Число імені 4 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 4

Цифровий код імені 4 наділяє людину невичерпної працездатністю, прагматизмом, прагненням до порядку і самовдосконалення. Зрозуміти значення цього числа буде набагато простіше, якщо згадати, що в нумерології четвірка уособлює квадрат, який вважається найбільш стійкою геометричною фігурою. Головною особливістю таких людей є їх прагнення до стабільності у всьому: життя, справах, відносинах.

Число імені 4 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 4

Число імені 4: сильні сторони, покликання

Четвірка дає своїм подоплечним стійку базу для успішної реалізації практично на будь-якому терені. Однак, найчастіше вони пов'язують своє життя з професіями з області точних знань: від прикладних технічних наук до складних теоретичних досліджень. Всупереч думці оточуючих таким людям ніщо не дається даром, досягнуте становище і фінансове благополуччя «четвірки» заробляють довгим і наполегливою працею. Кожен крок і рішення продумуються ними до дрібниць, що дозволяє гарантовано досягати поставлених цілей.

Слабкі сторони

Люди, яким протегує четвірка, не терплять подвійних стандартів, егоїзму і прояви малодушності. Найчастіше їх головним ворогом стає заздрість до авантюристам, готовим ковзати по лезу ножа. Їм не варто звертати з наміченого шляху, адже в підсумку їх чекає щасливе сімейне життя, відмінна кар'єра і вагоме становище в суспільстві. Надмірний сарказм, на межі чорного гумору, здатний відштовхувати від них оточуючих.

відносини

Для людей, чиє ім'я нерозривно пов'язане з четвіркою, сімейні цінності стоять на першому місці. Такі чоловіки – це надійний партнер, якого можна порівняти з «кам'яною стіною». Жінки – зразкові господині і дбайливі матері. У дружбі і роботі вони стають тим самим Атлантом, який готовий прийняти на себе тягар чужих турбот і проблем. Коханій людині «четвірки» будуть зберігати вірність, так як дружба і довіра для них мають першорядне значення.

Знамениті люди з числом імені 4

Джозеф Патрік Кеннеді, Роберт Хайнлайн, Гільєльмо Марконі, Жан Кокто.

Імена з числом 4

Жіночі: Жанна, Василиса, Зоя, Рита, Яна, Ельвіра, Євдокія, Венера, Марія, Олівія.

Чоловічі: Аркадій, Антон, Геннадій, Генріх, Павло, Ярослав, Герман, Кирило, Інокентій, В'ячеслав, Василь.

Моя довідка - Корисні поради