Число імені 1 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 1

Люди з числом імені 1 – це енергійні, цілеспрямовані і життєрадісні натури. Як правило, вони легко досягають поставлених цілей, що незмінно викликає заздрість у оточуючих. Саме «Одиниці» прокладають дороги через тернисті гаї, за якими слідом за ними підуть тисячі послідовників. Їх головна риса – це сміливість і не згасаючий оптимізм. Будь-які спроби зовнішнього впливу на таких людей, замасковані під благі наміри, закінчуються масштабним бунтом. Обійти їх прозорливий розум і інтуїцію можуть тільки найближчі люди.

Число імені 1 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 1

Число імені 1: сильні сторони, покликання

Одиниці природжені лідери. Їм немає рівних в навчанні, роботі та творчості. Розвинені логічні навички та тверезий погляд на життя робить їх успішними бізнесменами, юристами, фінансистами. Дуже часто серед «одиниць» народжуються авантюристи, з легкістю захоплюються новими ідеями і як не дивно, успішно втілюють їх в життя. Вони не бояться труднощів і ризику: навіть найвідчайдушніші і новаторські ідеї з часом можуть перетворитися в робочий проект.

Слабкі сторони

Для «одиниць» характерний перекіс в ставленні до оточуючих. Вони не вміють розслаблятися і відпочивати. Серед слабких сторін також можна відзначити невміння і навіть не бажання чути інших. Найчастіше егоїзм грає з власниками таких імен жорстку жарт, залишаючи їх самотніми протягом усього життя. А надмірне зарозумілість руйнує будь-які плани. Нерідко носіїв імені числа 1 називають диктаторами і самодурами.

відносини

Носії «одиниці» вкрай суперечливі натури. З одного боку, вони з легкістю сходяться з людьми, а з іншого – рідко кого підпускають до себе надто близько. Нумерологи радять їм навчитися взаємодіяти з навколишнім світом і з тими, хто знаходиться поруч, особливо це стосується друзів і родичів. Харизматичний характер «одиниць» здатний залучати оточуючих, викликаючи у них незмінну симпатію.

Знамениті люди з числом імені 1

Олександр Македонський, Фридерик Шопен, Олександр Дюма, Гете, Томас Мор, Едгар Елан По, Михайло Горбачов, Стінг, Джордж Вашингтон.

Імена з числом 1

Жіночі: Алла, Альона, Олександра, Лоліта, Оксана, Єва, Віра, Ольга, Тамара, Софія.

Чоловічі: Григорій, Болеслав, Денис, Макар, Євген, Станіслав, Роман, Сергій, Фелікс.

Моя довідка - Корисні поради