Число імені 9 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 9

Люди з числом імені 9 – це творчі і неординарні особистості. Перед ними відкриті всі двері, а будь-яка життєва дорога веде до успіху і багатства. Ось тільки досягти поставлених цілей зможуть тільки ті, хто зуміє зберегти хороші відносини з рідними і близькими. Не потрібно боятися глобальних планів: незважаючи на всі труднощі «дев'ятки» здатні домогтися успіху в будь-яких починаннях.

Число імені 9 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 9

Число імені 9: сильні сторони, покликання

Люди з числом імені 9 володіють неординарними творчими талантами. Вони з легкістю втілюють свої думки на папері або висловлюють їх в мелодіях. Їх внутрішній світ багатий і різноманітний. Далеко не кожній «дев'ятці» вдається домогтися фінансового благополуччя, при цьому протягом життя вони можуть мати безліч захоплень. У підопічних числа 9 завжди є вищі цілі. Прагнучи досягти їх, вони здатні знехтувати навіть власними інтересами.

Слабкі сторони

Небесним покровителем «дев'яток» є Нептун – планета містики і ілюзій, цілком природно, що його підопічні мають відповідний характер. Це великі мрійники, які здатні з головою зануритися у власні фантазії, повністю втрачаючи зв'язок з реальністю. Більшість людей з іменами під цифрою 9 воліють мріяти, а не діяти, через що життя проходить повз них.

відносини

У сердечних справах «дев'ятка» стає романтичною і люблячої. Вона часто закохується і остигає, створюючи враження непостійною і мінливою натури. Примітно, що найбільший страх таких людей – це нещастя в особистому житті. По відношенню до ворогів і недоброзичливців вони нещадні і нетерпимі. Часом надмірна любов до абстрактного призводить до нехтування реальними людьми, що негативно позначається на ставленні до них оточуючих.

Знамениті люди з числом імені 9

Ширлі Маклейн, Дастін Хоффман, Патрік Суейзі, Нельсон Рокфеллер, Карлос Кастанеда, Харрісон Форд.

Імена з числом 9

Жіночі: Агата, Онися, Аріна, васелина, Ірина, Марта, Поліна, Регіна, Юліана, Мілана.

Чоловічі: Всеволод, Олександр, Герасим, Марк, Прохор, Сава, Тимофій, Едуард, Данило, Марат, Альберт.

Моя довідка - Корисні поради