День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші
неділя
8 травня
День матері дві тисячі двадцять дві (Україна) – День Матері,
“професійне” свято Мами, вітаємо кожну Маму!

8 числа осіннього листопада місяця 2022 року, у російських матерів свято – День Матері, Мами, який за традицією пройде саме в завершальне осінь воскресіння. Перш ніж перейти до статті про цей святковий день хотілося б побажати всім матерям здоров’я і довголіття, щоб їх сини й дочки радували своїми життєвими успіхами, а онуки та онуки не забували про них, частіше відвідували і обов’язково, щоб всі вони привітали з цим днем свою Маму і бабусю в цей святковий для всіх матерів день!

Зміст
 1. Якого числа День Матері – дата свята Мами
 2. 8 травня 2022 року – День Матері
 3. Коли в 2022 році День Матері у Україні, традиції свята дня Мами, привітати Матір віршами в СМС, побажання Мамам, дружинам, тещ, дочкам
 4. Традиції Дня Матері у Росії і світі
 5. Історія сучасного Дня матері 2022 – наступна
 6. Привітання з днем Матері 2022 року – всім Мамам
 7. Вітаю свою Матусю!
 8. Для рідної Неньки!
 9. Мамуся з святом Матері!
 10. Маму з днем Матері!
 11. Дорогий Мамі!
 12. Маму з святом!
 13. Матерям Росії!
 14. З днем Мами!
 15. Побажання Матері!
 16. Бажаю Мамі!
 17. Я люблю тебе Мама!
 18. Рідній Матусі!
 19. Милій Мамі!
 20. Вірші на день Матері 2022 – поздоровлення у віршах
 21. З прекрасним святом – днем Матері
 22. Вірш до Дня Матері
 23. Дочка з днем Матері
 24. Тещу з днем Матері
 25. Привітання Мами в СМС, з днем Матері 2022 року
 26. День Матері України 2022 року, свято Мами, привітання Мамі, вірші українським Мамам
 27. День Матері Білорусі 2022 року, свято Мами, привітання Мамі, вірші білоруським Мамам
 28. День Матері Казахстану 2022 року, свято Мами, привітання Мамі, вірші казахським Мамам

Якого числа День Матері – дата свята Мами

На 8 число останнього місяця осені 2022 року припадає самий зворушливий і значуще свято – День Матері, наших з вами матерів, кого ми називаємо Мама, лагідно і ніжно Матуся, Мамочка, Мамуся. Це один з найбільш важливих і відповідальних для нас днів у будь-якому році, про який ніхто з нас не повинен ніколи забувати, де б ми не знаходилися, в якій віддаленості від своєї матері не були, а привітати з її материнським вдень ми просто зобов’язані, благо сучасні можливості дозволяють це зробити.

8 травня 2022 року – День Матері

Тут ми розповімо про материнському святі 2022 року – День Матері, ви зможете прочитати привітання у віршах і смс Мамі, побажання Мамам Росії, а також бабусі, дочки і тещі, тітки, хто також матері, справжні і майбутні. Нам з вами важливо розуміти, що та відповідальність, яку ми несемо перед своїми матерями, ніколи і ні при яких умовах не закінчується, пам’ятайте про те, щоб то не було, а Мати любить нас такими як ми є, простить нам всі наші гріхи, на те вона і наша Мама, хто дав нам життя і ми для неї найдорожчі і рідні, спасибі їй за це!

Традиційно в останню неділю листопада 2022 року, ми будемо вітати своїх мам із днем Матері, а День Мами на цей раз в Росії, якщо хто не знає, як і завжди – буде в останню неділю осені його 8 числа. Не секрет, що мати найдорожча людина на світі для кожного з нас, тому не забудьте про неї в цей урочистий для неї день про неї, обов’язково створіть своєю увагою свято в її материнської душі…

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Коли в 2022 році День Матері у Україні, традиції свята дня Мами, привітати Матір віршами в СМС, побажання Мамам, дружинам, тещ, дочкам

Ми розповімо вам, коли і якого числа буде святкуватися День Матері у Україні, точну дату в 2022 році, а ще про привітання дня Мами у віршах і смс, ви дізнаєтеся про традиції і історії цього прекрасного міжнародного свята, яка історії виникнення у Великобританії дня материнського неділі.

Прекрасне свято день матері, який присвячений всім матерям, визнаний в нашій неосяжній країні, в якій проживає десятки мільйонів матерів порівняно недавно, лише в 1998 році.

Свого часу керівництво країни визначило день (остання неділя листопада), щоб ми могли віддячити своїх матерів, віддати їм належне за те, що вони зробили для нас. З тих пір, кожен з нас з вами намагається по-особливому відсвяткувати цю подію, а саме – привітати своїх матерів і бабусь.

Погодьтеся, жодними матеріальними благами неможливо виміряти те, що дала нам наша мати, на що вона здатна заради свого дитя, ніж готова пожертвувати. Своїй дитині вона може пробачити все, вона завжди готова стати на його захист, виправдає будь-який його вчинок.

Тому так необхідний нашому суспільству свято Мами, як День Матері 2022 року, який пройде в Росії як і належить, в останню неділю листопада – є ще і не тільки самим прекрасним, але й життєво необхідним.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші
Вітаємо діючих Мам і майбутніх Матерів –
з святом Дня Мами 2022 року – спасибі кожної Матері!

Зараз ми запропонуємо вам таблицю з датами святкування дня Учителя (Викладача), дня Поліції (МВС, Міліції) і день Матері на найближчі роки, з якої ви зможете більше дізнатися не тільки про дні святкування цих професійних свят, коли вони будуть, по яких днях і числами, але і про багато іншого, наприклад їх традиції та історії, привітання у віршах та інше… дати свят в посиланнях таблиці

День Учителя,ВикладачаДень Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, віршіДень Поліції,МВС/МіліціїДень Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, віршіДень Матері,свято матерівДень Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

  День Вчителя в 2020 р.   День Поліції/МВС у 2020 р.   День Матері у 2020 р.
  День Вчителя в 2021 р.   День Поліції/МВС у 2021 р.   День Матері в 2021 р.
  День Вчителя в 2022 р.   День Поліції/МВС у 2022 р.   День Матері у 2022 р.
  День Вчителя у 2023 р.   День Поліції/МВС у 2023 р.   День Матері у 2023 р.
  День Вчителя в 2024 р.   День Поліції/МВС у 2024 р.   День Матері у 2024 р.
  День Вчителя в 2025 р.   День Поліції/МВС у 2025 р.   День Матері у 2025 р.
  День Вчителя в 2026 р.   День Поліції/МВС у 2026 р.   День Матері у 2026 р.
  День Вчителя в 2027 р.   День Поліції/МВС у 2027 р.   День Матері в 2027 р.
  День Вчителя в 2028 р.   День Поліції/МВС 2028 р.   День Матері в 2028 р.
  День Вчителя в 2029 р.   День Поліції/МВС в 2029 р.   День Матері в 2029 р.
  День Вчителя в 2030 р.   День Поліції/МВС у 2030 р.   День Матері у 2030 р.
  День Вчителя в 2031 р.   День Поліції/МВС у 2031 р.   День Матері у 2031 р.
  День Вчителя в 2032 р.   День Поліції/МВС в 2032 р.   День Матері в 2032 р.
  День Вчителя в 2033 р.   День Поліції/МВС у 2033 р.   День Матері в 2033 р.
  День Вчителя в 2034 р.   День Поліції/МВС у 2034 р.   День Матері в 2034 р.
  День Вчителя в 2035 р.   День Поліції/МВС у 2035 р.   День Матері в 2035 р.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Традиції Дня Матері у Росії і світі

Щороку в другу неділю останнього місяця весни травня, у багатьох країнах Європи, а також у США, Канаді, Японії і Китаї святкується один із самих добрих, значущих і світлих свят – День матері.

– Свята Дня матері вже багато років – більше 100. Хоча справедливості заради, варто відзначити, що витоки Дня матері, необхідно шукати у святах весни, що стародавні греки присвячували Реї, матері не кого-небудь, а великого бога Зевса.

– Також відзначимо й те, що починаючи з 1600 року в Англії з’явився таке свято, як традиція відзначати день Материнського неділі.

У цей недільний день, який завжди припадав на четверту неділю Посту, було прийнято вшановувати своїх матерів. В цю неділю не можна було працювати, а необхідно було відвідувати своїх батьків.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Історія сучасного Дня матері 2022 – наступна

В далекому 1907 році молода американка на ім’я Анна Джервіс з штату Західна Вірджинія висунула ініціативу вшанування всіх матерів у пам’ять про свою матір, яка через хвороби передчасно покинула цей світ.

Ця молода американка невпинно писала листи в різні державні установи штату Західна Вірджинія, його законодавчі органи, а також політикам, видатним людям з єдиною пропозицією – визначити один день у році для вшанування матерів.

Завдяки її наполегливості, її зусилля нарешті увінчалися успіхом і в 1910 році штат Західна Вірджинія першим у США визнав і призначив День матері як офіційного свята штату.

Вже в 1914 році тодішній президент Сполучених Штатів Америки Вудро Вільсон оголосив другу неділю весняного травня місяця національним святом (День матері), на честь усіх американських матерів. Слідом за США, ще понад 20 країн другу неділю травня святом. Понад 30 країн світу відзначають День матері в інші дні року.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Сьогодні День матері в нашій країні – один з найбільш значущих і зворушливих свят, адже всі ми з вами з самого дитинства і далі протягом всієї своєї життя несемо в своїй душі єдиний і, мабуть, самий головний образ – це образ своєї матері.

Мати все зрозуміє, вона пошкодує і підкаже, вона пробачить і направить, вона завжди поруч і буде щиро любити свою дитину незважаючи ні на що.

Дитяче щастя, як і краса материнства з незапам’ятних часів оспівувалися усіма поетами, художниками, всіма, хто міг якимось чином вкласти свою лепту до подяки матері.

Відомо, що наскільки почесна жінка і мати, яка виховує своїх дітей і можна практично безпомилково визначити ступінь культури країни, виховання, морального рівня і навіть благополуччя всього суспільства.

Під дбайливою опікою матері, у дружній родині, як правило, виростають щасливі і порядні діти, які обов’язково, як виростуть, будуть вдячні матері за виховання і її любов.

В День матері вдячні діти вітають своїх улюблених мам, як і бабусь з їх “професійним” святом і з особливою вдячністю дякують їм за їх постійну турботу про них, любов, терпіння і відданість. А наші чоловіки, крім своїх матерів дякують ще й чоловік, що подарували їм дітей, радість батьківства.

У всіх країнах, де прийнято відзначати День матері прийнято дарувати подарунки, сувеніри і квіти своїм матерям, робити неочікувані сюрпризи, влаштовувати святкові сімейні вечори.

Хоча головний подарунок для матерів – це природно нашу увагу до них. І, звичайно ж, буде здорово, якщо вдасться цей день організувати сімейну вечерю разом з матір’ю.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

День Матері 2022 року – значимий міжнародний свято і в Росії, а всі ми поспішаємо привітати своїх матерів з днем Матері, точно як бабусь і чоловік, а ще дочок, яких всі ми так любимо і цінуємо. У різних країнах День матері святкується в різні дати.

У більшості країн це свято припадає на другу неділю весняного травня, в тому числі у братній нам Україні, а також в таких країнах, як США, Естонія, на Кіпрі, Мальті, у Данії, Німеччини, Фінляндії, Італії, Канаді, Австралії, Японії, Китаї та ряді інших.

У Росії ж День матері відзначають в останню неділю осіннього місяця листопада, а наприклад, у сусідній Білорусі – 14 жовтня в Єгипті – 19 березня, в Грузії – 3 березня, у Вірменії – 7 квітня.

Ніякими благами неможливо виміряти і оцінити те, на що здатна наша мама заради нас з вами, кожного з нас – свого дитя, якого вона вигодувала, виростила і виховала.

Вона завжди простить своєму дитя або вже дорослій дитині все, що він накоїть, виправдовує будь-яку його витівку і вчинок, захистить від будь-яких бід, напастей і неприємностей, простежить щоб ми завжди були здорові і нагодовані.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Тому такий чудовий свято, як День Матері в цьому 2022 році, є за традицією не тільки самим прекрасним в Росії, вдень наших Мам, сестер, бабусь і дочок.

Він ще вкрай необхідний всьому російському суспільству, щоб виховувати почуття поваги до своїх матерів і всі жінкам, які стали або в майбутньому стануть мамами!

Чудовий свято, який присвячений всім матерям, у Росії офіційно визнаний не так вже й давно. У 1998 році Уряд, на чолі з Президентом вирішило виділити день, щоб ми могли ототожнювати його з цим чудовим і ніжним торжеством.

З тих пір, кожен росіянин намагається відсвяткувати цю подію і обов’язково привітати мам і бабусь. Жодними матеріальними благами не можна виміряти те, на що здатна мати заради своєї дитини. Вона може пробачити своєму чаду все, виправдати будь-який його вчинок. Тому таке свято, як День матері є не тільки самим прекрасним, він ще життєво необхідний для нашого суспільства.

Чудовий свято, який присвячений всім матерям, у Росії офіційно визнаний не так вже й давно. У 1998 році Уряд, на чолі з Президентом вирішило виділити день, щоб ми могли ототожнювати його з цим чудовим і ніжним торжеством.

З тих пір, кожен росіянин намагається відсвяткувати цю подію і обов’язково привітати мам і бабусь. Жодними матеріальними благами не можна виміряти те, на що здатна мати заради своєї дитини.

Вона може пробачити своєму чаду все, виправдати будь-який його вчинок. Тому таке свято, як День матері є не тільки самим прекрасним, він ще життєво необхідний для нашого суспільства.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Ось уже кілька років поспіль у нашій країні проходить Всеукраїнська соціальна акція, спеціально присвячена Дню матері, яка називається – “Мама, я тебе люблю!”

В рамках акції всю передсвятковий тиждень проводиться ряд заходів, наприклад – безкоштовна роздача листівок, які можна подарувати своїй мамі, або ж надіслати поштою.

Символом цієї акції є легендарний Незабудка-квітка, який, за народним повір’ями, володіє такою чудесною силою, як допомагає повертати пам’ять тим людям, які забули своїх рідних і близьких.

Ось і ми ознайомили вас святом Дня Матері Росії 2022 року, далі вас чекають привітання з днем Мами, побажання і вірші Мамам, нашим з вами матерям, хто завжди буде любити нас, як і ми їх у відповідь. Пам’ятайте про те, що не зайвим буде привітати у цей святковий день всіх жінок, адже всі вони чиїсь, дали комусь життя і заслуговують того, щоб їх поважали і привітали в цей зворушливий і важливий для них свято, який дуже дорогий їм!

Не забудьте привітати в останню неділю листопада 2022 року своїх матерів з Днем Матері (Мами) Росії, а також бабусь і дочок, хто вже є Мамою, а чоловіки ще й своїх дружин і обов’язково тещу, адже вони також мами!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Привітання з днем Матері 2022 року – всім Мамам

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Вітаю свою Матусю!

Зі святом мамо, мамо моя!

Ти знаєш, як сильно кохаю я тебе,

Як я турбуюся, коли ти сумуєш.

Ти сама краща, просто почуй.

Я тобою пишаюся і завжди захоплююся,

Твоєю доброю посмішкою я насолоджуюся.

Будь щаслива, мамусю, ти гідна того,

Нехай здоров’я тебе не підведе ні за що.

Я тобі побажаю життя солодкого і вічного,

Краси і любові для тебе нескінченною.

Від душі кажу я дякую тобі

За прекрасну життя, подарувала мені.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Для рідної Неньки!

Кохана моя, рідна,

Тебе з Днем мами вітаю!

Бажаю довгих років і гори щастя,

Нехай обходить стороною негода.

Здоров’я, радості вагон,

Веселощів, сміху повний будинок.

І нехай душа з року в рік,

Розцвітає, як квітка!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Мамуся з святом Матері!

Мама, мамочка, мамуся,

Теплий промінчик світлих днів,

Побажати тобі хочу я

Бути краще всіх і мудрей.

Ти одна така у світі,

Нехай же буде так завжди:

Ти у своєму блискучому стилі

Будь привітна, добра.

Ти — весняний ангел світла,

Нехай же це свято твій,

Твоя честь буде оспівана,

І в душі цвіте спокій.

Вітаю тебе, мамо,

З цим великим святом.

Нехай завжди горить вперто

Світло твоєї великої душі!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Маму з днем Матері!

Чудове свято є на світі,

Його повинні цінувати всі діти,

Він всіх прекрасніше і добрішим,

Блискучий день матерів.

Нехай будуть щасливі всі мами,

Що нас зберігають, не сплять ночами,

І ангел їх убереже

Від зла, печалей і турбот!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Дорогий Мамі!

Моя мама дорогая,

Всіх твоїх заслуг не злічити.

Від душі тобі бажаю

Бути такий же, як ти є.

Всі підкажеш, всі допоможеш,

І утешишь, і зрозумієш.

У всьому світі вдень з вогнем ти

Краще мами не знайдеш!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Маму з святом!

В цей день чудовий

Мамі я хочу сказати,

Як вона чарівна.

Навіть і не описати!

Матусю, рідна,

Я тобі бажаю

Бути такою ж милою,

Доброю і красивою.

Здоров’я міцне мати,

Не сумувати і не хворіти.

Сильно я люблю тебе

І гордий, що мама ти моя!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Матерям Росії!

З Днем матері мам всієї країни вітаю!

Любові від дітей завжди їм бажаю.

Нехай дітки успішними, розумними будуть,

А виростуть – маму свою не забудуть.

Нехай час на відпочинок завжди залишається,

Душа нехай частіше радіє, сміється.

Гарний буде хай настрій.

Удачі, тепла, багато сил, натхнення!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

З днем Мами!

Сьогодні свято загальновизнаний –

Прекрасний День усіх матерів!

Мами дають початок усім життям,

Заради дітей не сплять безліч ночей.

Нехай ваші очі зовсім не знають сліз

І гріють діток, як сонечка промені.

Рідні нехай вас цінують і оберігають.

Ви, як річка, з якою б’ють ключі!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Побажання Матері!

Не витрачай свої сили даремно,

Здоров’я не купиш ніде.

Нехай життя твоє буде прекрасна,

Ми щастя бажаємо тобі!

Ти нас ростила, не шкодуючи себе,

Все найкраще віддавала нам

Ми любимо і міцно цілуємо тебе,

Як в дитинстві ти нас цілувала.

Хай в житті твоєму буде все гаразд,

Кріпись, не здавайся напастям,

Посмішкою радуй нас ще і ще,

Дай Бог тобі сили і щастя!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Бажаю Мамі!

Ти будь завжди привітною і милою,

Ти будь завжди прекрасною і рідний,

Ти будь завжди і ласкавою, і суворої,

Улюбленою нашої, мамою дорогий!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Я люблю тебе Мама!

Як в дитинстві, я до тебе пригорнись

І поцілую ніжно.

Зізнаюся, мама, що люблю

У сто разів сильніше, ніж раніше.

Бажаю світлих, ясних днів,

Здоров’я і удачі!

Ти бережи себе і знай,

Що дуже багато значиш!

Хочу сьогодні розповісти

Один великий секрет —

Прекрасніше моїй матусі

І краще просто немає!

Подарунків багато і квітів

Бажаю я, люблячи,

Нехай все буде добре,

Мамуля, у тебе.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Рідній Матусі!

На всій величезній планеті,

Чудесней рідної матусі, немає на світі,

Ти краще за всіх, моя рідна,

Тебе цілую і обіймаю.

Я схожою на тебе хочу бути завжди,

Ти найкрасивіша і добра моя,

У цей день бажаю тобі щастя,

Нехай мимо пролітають всі негоди

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Милій Мамі!

Мила мама, ти всіх ближче і рідніше,

Бажаю тобі багато ясних днів,

Печалі нехай підуть, як гіркий сон,

Прийми, рідна, від доньки низький уклін.

У цей день бажаю тобі радості й щастя,

Удачі, миру на весь твій вік,

Нехай стороною обійдуть тебе негоди,

Мій близький і рідний чоловік

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Вірші на день Матері 2022 – поздоровлення у віршах

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

З прекрасним святом – днем Матері

З Днем матері — з прекрасним,

Чудовим, яскравим днем.

Нехай небо буде ясним,

Хай щастя повен дім.

Нехай біди і проблеми

Зникнуть назавжди,

Всі будуть неодмінно

Щасливими року!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Вірш до Дня Матері

«Зробити добре? Так, встигну!

Почекаю зручного випадку…»

Наші мами завжди сподіваються,

Що ми будемо найкращими.

Що ми станемо самими розумними,

Серцем чистим, сміливими, славними;

Тільки на перервах галасливими

І з Энштейном талантами рівними…

Ми тепло їх без міри витрачали,

Мовляв, що дарують, не повертається –

Так нехай в це свято Матері

Всі надії мам виправдаються!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Дочка з днем Матері

З Днем матері, моя рідна донька!

Хочу тебе розцілувати!

Від усієї душі великого щастя,

Тобі, матусю, побажати!

Нехай буде життя красивої, легкої,

Вистачає сил на всі справи!

Щоб всі твої мрії, бажання –

Ти в життя втілити змогла!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Тещу з днем Матері

З днем матері рідну тещу

Я вітаю всією душею,

Бажаю бути за життя простіше —

І в душу до вас прийде спокій,

Бути вашим зятем — це щастя,

Я Хочу щиро сказати,

Нехай не торкнуться вас напасті,

Ви для мене — друга мати!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Моя рідна, дорога мама!

Ти поруч незмінно, постійно.

Теплом своїм мене ти оточуєш

І від мене оберігаєш.

В День матері бажаю тобі щастя,

Нехай не торкнуться плечей твоїх негоди,

А материнське серце твоє

Від радості і гордості співає.

Я дочка твоя, і ми з тобою схожі:

І зовні, і характером так схожі.

Ти краще мене завжди вчила,

Все життя свою мені ніжно присвятила.

Скажу тобі спасибі, дорога!

На світі кращої мами немає, я знаю.

Мій низький уклін до землі прийми.

Як можна довше, мамо, живи.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Матусю кохана, тебе я вітаю,

І в День матері тобі й радості бажаю!

Щоб сяяли щастям б добрі очі,

Щоб не торкнулася їх гірка сльоза!

Немає тебе рідніше, мама, і дорожче немає,

Будь завжди здорова ти і живи сто років!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Матуся — радісний сонечка промінчик

Завжди освітлює життєвий шлях,

Вона захистить, обігріє, навчить,

З вірної дороги не дасть нам згорнути.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Кохана моя, рідна,

Тебе з Днем мами вітаю!

Бажаю довгих років і гори щастя,

Нехай обходить стороною негода.

Здоров’я, радості вагон,

Веселощів, сміху повний будинок.

І нехай душа з року в рік,

Розцвітає, як квітка!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Вітаємо нашу маму

І хочемо побажати їй

Бути здоровою,

Бути красивою,

Ніколи не сумувати!

Бережи для нас себе,

Дуже любимо ми тебе!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Мама, мила, рідна, дорога,

Ти одна така у мене.

І в День матері тобі я побажаю,

Довгих літ, любові, в душі тепла.

Обіймаю міцно і цілу,

Жити тобі в достатку і без бід.

Я тебе любити не перестану

Для мене тебе дорожче немає.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші
Всіх Матерів світу з днем Мами 2022 року!

Привітання Мами в СМС, з днем Матері 2022 року

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Ніжна посмішка, ласка теплих рук

Нас завжди рятують від холодних хуртовин.

Вітаємо, мама, з твоїм святом!

Знай, що ми тобою дуже цінуємо!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Хай усмішки всюди розцвітають,

Від любові хай стане всім тепло!

Мам своїх сьогодні вітають

Ті, кому пощастило народитися.

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

В день матері тобі складаю оду,

Гідна ти всіх почестей Землі!

Спасибі, що в будь-яку негоду

Ти світлом наповнюєш мої дні!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Спасибі за ніжність, тепло і затишок,

Дякуємо за будинок, де мене чекають,

За сонячне світло і надлишок тепла.

З днем матері! Будь же щасливою завжди!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Вітаю з святом, матусю моя!

Ніжна, вродлива, я люблю тебе!

Нехай посмішка радості дарує добрий світ,

Дай же, Боже, прожити тобі сотню яскравих літ!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

З днем матері тебе я вітаю,

За те, що життя дала, дякую.

Здоров’я, світлих років тобі бажаю.

І пам’ятай, дуже я тебе люблю!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Непросто знайти стільки щирих слів,

Щоб виразити свою ніжність і любов.

З днем матері, найрідніша людина!

Дай, Боже, тобі щастя на весь довгий вік!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші

Вітаємо з зворушливим і важливим святом всіх матерів – Росії, України, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану, республік середньої Азії та Прибалтики, вдень Мами 2022 року, наших матерів, хто дав кожному з нас життя, скажемо їм спасибі за це!

День Матері 2022 Мами якого числа в Україні, дата свята, поздоровлення, вірші
Свято Мами – День Матері 2022 року,
вітаємо всіх матерів світу з цим світлим днем!

День Матері України 2022 року, свято Мами, привітання Мамі, вірші українським Мамам

В друге воскресіння весняного травня місяця 2022 року в українських матерів свято – День Матері України, вітаємо їх з їх святковим днем, бажаємо всього найкращого, насамперед любові їхніх дітей та онуків!

День Матері Білорусі 2022 року, свято Мами, привітання Мамі, вірші білоруським Мамам

14 числа осіннього жовтня місяця 2022 року у білоруських матерів свято – День Матері Білорусії, вітаємо їх з їх святковим днем, бажаємо всього найкращого, насамперед любові їхніх дітей та онуків!

День Матері Казахстану 2022 року, свято Мами, привітання Мамі, вірші казахським Мамам

У третю неділю осіннього вересня місяця 2022 року у казахських матерів свято – День Матері Казахстану, вітаємо їх з їх святковим днем, бажаємо всього найкращого, насамперед любові їхніх дітей та онуків!

Моя довідка - Корисні поради