Число долі 3 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Число долі 3 в нумерології протегує талановитим людям. Їх планета – Марс. У всьому шукають оптимізм, легко пристосовуються до змін навколишнього середовища. По відношенню до людей виявляють доброту, чуйність, щирість. Внутрішня енергія, яка постійно повинна виливатися, позбавляє їх здатності сидіти на одному місці. Люди з числом долі 3 амбітні, беруть на себе багато завдань одночасно. Часто це заважає спокійно плисти за течією життя.

Число долі 3 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

У відносинах трійки люблять підпорядковувати. Скоритися і бути рівними – не для них. Партнер повинен бути в тіні, доповнювати. У статевого життя є мисливцями, які, після вдалого полювання, часто втрачають інтерес до видобутку. Вони пристрасні, отримують задоволення від погоні за другою половинкою.

Володарі числа 3 щасливі. Везіння рятує у важких ситуаціях, навіть вберігає від фізичних травм. При необхідності завжди можуть роздобути гроші. Уміють втілювати свої мрії в реальність, досягати цілей.

Їх недоліки – неконтрольоване бажання керувати. Хоча лідерство – гарна якість, в даному випадку воно перевищує допустиму норму. Сильний характер трійок перетворює їх в диктаторів. Не терплять людей, більш сильних духом, тому часто мають ворогів. На шляху до досягнення цілей не думають про інших, йдуть по головах. Бувають запальними, гордими, егоїстичними.

Головне завдання – навчитися розуміти людей, ставитися до них доброзичливо. Варто хоч раз спробувати увійти в становище нещасних і засмучених – карма почне налагоджуватися. Порада: спробуйте зайнятися діяльністю, яка не приносить особистої вигоди (волонтерство, соціальні роботи).

Число долі 3 жінка

Жінки з числом долі 3 спритні, люблять діяти, брати на себе ініціативу. З ними ніколи не буває нудно. Уміють зачаровувати чоловіків, показуючи свою гордість і незалежність. Вони інтелектуально розвинені, чутливі, щирі в прояві почуттів. Іноді їх самовпевненість переходить в надмірну самозакоханість і егоїзм.

Для жінок-трійок секс – це певна гра, розвага, тому не терплять монотонності. Отримання задоволення – на першому місці. Старі відносини вважають за краще не згадувати, завжди дивляться вперед, намагаються не озиратися в минуле. Знаходяться в постійних пошуках пригод, романтики, закоханості. Тому, чоловікам варто бути обережними. Можуть змінювати, якщо партнер набридне.

Число долі 3 чоловік

Число 3 в долі чоловіків робить їх популярними і товариськими. Доходить до того, що вони мають по кілька зв'язків одночасно. Любов до ризику, жага пригод іноді призводять до легковажних вчинків. Чоловіки-трійки цінуються в будь-якій компанії за веселощі, почуття гумору. Вони легкі на підйом, через що можуть не сприйматися оточуючими всерйоз.

У жінок цінують зовнішність, а не внутрішній світ. При виборі часто покладаються на перше враження, пізніше це призводить до розчарувань. Люблять свободу, не терплять правил і обмежень. Ідеальна обраниця – настільки ж популярна, красива і незалежна.

Моя довідка - Корисні поради