Число долі 4 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Число долі 4 в нумерології управляється Меркурієм. Воно говорить нам про стабільність і врівноваженості людини. Надійність, спокій і працьовитість – це про них. Люди з числом долі 4 товариські, тактовні, розумні, цікаві та різнобічні. Постійно прагнуть до порядку.

Їм дуже важко закохатися, а якщо вони люблять – то залишаються вірними на все життя. В процесі пошуку партеру часто приречені на успіх. Мають помірну ступінь сексуального бажання. Важливий фактор у відносинах – підтримка люблячої людини.

Число долі 4 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Недоліки: невпевненість в собі, яка заважає досягати успіху в деяких справах. Бувають песимістичними, сумними. Схильні помічати в ситуаціях тільки негатив. Четвірки потребують постійної похвали і схвалення оточуючих. Часто зазнають поразок через небажання щось зробити, змінити хід речей.

По відношенню до грошей дуже легковажні, не вміють економити і відкладати. З цієї причини, можуть відчувати матеріальну потребу, що ще більше пригнічує віру в себе. Їм не можна доручати ведення сімейного бюджету. Порада: повірте в себе, не звертайте уваги на думку оточуючих – і життя зміниться на краще!

Американський політичний діяч і бізнесмен Джозеф Патрік Кеннеді, батько президента Кеннеді, народився 06.09.1888 року. Число долі – 4. Життєвий шлях, пройдений цією великою людиною, був гідним. В даному випадку спостерігаємо деякі відмінності з визначеним характеристиками. Оцінивши його життя і проаналізувавши досягнення, розуміємо, що самовпевненості йому було не позичати. Будучи бізнесменом, до грошей ставився дбайливо. Це в черговий раз доводить, що вплив чисел на долю – був не рок, що завжди можна змінити обставини, і налагодити своє життя.

Число долі 4 жінка

Жінки з числом долі 4 практичні, керуються здоровим глуздом, живуть в парадигмі реалізму. У чоловікові цінують опору і надійність. Матеріальна забезпеченість партнера дуже важлива. Все, що потрібно для щастя – сім'я, будинок, стабільність, душевну рівновагу і спокій.

Читайте також:
Посадка моркви під зиму 2020 посів восени, дні та строки садити насіння, місячний календар морквини

Часто бувають ревнивими власницями, вміють маніпулювати почуттями людей. При виборі супутника життя краще зупинитися на сильному, вольовому і незалежну людину. Їх чоловік повинен мати потенціал, амбіції, вміти досягати цілей і сходити на вершини.

Число долі 4 чоловік

Шукають постійного партнера на все життя, люблячу і надійну жінку. Прив'язані до сім'ї, роду, традицій. Завжди турбуються про матеріальне благополуччя, тому біля себе бачать практичну, економну господиню.

У виборі партнера дуже обережні. Іноді переслідують меркантильні цілі, вибираючи багату жінку. Не люблять міняти звичайний уклад життя, що склався роками. Чи не схильні до зрад, зрад. Виявляють щирість і відданість другій половинці.

Їм важливі домашнє тепло, затишок, увага. Кращий спосіб налагодити побут – чітко розподілити обов'язки на «чоловічі» і «жіночі».

Моя довідка - Корисні поради