Число імені 6 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 6

Імена з числом 6 носять великі гуманісти і прихильники безкорисливої любові. Їм притаманні такі якості, як співчуття до ближніх, шанування сімейних цінностей, чесність і відкритість. Нумерологи впевнені, що перевершити «шістки» за кількістю позитивних якостей і здібностей не здатний жоден інший цифровий код.

Число імені 6 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 6

У «шісток» добре розвинене логічне мислення, а високий рівень інтелекту і природна допитливість дозволяє вільно підтримувати бесіди на будь-які теми. Колеги і друзі цінують їх як відмінних співрозмовників, які вміють не тільки говорити, а й чудово слухати.

Число імені 6: сильні сторони, покликання

Число 6 у багатьох культах і навколонаукових дисциплінах є містичним. І нумерологія не виняток. До «шісток» звертаються за отриманням цінного життєвого ради, для вирішення спорів і конфліктних ситуацій. Представники цієї цифри здатні досягти висот в музиці, природі, живопису та архітектури. Уміння знаходити спільну мову з людьми забезпечує їм вдалу кар'єру в політиці.

Слабкі сторони

Головним недоліком шісток є жорсткий морально-етичний кодекс, який не дозволяє їм жити для себе до тих пір, поки у оточуючих є невирішені проблеми. Практика показує, що з них виходять чудові маніпулятори і інтригани, які прагнуть контролювати оточуючих. У «шісток» гіпертрофовано почуття відповідальності, що нерідко доставляє їм масу проблем.

відносини

Представники зазначеного числа не мислять себе без сім'ї, підтримки близьких родичів і друзів. І дійсно, багатьом з них вдається досягти гармонії у відносинах з партнером, побудувавши міцні і тривалі відносини. У відносинах вони прагнуть не тільки до фізичної, а й до емоційної, і інтелектуальної близькості.

«Шістки» підтримують свою половину у всіх починаннях, а їх здатності господаря і зберігача домашнього затишку заслуговують на повагу.

Знамениті люди з числом імені 6

Річард Ніксон, Стіві Уандер, Сильвестр Сталлоне, Джавахарлал Неру, Томас Едісон, Джон Леннон.

Імена з числом 6

Жіночі: Алевтина, Адріана, Владислава, Єлизавета, Зінаїда, Любов, Маргарита, Олеся, Світлана, Христина.

Чоловічі: Анатолій, Вадим, Георгій, Давид, Ігор, Микола, Семен, Руслан, Степан, Артур, Гордій.

Моя довідка - Корисні поради