Число долі 6 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Число долі 6 в нумерології говорить нам про стабільність, спокій, надійності людей. Венера – планета-опікун. Люди з числом долі 6 – милі, добрі і нешкідливі. Головне в житті любов, допомогу людям. Часто бувають наївними, тому не потрібно зловживати їх довірою.

Число долі 6 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Мають сильним магнетизмом, чарівністю, сексуальною привабливістю, навіть будучи не цікавими зовні. Притягують протилежну стать своєю природністю, манерами, умінням подати себе. У любовних відносинах дуже віддані, залежні.

Для них важлива атмосфера краси і гармонії, як вдома, так і на робочому місці. Люблять прикрашати свою обитель, збирати гостей. Оточують себе цікавими людьми і милими речами. Якщо фінанси дозволяють – займаються благодійністю, меценатською діяльністю. Їх життя і поведінку часто залежать від емоційного стану. Це романтики, мрійники. Якщо люблять – то душею і тілом. Вони – естети, люблять природу, все живе.

У виконанні завдань – рішучі, мислять тверезо. Незважаючи на мрійливість, вміють працювати, практичні, успішно долають труднощі. Поєднують в собі майже всі кращі якості: індивідуальність, привабливість, доброту, чесність, практичність, щирість, романтичність, працьовитість.

Якщо таких людей образити або зрадити – назовні виходить весь негатив чистої натури людей, що народилися під числом 6. Вони можуть бути мстивими, ворожими. Не вміють швидко забувати образи. Ворожнечу роздмухують до вселенських масштабів.

Число долі 6 жінка

Зовні можуть здаватися відчуженими, холодними, байдужими. Насправді, жіночні, чуттєві і сексуальні. В молодості часто бувають наївними, скромними, соромливими. Жінки з числом долі 6 багато мріють, вони мають гарну інтуїцію, багатою уявою. Вони непередбачувані: можуть бути боязкими, м'якими, іноді – грайливими, пристрасними, в залежності від ситуації.

Нерідко виявляють образливість, бувають запальними. Від чоловіків очікують уваги і турботи, шукають почуття захищеності. Завжди долають будь-які перешкоди і труднощі. Після розставання з партнером, їм часто вдається зберегти теплі взаємини. При виборі чоловіка дівчина звертає увагу на соціальний статус, який повинен бути не нижче її, а також схожість інтересів. Життєві пріоритети – сім'я, діти.

Число долі 6 чоловік

Число долі 6 для чоловіків є одним з кращих. Такі особистості надійні, працьовиті, люблять стабільність, як у роботі, так і в особистому житті. Якщо люблять – віддаються почуттям сповна. Вони філантропи: люблять більше дарувати, ніж приймати. У відносинах шукають розуміння, вірність, перспективу.

Для таких чоловіків важлива повага з боку колег, дружини, якщо його немає – змінює коло спілкування. Їхні дружини часто борються за увагу, постійно змагаючись з матерями. Головне, як і для жінок – сім'я, будинок, діти. У повсякденному житті мають багато ритуалів, пересторог, які дотримуються. Не люблять різкої зміни обстановки. Мають добре розвинену інтуїцію.

Моя довідка - Корисні поради