Число долі 7 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Люди з числом долі 7 знаходяться під впливом Сатурна. Вони інтелектуально розвинені, мають багато природних задатків і талантів. Число долі 7 дарує власникам любов до мистецтва, оригінальність, винахідливість. Такі люди люблять оцінювати і аналізувати зовнішні обставини, незалежні, люблять добиватися своїх цілей за всяку ціну.

Число долі 7 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Люблять подорожувати, часто міняти обстановку. Якщо ці особи багаті – не шкодують грошей на благодійність. Головне для них – бути гуманними, завжди залишатися людьми. У відносинах з людьми користуються популярністю, довірою. Мають чуйне серце, вміння відчути проблеми інших.

7 в нумерології означає мінливість і занепокоєння характеру. Сімки нерідко змінюють свої рішення, навіть в останній момент. Рідко бувають прив'язаними до однієї людини протягом тривалого часу, особливо в юні роки. Такі люди думають і піклуються про своє майбутнє, шукають безпеки, захищеності.

Вони непередбачувані, що дає перевагу в сексуальному житті: ніколи не знаєш, чого очікувати в наступний момент. Час від часу міняю статевих партнерів, навіть перебуваючи в шлюбі. Подружжю важливо закривати очі на дрібні зради.

Ці люди відрізняються дотепністю, рухливістю, вічною молодістю душі і тіла. До них завжди можна звернутися за допомогою, порадою. Уміють заспокоювати людей, налаштовувати на позитив. Незважаючи на це, самі люблять посперечатися, доводячи свою думку. Їх підхід до людей – раціональний, доброзичливий і практичний.

Крім багатьох переваг, мають також недоліки. Мінливі погляди і дії можуть зашкодити як роботі, так і особистого життя. Зміни – це добре, але постійні метання з боку в бік ні до чого не приводять.

Уїнстон Черчілль народився 30 листопада 1874 року – представник числа долі 7. Мав успішну кар'єру політика, громадянського діяча, офіцера. Крім всіх заслуг перед батьківщиною, не забував втілювати свій письменницький талант дослідника, який притаманний людям з числом 7.

Число долі 7 жінка

Мають жіноча чарівність, привабливість, що допомагає зачаровувати чоловіків. Розум, тактовність, ввічливість показують їх з кращого боку. В юності мріють про казкові принців, вічної романтики. В роботі цінують професіоналізм, чесність і престиж.

Сприймають тільки законні відносини. Боятися розставань, любовних втрат. Деякі не вірять в щирість почуттів партнера, недооцінюють серйозність їхніх намірів, ніж заганяють себе в страхи і комплекси. Досить незалежні, покладаються на власні сили. Успіх відносин залежить від здатності таких жінок покластися і довіритися чоловікові.

Число долі 7 чоловік

Чоловіки, народжені під числом 7, заможні, самодостатні і незалежні. Мають внутрішню силу, серйозно ставляться до життя. Витримка допомагає досягати цілей. В інтимних стосунках для них важливо інтелектуальний розвиток партнера, що стимулює і підпалює їх інтерес.

Є вірними і відданими партнерами, але тільки з тими, хто поважає, підтримує і терпить деякі дивні речі їх характеру. По відношенню до дружини проявляють чуйність, стриманість. Для них важливі рівні партнерські взаємини. При цьому, якщо не відчувають розуміння дружини, без сумнівів можуть розлучитися.

Моя довідка - Корисні поради