Число прізвища в нумерології, варто змінювати прізвище?

Прізвище людини – джерело родової інформації. Вона передається з покоління в покоління, від батьків дітям. Це сполучна ланка особистості і Всесвіту. Її значення впливає на долю, характер і звички людини. Напевно, ви помічали тенденцію до схожості людей з однаковими прізвищами. Навіть наше ДНК залежить від родової пам'яті.

Далі розглянемо поняття числа прізвища, навчимося його обчислювати, а також спробуємо відповісти на питання, яке хвилює жінок: «Як зміна прізвища може вплинути на долю?»

Число прізвища в нумерології, варто змінювати прізвище?

Число прізвища в нумерології

Отже, наука нумерологія розглядає поняття числа прізвища. Воно вважається доленосним. Несе безліч інформації: від рис характеру людини, здібностей, закладених природою, до даних про сім'ї. Це основний параметр, який показує особливості психологічної спадковості особистості. Не дарма існує фраза: «На роду написано».

При цьому не варто сприймати все буквально. Значення нумерологічного числа прізвищ не заганяє нас в рамки, а лише спрямовує. Показує, на що варто звернути особливу увагу. Це стосується різних сторін життя людини: здоров'я, успішності, ставлення до родини, грошей, а також природних здібностей і талантів. Значення числа прізвища – цінний покажчик, який допомагає вибрати правильну дорогу, і не збитися з шляху.

Як розрахувати число прізвища?

Розрахунок дає можливість нам краще пізнати себе і все ті якості, які згадувалися вище. Також, до чисел варто вдаватися, коли сумніваєшся, чи міняти прізвище.

Отже, нам допоможуть прості числа від 1 до 9. Щоб розрахувати ваше число онлайн, скористайтеся наступними рекомендаціями.

 1. Напишіть свою справжню або потенційну прізвище на листочку.
 2. Скористайтеся таблицею, і «надайте» кожної букви свою цифру.
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  А Б В Г Д Е Е Ж З
  І Й До Л М Н Про П Р
  З Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ
  ред И Ь Е Ю Я
 3. Приплюсуйте всі цифри, які отримали, і зведіть їх в однозначне число.
 4. Підсумкове значення і буде вашим фамільним числом.
 5. Знайдіть його в наступному розділі, і зробіть висновки.

Розглянемо конкретний приклад

відповідність:

А н і к и н а

1 6 1 3 1 6 1

Плюсуя: 1 + 6 + 1 + 3 + 1 + 6 + 1 = 19

Складаємо: 1 + 9 = 10; 1 + 0 = 1.

1 – нумерологический код нашої прізвища.

Пам'ятайте! Ви маєте безпосередній вплив на свою долю, завжди можете змінити хід подій. Не робіть акцент на недоліках, а прагнете до досконалості.

Значення числа прізвища

Один. Каже про нездатність бути на самоті. Одинички – командні гравці. Таким людям необхідна споріднена душа. Сім'я займає важливе місце в житті. Важливо знайти близького за духом людини, щоб з'єднати з ним своє подальше життя.

Два. Двійки відрізняються самостійністю і волелюбністю. Кожен вибір – це відповідальний крок, який вони звалюють на свої плечі. Рада носіям цього числа: вірте в свої сили, і чітко дотримуйтесь власним принципам.

Три. Ця цифра тягне за собою життєві перешкоди, а також випробування. Її власники ведуть постійну боротьбу, пливуть проти течії складних життєвих обставин. Це їх зміцнює, робить переможцями у всьому.

Чотири. Прізвища четвірок – вдалі. Їх носіїв захищають вищі сили. Це дає можливість для самореалізації та постійного самовдосконалення. Їм не варто боятися життєвих труднощів. Кожна досконала помилка швидко виправляється, і все знову стає на свої місця.

П'ять. Такі люди надходять, як вважають за потрібне. Мають повну свободу дій у прийнятті тих чи інших рішень. Здійснюючи добрі вчинки, п'ятірки піднімаються на новий щабель в духовному розвитку. Погані – тягнуть за собою гординю і падіння особистісних цінностей.

Шість. Представники цифри 6 мають велику удачу. Вважається, що вони перебувають під потужним захистом своїх предків. Згадайте, як часто вам несказанно щастило? Всі біди і хвороби обходять вас стороною, а гроші даються легко. Порада: дякуйте долі за кожен новий подарунок понад.

Сім. Ерудовані люди, які вміють логічно мислити, робити висновки. Вони потребують постійного підживлення розуму, а також люблять проявляти свій інтелект в різних сферах. Рекомендуємо вам трохи відійти від постійної «битви умів», адже деякі речі допоможе пізнати тільки віра.

Вісім. Число прізвища 8 говорить про необхідність відповідального прийняття рішень. Перед вісімками буде з'являтися безліч дверей. І тільки свідомий вибір дає можливість відкрити правильні, потрапивши в необхідний простір.

Дев'ять. Вважається кодом необхідності змінюватися в кращий бік. Проходячи життєві випробування, ці люди перетворюються, стають сильнішими. Не варто намагатися уникнути труднощів, адже фатум завжди бере верх над ситуацією.

Число прізвища в нумерології, варто змінювати прізвище?

Традиція зміни прізвища

Багато століть тому люди давали один одному своєрідні прізвиська. Це допомагало розрізняти власників однакових імен. В основному, ці приставки відображали рід занять, особливості зовнішнього вигляду, а також фізичні вади. Наприклад: коваль, коваль, стрілець, задирака, заїка, кульгавий.

Виходячи заміж, жінки отримували щось подібне. Їм привласнювали імена мужів: Алевтина Федотова (дружина Федота), Ярослава Степанова (дружина Степана). Якщо чоловік був відомий більше під своїм прізвищем, жінок називали відповідно. Наприклад: Марія Кузнєцова (дружина коваля), Катерина Заїкіна (дружина заїки). Заміжжя означало перехід до іншого роду. Тепер дружина повністю належала чоловікові.

Сини отримували «назви» батьків в разі, коли йшли по їх стопах. Ще один варіант – привласнення прізвиська в честь тата. Згодом, ця традиція влилася в повсякденне життя. Так з'явилися прізвища.

У 21 столітті спостерігається тенденція зміни прізвищ. Адже правда, нелегко живеться Гею або Задову. Цікаво, що такі зміни несуть також зміни долі.

Ченці відрікаються від колишніх імен та прізвищ, нарікаючи себе в честь святих. Таким чином, вони починають нове життя, прагнучи у всьому бути схожими на своїх кумирів.

Письменники, художники, артисти – багато діячів мистецтва беруть собі псевдоніми. Максим Горький (Пєшков), Андрій Білий (Борис Бугаєв), Павло Безпощадний (Іванов) і багато інших. Всі вони прийняли рішення вплинути на хід долі, змінивши лише кілька букв своїх паспортних даних …

Чи варто міняти прізвище?

У наш час молоді дівчата після заміжжя мають вибір: залишати свою, або міняти прізвище. Часто чоловіки сприймають відмову як особисту образу. Для багатьох цей факт дуже важливий, доходить навіть до скандалів і сварок. Отже, чи варто здійснювати такий відповідальний крок?

Прийнявши пропозицію руки, жінка цілком віддається почуттям до свого звуженому. Це означає, що таке явище, як зміна прізвища, не повинно її бентежити. Якщо це так важливо для обранця, варто його підтримати. Так, ви побачите подяку в його сяючих очах. Ні це тепер справжнє щастя?

Знову-таки, можна вдатися до нумерології. Дуже добре, якщо фамільний код нинішньої і майбутньої прізвища збіглися. У разі, коли вам більше подобається рідне значення числа прізвища, не засмучуйтеся. Адже ця інформація закладена в ДНК, вона передавалася вам століттями. Тепер ви будете мати подвійну вигоду: до ваших рис характеру додасться ще ряд якостей партнера.

Отже, прізвище – не тільки набір букв. Це носій родової інформації, який впливає на життя. Кожна має своє числове значення, і розглядається в нумерології. Завдяки нашому сайту, ви можете безкоштовно визначити своє число прізвища онлайн. Сподіваємося, нам вдалося підтримати вас у прийнятті важливого рішення по зміні паспортних даних після весілля!

Моя довідка - Корисні поради