Число долі 4 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Число долі 4 в нумерології управляється Меркурієм. Воно говорить нам про стабільність і врівноваженості людини. Надійність, спокій і працьовитість – це про них. Люди з числом долі 4 товариські, тактовні, розумні, цікаві та різнобічні. Постійно прагнуть до порядку.

Їм дуже важко закохатися, а якщо вони люблять – то залишаються вірними на все життя. В процесі пошуку партеру часто приречені на успіх. Мають помірну ступінь сексуального бажання. Важливий фактор у відносинах – підтримка люблячої людини.

Число долі 4 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Недоліки: невпевненість в собі, яка заважає досягати успіху в деяких справах. Бувають песимістичними, сумними. Схильні помічати в ситуаціях тільки негатив. Четвірки потребують постійної похвали і схвалення оточуючих. Часто зазнають поразок через небажання щось зробити, змінити хід речей.

По відношенню до грошей дуже легковажні, не вміють економити і відкладати. З цієї причини, можуть відчувати матеріальну потребу, що ще більше пригнічує віру в себе. Їм не можна доручати ведення сімейного бюджету. Порада: повірте в себе, не звертайте уваги на думку оточуючих – і життя зміниться на краще!

Американський політичний діяч і бізнесмен Джозеф Патрік Кеннеді, батько президента Кеннеді, народився 06.09.1888 року. Число долі – 4. Життєвий шлях, пройдений цією великою людиною, був гідним. В даному випадку спостерігаємо деякі відмінності з визначеним характеристиками. Оцінивши його життя і проаналізувавши досягнення, розуміємо, що самовпевненості йому було не позичати. Будучи бізнесменом, до грошей ставився дбайливо. Це в черговий раз доводить, що вплив чисел на долю – був не рок, що завжди можна змінити обставини, і налагодити своє життя.

Число долі 4 жінка

Жінки з числом долі 4 практичні, керуються здоровим глуздом, живуть в парадигмі реалізму. У чоловікові цінують опору і надійність. Матеріальна забезпеченість партнера дуже важлива. Все, що потрібно для щастя – сім'я, будинок, стабільність, душевну рівновагу і спокій.

Часто бувають ревнивими власницями, вміють маніпулювати почуттями людей. При виборі супутника життя краще зупинитися на сильному, вольовому і незалежну людину. Їх чоловік повинен мати потенціал, амбіції, вміти досягати цілей і сходити на вершини.

Число долі 4 чоловік

Шукають постійного партнера на все життя, люблячу і надійну жінку. Прив'язані до сім'ї, роду, традицій. Завжди турбуються про матеріальне благополуччя, тому біля себе бачать практичну, економну господиню.

У виборі партнера дуже обережні. Іноді переслідують меркантильні цілі, вибираючи багату жінку. Не люблять міняти звичайний уклад життя, що склався роками. Чи не схильні до зрад, зрад. Виявляють щирість і відданість другій половинці.

Їм важливі домашнє тепло, затишок, увага. Кращий спосіб налагодити побут – чітко розподілити обов'язки на «чоловічі» і «жіночі».

Моя довідка - Корисні поради