розумно, йти до кінця в своїх цілях і не відступати від перших же труднощів.

Якщо їм вдасться збудувати під вимоги цієї тварини, все у них буде добре і вони зможуть отримати бажане, то до чого прагнули, в іншому випадку на щось реальне розраховувати не доводиться. Вам важливо перебудуватися і покладатися в новому році тільки на себе, не шукати підтримки на стороні, зараз всі будуть зайняті собою і їм буде не до вас.

У любові і побудові нових відносин у Водолія зазвичай не виникає проблем. так буде і зараз, хоч все таки у чоловіків можуть виникнути складнощі з новими знайомствами, а все з тієї причини, що вони самі занадто довго визначаються з прийняттям остаточного рішення, а з цим питанням у цьому році зволікати не можна, ризикуєте через своїх сумнівів залишитися ні з чим.

Гороскоп на 2021 рік знаку Зодіаку Риби

Важливий період настає в житті водяного знака Риби, для представників якого багато чого буде залежати в майбутньому році від їх активності і тих ініціатив, які вони готові будуть втілювати в життя своєю працею, не покладаючись на сторонню допомогу або чиюсь підтримку.

Щоб досягти чогось суттєвого в матеріальному плані, вам просто необхідно братися навіть за дрібні справи, які хоч і невеликий, але все ж принесуть дохід, так як розраховувати на глобальні проекти не доводиться через їх відсутність.

Не забувайте протягом усього цього тимчасового відрізка про те, що Бик любить індивідуальний підхід до справ, тому заохочувати, як і він стане допомагати тим, хто готовий проявляти себе індивідуально, особисто відповідати за результат, добиватися самому, своєю головою і своїми руками.

 

 

Гороскоп на 2021 рік знакам Зодіаку + Астрологічний прогноз

Що стосується любовних відносин і не тільки даного знаку Зодіаку в 2021 році, астрологічний прогноз любові, як і в цілому гороскоп для самотніх представників зодіакального кола, як західного, так і східного, говорять про те, що знайомиться нам буде непросто в цьому часовому відрізку, але не все так безнадійно, як здається, все набагато простіше і ось чому…

Якщо комусь з нас все ж вдасться познайомитися з приємною людиною, ми почнемо будувати відносини з новим чоловіком або жінкою, то напевно вони виявляться довгостроковими, міцними і надійними. На романтичні захоплення і флірт, швидше за все, у нас не буде часу, та й мало хто готовий будуть відволікатися в майбутньому році на такі питання, а значить все нові знайомства, швидше за все будуть серйозними і відповідними висновками – всім успіхів і удачі в новому році Бика, подружіться з ним, не зліть і не розчаровуйте його, ведіть себе гідно і передбачувано, і у вас все обов’язково буде нормально!

 

Моя довідка - Корисні поради