Число любові: коли я зустріну свою любов за датою народження

Якщо ви мрієте познайомитися з принцом, то, напевно, уявляєте собі, як це трапиться. Хтось старанно шукає коханого в обличчях перехожих, інші – покладаються на долю. У будь-якому випадку, цього жадає кожне самотнє серце. Відповідно до досвіду, не обов'язково ходити до ворожок, або вдаватися до магічних ритуалів. Досить трохи ознайомитися з нумерологією. Можливо, ви помічали, що деякі події в нашому житті відбуваються в зв'язку з певними закономірностями: в одну і ту ж дату, рівно через рік і т.д.? Справа в тому, що Всесвіт кориться непорушним законам тяжіння космосу. Тому, при побудові майбутньої сім'ї важливо враховувати числа як носії якоїсь інформації. Чи можна розрахувати день і обставини зустрічі свого чоловіка і як це зробити?

Число любові: коли я зустріну свою любов за датою народження

Як розрахувати кількість любові?

Навіть якщо ви скептично до цього ставитеся, запевняємо: нумерологія любові не має нічого спільного з магією, це, скоріше, математика. День, коли людина народилася, впливає на його долю. Отже, як за датою народження дізнатися, коли я зустріну свою любов і за яких обставин?

Необхідно визначити особисту формулу кохання. Для цього існує певна схема, калькулятор: розкладемо по цифрам дату нашого народження, пізніше їх приплюсуємо, і додамо число дня тижня, коли ми народилися. Наприклад: 14.08.1990. 1 + 4 + 0 + 8 + 1 + 9 + 9 + 0 = 32. За допомогою календаря дізнаємося, що 14 серпня 1990 року – це вівторок, другий день тижня. 32 + 2 = 34. Складаємо цифри числа, маємо 7. Це і є наше число любові.

Про що може розповісти число любові?

Нумерологія любові за датою народження – наука не точна. Бувають розбіжності, тому не варто кидатися на неї, як на опіум. З усього потоку цифр в нашому житті, вибираємо саме свій код, але нікому до кінця не відомо, що він може означати.

Кожен номер є доленосним, може показати не тільки дату зустрічі зі своєю другою половинкою, а й розповісти, за яких обставин відбудеться знайомство, і ким буде ця людина.

Далі більш детально розглянемо кожне число любові, що воно означає, і яку долю воно несе?

Число любові 1

Це число любові в нумерології означає самовпевненість і амбітність. Володарі одиниці почнуть любовні відносини з колегою по роботі. Таких партнерів часто об'єднують одні цілі: успіх і кар'єрне зростання. У відносинах панує дух суперництва. Лише мудра жінка не буде намагатися перетягнути домінуючу роль на себе, а дасть першість чоловікові. Закохані катують пристрасть до загальних пригод. Намагайтеся більше подорожувати і дарувати один одному яскраві емоції.

Ваша доля десь поруч. Улюблений може ховатися в кого завгодно. Порада: озирніться навколо, ви не помічаєте чогось дуже важливого. Знизьте свої високі вимоги до майбутнього обранця, і, можливо, вам незабаром пощастить.

Число любові 2

Воно позначає зустріч в подорож. Вирушаючи в поїздку, будьте пильні: щастя можна зустріти де завгодно, навіть в задушливому автобусі. Ймовірно, ви не відразу зійдетеся характерами, і навіть будете відчувати неприязнь. Але незабаром розгоряться справжні почуття, ви зрозумієте, що не можете жити без свого чоловіка ні секунди.

На заваді на шляху до створення сім'ї може стати зайва поспіх і метушливість. В таких умовах люди втрачають можливість слухати і чути коханих. Зміцнює відносини двоечек тривалий цукерково-букетний період, який можна продовжити на роки!

Число любові 3

Якщо ваше любовне число 3 – ви романтична натура. Швидше за все, часто малюєте в голові картину ідеального знайомства. Букети, подарунки, спільні подорожі – далеко не межа мрій. Але сміємо вас засмутити: все пройде досить банально. Свою любов ви зустрінете в життєвій суєті, буденні справи, вас також можуть познайомити спільні друзі. Спочатку ви не додасте особливого значення цьому зв'язку. Але незабаром, побудуєте міцний союз, заснований на реальній дружбу.

Число любові 4

Вам не потрібно шукати щастя навмисно. Все відбудеться спонтанно, самим непередбачуваним чином. Це можуть бути незвичайні комбінації: пасажир і провідниця, лікар і пацієнт. Ваш партнер буде впливовим і заможним. Відносини будуть незабутніми, яскравими. Такі пари – немов герої бурхливого і пристрасного роману, які зустрілися з волі збігу обставин.

Рекомендуємо не афішувати своє щастя, так як заздрісники стануть бар'єром в побудові міцної щасливої родини.

Число любові 5

З усіх чисел ворожіння на любов, відноситься до одного і найщасливіших. Розраховуйте на довгий міцний союз. Будьте готові пронести цю любов крізь десятиліття.

Ваша любов знаходиться в колі спілкування. Ви часто чуєте про цю людину. Але, поки немає підозр в загальній сумісності. Доленосна зустріч може відбутися на якомусь заході, вечірці або робочому корпоративі.

Число любові 6

Ця цифра говорить про те, що відносини навряд чи будуть простими. Сцени ревнощів і постійні докори – ось, до чого варто готуватися. Подібна зв'язок тримається між колишніми, які ніяк не можуть розлучитися.

Знайомство відбудеться в урочистій обстановці: весілля близьких друзів, день народження. Побачивши його, ви відразу зрозумієте, що це «той самий». Почуття спалахнуть відразу, але будуть схильні безлічі випробувань. Можливо, ви навіть розлучитеся. Але, врешті-решт, неодмінно будете разом.

Число любові 7

«Подібне притягує подібне» – так можна описати зустріч власників сімки. Партнерам часто нелегко заводити зв'язки з іншими людьми, але між собою вони сумісні.

На момент знайомства, ви потрапите в любовний трикутник. Звужений складатиметься в інших відносинах, або навіть в шлюбі. Боротьба за його серце буде непростий, але принесе свої плоди: його вірність назавжди залишиться з вами.

Число любові 8

Під цим числом ховається непередбачуваний союз. Взаємини будуть цікавими, але складними одночасно.

Перший контакт трапиться віртуально: чоловік вашої мрії знаходиться по ту сторону монітора комп'ютера. Після тривалої переписки, ви все ж таки зважитеся на зустріч в реальному житті. Порозумієтесь у вигляді схожих інтересів. В результаті міцної дружби, яка звужується між вами, побудуєте романтичний зв'язок.

Число любові 9

Дев'ятка вказує на ймовірність виникнення службового роману. Обранець виявиться вище за статусом і рангу. Спочатку між вами будуть ділові відносини. Ніхто навіть не буде здогадуватися про можливість розвитку чогось більшого. Але доля розпорядиться по-іншому: вона зведе вас в неформальній обстановці, і ви подивіться на чоловіка під зовсім іншим кутом.

Моя довідка - Корисні поради